Opinie Wrota międzygalaktyczne Kuipera - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Właśnie nie utrudnili ułatwili są proste jak ogarniasz wrota to zrobisz bez problemu
     
  2. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    powiem wam tak podwajacz dalej sie oplaca. nie dawali energi a ludzie podwajacze kupowali wiec teraz i tak wciaz bardziej sie oplaca. wiadome ze lepiej bylo jak ecialo po 40 energi a nie 6 ale i tak leci energia :) wiecej czasu na mapie a mniej na forum i zobaczycie rezultaty :)
     
    kris0211. i †Rafcio†™ lubią to.


  3. Czatowe brednie. Nikt nie może im za to nic zrobić oprócz tego, że pomyślimy sobie to czy tamto o nich.


    Nagrody mogą zostać takie jak dali, ale niech klucze do nich jakieś osobne i do kupienia za kredyty będą.



    A teraz dwa pytania:

    1. Czy skrzynki cargo za Streunerów np. na mapach x-2 dają części do wrót ?

    2. Czy tylko ja tak mam, że chyba nie otrzymuję części do Kuipera za logowania ?
     
  4. CONAN za logowanie podobno nie dostaje się "już" części :p
     
  5. Nie wiem jakim cudem ta oszukana firma nadal ma tak ogromne zarobki. Tylu wiernych graczy nagina w to od lat i po raz kolejny z nich zakpiono. Byłam na dwóch testowych z tymi boksami, dwa razy rzeczy z nich wpadały w takiej samej ilości. Jak można było tego nie widzieć? Na forum ludzie ciągle o tym pisali, bo sami nie wierzyli i nagle okazało się to błędem? Po prostu żałosne. Teraz support każdego serwera powinien walczyć o możliwość rezygnacji z podwajaczy i zwrót pieniędzy dla graczy, którzy sobie tego życzą.
     
  6. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    Ja jako jeden z głównych narzekaczy postaram się teraz wypowiedzieć uczciwie i bez emocji: Ten event, nawet w takiej formie jest bardzo fajny. Tyle, że BP bardzo głupio to rozegrało, ktoś chyba wszystkiego do końca nie przemyślał. Przecież gdyby dali od początku tak jak teraz to wszyscy by chwalili i się cieszyli, a teraz narzekają. Jak zrobili na początku skrzynki z dużą ilością energii to mogli np. ogłosić, że to potrwa tylko dobę, ludzi pewnie i tak kupiliby podwajacze, kaska by spłynęła, a nikt nie miałby pretensji. A tak? Jest żal, smutek i poczucie oszukania. I szczerze mówiąc nie wiem co to miało dać...
     
  7. aNieLiCa

    aNieLiCa User


    Nie jesteś odosobniony- też za logowanie nic nie dostałam, do dziś misji nie miałam.
    • "Skrzynki z łupem Streunerów, szansa na zdobycie 5 części" ....zebrałam 40 i akuku z żadnej nie kopnął mnie ten zaszczyt :)
     
  8. Screamer

    Screamer User

    Kiedy BP wprowadzi ilość i czas tych wrót do rankingu?
     
  9. Tych wrót sie nie opłaca robić zrobilem z 6 ich i aby2 razy dostalem nagrode wiec naprawde przekichane sa te wrota
     
  10. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    pierwszy raz i bez 200k urki szkoda :/ na tym przygode z kuiperem koncze szkoda mi energi :D
     
  11. home96

    home96 User

    Ja nie chce się doczepiać ale zawartość skrzynek zmieniono ponieważ były "błędy" które zostały wyeliminowane.

    Na forum globalnym darkorbit znalazłem wpis i akurat ta zawartość skrzynek była celowa więc nie ma mowy o żadnym błędzie :(.

    BP zamiast wybrnąć z tej sytuacji to zapędziło się w kąt i tak naprawdę chyba sami nie wiedzą jak z tego wyjść. Pewne jest że my im nic nie zrobimy ale to co zrobili to strzał w kolano i to prawdopodobnie zniechęci do wydawania pieniędzy jak i gry w DO szkoda bo event przyciągnął wielu graczy ( wiadome jest że boty się pojawiły ale trzeba spojrzeć ilu graczy zaczęło również grać i trochę nadrabiać do tych lepszych )

    Apropo obrazek który pokazuje wpis DO o wprowadzeniu skrzynek:

    http://imgur.com/czTwsM5

    Dziwne żeby ludzie nie czuli się oszukani :/ na fb grzmi zresztą na globalnym forum też :/.

    Trzeba to podsumować tak: Kto daje i zabiera ........ :p
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2015
  12. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Aktywnie śledzę wpisy graczy z różnych serwerów,dotyczące testów wrót Kuipera i ogólnie wbijania na testowy serwer.Zapytam w ten sposób;-jak wam wszystkim,którzy testowaliście te nowe wrota udało się zalogować na mapę ? Czy przypadkiem nie jest tak,że odgórnie ustalono,kogo można ,a kogo nie - wpuścić na mapę serwera testowego ? Loguję się codziennie od długiego czasu,chyba od 2 lat,sprawdzam Forum,nowe wiadomości,dlatego pilnowałam ,aby odpalić serwer testowy,jak go włączą.Zarówno za 1 razem-10 listopada,jak i za 2 razem-system nie pozwolił mi wejść do gry,konkretnie - na mapę.Mam przekonanie,że BP tak ogólnie rzecz ujmując-ma poniżej pleców zadowolenie wszystkich uczciwych użytkowników .Nie jest istotne,czy masz Premium,czy często robisz zakupy za realną kasę,przy tej ilości zarejestrowanych graczy-jeden w tę,czy w tamtą-a co tam:następni już wchodzą do gry.Bilans musi być dodatni,a człowiek się nie liczy.Na nic się zdają e-maile do supportu,bo odpowiedzi nie satysfakcjonują - przepraszam - niczego nie wyjaśniają,żadnych logicznych uzasadnień problemow,stare,3-4 letnie porady o ciasteczkach,czyszczeniu itd,Flash Playerze-śmiech ;) Jeśli gram wiele lat w Lagorb sorry Darkorbit,to już na pamięć znam procedury.Zmiana przeglądarki i te inne cudowne rady,eh.Paranoja.
     
  13. Bonus za zalogowanie się ok tylko gdzie te części ? bo jakoś ich nie widać
     
  14. Witam ,wrota Kuipera opłacalne były przed zmianami czyli moje 8x nagroda 215.000 ,FE rosły by jak grzyby po deszczu ale BP dba przecież o grubość swojego portfela więc końcowa nagroda 15.000 musi was zadowolić ,teraz czekam 50 dni i wrota Kuipera zrobię za fri i może być 15.000 ;)
     
  15. nie zrobisz za fri z tego co ja rozumiem ten post https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-akcja-wrota-kuipera.101966/#post-866930 to czesci bedo tylko 7 dni :eek:
     
  16. [​IMG]
    Błąd powiadacie ?

    BP, to był naprawdę strzał w kolano. Zamiast przyznać się do tego, że skrzynki mogły źle wpłynąć na ekonomię gry, ukrywacie swoje niekompetencje za słowem "błąd". Straciliście w tym momencie cały szacunek (choć i tak wisiał na włosku), utrzymaliście i potwierdziliście opinie o firmie, która wszystko robi dla pieniędzy. Jeśli naprawdę, BP nie przyzna się do błędu, lub nie przywróci dawnego stanu (albo przynajmniej zmniejszy zawartość skrzynek o 50%, a nie 80), to coś czuję, że ta gra całkowicie umrze. Takie (przepraszam za ordynarne słowo) wydymanie graczy i kłamanie w żywe oczy odbije się (mam nadzieję, że porządnie, może wtedy przejrzą na oczy) na ekonomii całego BP, zobaczymy czy wtedy też będą w taki sposób naprawiać "błędy".
     
    kris0211. i LaserFire3 lubią to.
  17. 800 energy poszlo mi na zlozenie tych wrot do 92/100 I reszta poszla na samo ammo I pelno multiplikatorow mialem a ani jednej czesci
     
  18. ta niby bład.. keidy był testowy i skrzyneczki po 35 energii na testowym to zbierali opinie na temat eventu i wrot i ludzie pisali na fanpegu jak i na angielskim forum ze dostaje sie po 35 energii i niczego nie odpisali.. zanim wprowadzili te paczki na zwykle serwery na pewno wiedzieli ze leci z nich po 35 energii :D ale no każdy napalony kupil podwajacz i sie na tym przejechal :)

    osobiscie podobają mi sie te paczki co teraz są bo złe nie sa :) są bardzo dobre ale zagrywka BP mi sie nie podoba bo mogli to zrobic w innym stylu :D event super ale zagrywka fatalna :p
     
  19. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    dokladnie po to sa servy testowe zeby tam sprawdzac co i jak i ewentualnie eliminowac owe "bledy". no coz zapowiadal sie super ewent a wyszlo jak zwykle :D zlozylbym dzien wczesniej wrotka mialbym 200k urki wiecej :D
     
  20. Zumir

    Zumir User

    Jaka cebula -.-

    Narzekasz na event w którym leci po 10-15 energii? chyba jesteś nowy w darkorbit,bo nigdy nie było tak dobrych boxów przez całą historie darkorbit,kiedyś każdy był podniecony jak ubery leciały z boxów,ale jak dać komuś palec to całą ręke by chciał,szkoda mi was troche :)