Opinie Wrota międzygalaktyczne Kuipera - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    No może, tyle że ja osobiście nie mam nic PP na skrzynki i protokołów w pecie też null, a otrzymuję 11 energii z podwajaczem.
     
  2. Aj tam zgłębiasz się w tą sprawę, ciesz się że masz więcej niż przewiduje ustawa :p
     
  3. Adzeus

    Adzeus User

    Pragnę tylko uświadomić Ci kolego, iż nie masz pewności że bazowe 5 energii to 100%, bardzo możliwe jest to że zbierając skrzyneczkę losujesz jej %, o co chodzi>?< chodzi oto że możliwe jest to, że możesz wylosować energię o wartości bazowej 550% skrzyneczki o równowartości 1 energii, co rzeczywiście daje 6 energii po przyrównaniu. Ale uwzględniając bonus dodatkowych 100% zawartości skrzynki, nie wyliczasz bonusu z przybliżonej wartości lecz z podstawowej, w tym wypadku z tej rzekomej 5,5 energii :) Także to nie jest żaden błąd. Chcesz dowodu? Leć na pvp gdzie normalnie wyciągasz po 2 energie ze skrzyneczek, kup podwajacz, bez niczego innego wyciągniesz 3 energie :) Pozdrawiam :)
     
  4. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    Adzeus, mnie to przekonuje.
     
  5. Że niby zrobili skrzyneczki o wartościach 5, 5.5, 6, 6.5 i 7 ?

    Może tak, może nie. Ty za to nie masz pewności, że te "połówki" to właśnie nie są błędy w tych eventowych boxach.

    Przyznali się przecież, że jakieś wystąpiły.



    Pomijając. Uważam, że powinni przedłużyć ten event. O ile mają w sobie trochę poczciwości. Na pewno w jakimś stopniu udobruchaliby tą decyzją większość "wyrolowanych" graczy.
     
  6. __ORRCO__

    __ORRCO__ User

    .... jest rada na Wasze czy też Nasze problemy (co do nieuczciwego nocnego zbierania energii do wrót), a mianowicie energia do wrót powinna być TYLKO w skrzynce po zestrzeleniu NPC, a "kredki" powinny być tylko te jakie dostajemy po zestrzeleniu NPC nie zaś te po sprzedaży "kamyków" - wtedy gra byłaby naprawdę UCZCIWA i nikt do nikogo nie miał by żadnych animozji :)
    poza tym po co tyle mieć kredek i tworzyć na Aukcji tak ogromne kwoty w setkach milionów
     
  7. -gustaf-

    -gustaf- User

    A ty o wlasne przerosle duze D
    Masz calkowita racje . jak byly regularne to sie cieszli a jak cos za malo to placza.Propozycja , zabrac te eventy i na pvp zbierac , jaki wniosek?
     
  8. witam powiedzcie mi czemu dostaje dalej jedna czesc z wrot gdzie teoretyczne mam 5 bonus za logowanie
     
  9. -gustaf-

    -gustaf- User

    A ile powinienes dostac za jedno logowanie kazdego dnia, domysl sie.
     
  10. otóż również dostaje po jednej częsci a powinienem otrzymywać po dwie.
     
  11. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    House ma rację, na bonusie za zalogowanie jest jasno napisane przy 3, 4 i 5 dniu, że 2 części. Jedyne wytłumaczenie, że to się liczy dopiero od wczoraj i dostaniemy po 2 części za poniedziałek, wtorek i środę. Jeśli nie to znaczy, że znów nas w bambuko robią...
     

  12. No w sumie możecie mieć dużo racji.
    Ja wyciągam 12-14 energii, a mój pet 16-20 energii z tych eventowych boxów, więc to mówi samo za siebie, że wartości mogą być różne i zakreślone w pewnym przedziale.
     
  13. Te części do Kuipera będą na zawsze dawane za darmo czy przez tydzien tylko?
     
  14. Tylko przez tydzień.
     
  15. -gracz115-

    -gracz115- User

    Fajnie by było gdyby codziennie dawali 1 część do losowych wrót przez cały rok :D Choć pewnie okazałoby się to lekkim przegięciem.
     
  16. BA_MENTOR

    BA_MENTOR User

    Co niecałe 2 miesiące darmowe wrotka by wpadały tylko za logowanie :rolleyes: Mogliby się zdenerwować gracze, którzy poza logowaniem odpalają również mapę aby coś osiągnąć :D

    Pozdrawiam,
    MOD_MENTOR
     
  17. a w jaki niby sposób co 2 miesiące całe wrota skoro gracz pisał o 1 częsci do losowych wrót co nie oznacza cały czas tych samych wrót. Jest tak duzo wrót że złożenie nawet tych z najmniejsza liczbą czesci w ciągu niecałych 2 miesięcy z samego tylko logowania jest prawie niemożliwe
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2015
  18. BA_MENTOR

    BA_MENTOR User

    Komentarz o niemal co dwumiesięcznych wrotkach dotyczył tylko aktualnej sytuacji logowania i premiowania codziennych logowań. Co do części losowych wrót, wspomniałem jedynie o grupie osób negatywnie komentujących pomysły na dawanie czegoś za nic.

    Pozdrawiam,
    MOD_MENTOR
     
  19. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    Jak dla mnie wprowadzenie czegoś takiego jak codziennie doarmowa część do losowych wrót byłoby bardzo fajne. Narzekacze są zawsze ale pomyślcie jak by to zachęciło ludzi do grania! A tacy co tylko się logują i nie grają? Jak nie graja to po co im te części? Niech sobie mają i tak dzięki nim nic nie zwojują. Za to taki codzienny prezent pomógłby pechowcom. Ja np. na ostatnią część do Lambdy wywaliłem ponad 400 energii. Gdyby była szansa, że część sama wpadnie to można poczekać, po jakimś czasie się wylosuje.

    Ogólnie taki nic nie robiący gracz miałby złożone wszystkie wrota (poza Kronosem oczywiście) po 812 dniach logowania się, czyli 2,5 roku. Czy to na prawdę wpłynęło by znacząco na grę? Przecież ci co grają też by dostawali.
     
    -dshh14- lubi to.
  20. BA_MENTOR

    BA_MENTOR User

    Osobiście nie narzekałbym z tego samego powodu co Ty - jedna część potrafi pochłonąć dużo energii i humoru... :p Jeśli chcesz aby coś takiego miało szansę zaistnieć napisz o tym tutaj! ;)

    Pozdrawiam,
    MOD_MENTOR