Opinie Wrota międzygalaktyczne Kuipera - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Insame_Pl

    Insame_Pl User

    A mógłbym wiedzieć przez jaki czas będą te skrzynki jako "event" ?
     
  2. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    przez tydzien do 25.11 do 23,59 :)

    szefunciu nawet przegladarke zamklem nie pomoglo :D a mozecie chociaz powiedziec co za ta misje mozna dostac? :)
     
  3. Nazwa: The Den
    Cel: Ukończ wrota Kuipera
    Nagroda: 1.000 uri, 100000 PD, 20 extra energy
     
  4. Kolejny bardzo inteligentny pomysł Bugpointu. Jak nie przesadzili z trudnoscia wrót tak zepsuli resztę eventu :/
    Boty się tak dorobia teraz w energii że przez miesiąc będą siedzieć we wrotach a później pół roku będą tepic wszystko co się nawinie pod laser :/
    Nice try BP :-\
     
  5. ~~Angello~~~, nikt Ci nie zabrania dorobić się tyle co "boty". xD
     
  6. Tylko wiesz, nie każdy ma podwajacz/gra 10h dziennie lub nie każdy boci więc trudno grając 2h dziennie zdobyć 14k energii jak niektórzy co już się tym pochwalili
     
  7. Grasz mniej to wiadomo, że będziesz miał zawsze mniej niż ci, którzy naginają te 10h dziennie. Chyba nie chciałbyś żeby ktoś, kto gra dwie godzinki dziennie miał więcej niż Ty, gdybyś grał 10h w ciągu doby? Przeznaczasz mniej czasu na grę, więc też więcej dni zejdzie Ci się na zrobienie konta, kochasz narzekać. :D
     
  8. Tak, taki już jestem, że lubie sprawiedliwość. A sprawiedliwie by było jakby na noc (23-5?) nie było tych boxow żeby Boty nie nazarabialy się bezkarnie albo teraz powinni włączyć skrypt, dać statki ADM na mapy i żeby Boty ubijali, to byłoby dobre :p
     
    -gracz115- lubi to.
  9. Ja zbierałam w nocy, także byłabym pokrzywdzona. :p Wystarczyłoby wyłączyć możliwość podnoszenia ich petem. Za wiele i tak ich nie ma, więc osoby zbierające ręcznie by nie odczuły. :D
     
    ~~Angello~~~ lubi to.
  10. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    angelo ojejkuuuuuuuuu kupic podwajacz na tydzien przeciez to takie drogie i nie sprawiedliwe ze ty nie masz

    zabrania ci ktos grac 10h?


    jest to jeden z eventow ktory mi sie podoba na ktorym cos mozna zdobyc

    tak jeszcze pytanie czy ktos nei dostal za pierwsze wrota nagrody?
     
  11. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    dzis sie pojawila misja :D
     
  12. Ojej ojej.
    Wiesz, niektórzy, w przeciwieństwie do Ciebie zapewne mają jeszcze życie i szkołę/pracę więc twój komentarz jest bez sensu. A co do podwajacza to tak samo nie wszyscy mają czas żeby lecieć do sklepu po psc na podwajacz.
    A jeśli Ci się podoba to, że Boty zarabiają sobie bezkarnie po 30 (z podwajaczem i profilem 80) energii to gratuluję, niedługo ta gra upadnie na mapach zostanie tylko topka, która teraz ma przez tydzień parę kompletów wrót i nieograniczony dostęp do białki. Ciesz się dalej na upadek serwerów ;)
     
  13. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    gra sie zmienia nic nie poradzimy. mysle ze koxy i tak bialeczke z wrot mialy wiec takiej duzej zmieny sie nie odczuje. ja np dlugo bylem na nie po wprowadzeniu aegisa bo to bylo dla mnie nie do pomylsenia zeby w czasie walki sie respic (kazdy kto kiedys oszukiwal chcial miec takiego bota a tu bp na legalu wprowadza taka mozliwosc). nie zmienimy tej gry tak jak bysmy chcieli sa tylko 2 opcje przestac grac albo sie przyzwyczaic :)
     
    Puchatek lubi to.
  14. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Nikt ci nie zabrania grać, wystarczy pet, zbieracz i od czasu do czasu kliknąć punkt na mapie.

    Mi się podoba, nazbieram sobie energii, złożę kilka Zet, ammo samo wejdzie, nic trudnego.
     
  15. mam pytanie na temat fal w tych wrotach jak one wygladaja?
     
  16. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    Jak dla mnie akcja genialna. Oby takich więcej! Podwajacz za 8zł to chyba każdy da radę nabyć. Nic tylko zbierać:D. A boty? Boty mają dostać bana i jak BP raportuje cały czas metodycznie dostają.
     
  17. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Reset serwera, co takiego wnosi?
     
  18. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    angelo to do kogo masz pretensje ze nie masz czasu lexiec

    ewent jeden z lepszych kazdy moze zarobic a ty ryczysz
     
  19. _kamel_

    _kamel_ User

    5-6 krotnie zmniejsza ilość energii w tych eventowych boxach...

    Z pdowajaczem dostawałem po 70 teraz 12-14
     
  20. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Tak, już wiem, zrobiłem o tym temat.