Opinie Wrota międzygalaktyczne Kuipera - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    nie tak latwo byc rekordzista :p
     
  2. arcoos

    arcoos User

    Wczoraj skończyłem wrota Kuipera. I co nic. Brakuje mi jeden dres z tych które można dostać za ukończenie, lub 200 000 uri jeżeli wypadnie losowy dres który już posiadam.
    Tutaj cytuję:
    • Istniał błąd, który powodował, iż te osoby, które miały komplet designów zawsze otrzymywały 200k Uridium. Został on naprawiony. Od tej pory gracze powinni dostawać dodatkową nagrodę w Uridium tylko wówczas, gdy z wrót losowo wypada design, który gracz już posiada.
    czyli jak rozumiem dres mi nie wypadł, a i z uri nici.
    Nachodzi pytanie po co się męczyć za marną nagrodę 15000 uri
    wrota mają 100 części, są inne do poskładania szybciej a nagroda podobna. Kuipera na pewno już składać nie będę
     
  3. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    mam wrazenie ze to wrota bardzie dla tych ktorzy chca zyskac dresy niz dla tych ktorzy chca narobic urki. sam osobiscie wole zlozyc a+b+g ktore sa banalne do zrobienia i pewne jest ponad 100k urki lacznie za nie. to czego mi osobiscie brakuje w kuiperze aby byl oplacalny dla mnie to ammo. za taka np gamme mamy 60.000 UCB-100 a tu nic to moim zdaniem porazka. sens skladania kuperow z obecnym wynagrodzeniem bylby tak mi sie zdaje gdyby ktorys z owych bledow pozostal tzn albo pewniak dres/200k urki albo 40 energi w boxach i darmowe skladanie kuiperow. wrotka ewentowe niektorzy zloza ich kilka inni raz albo wcale
     
  4. _SABB_

    _SABB_ User

    Trzeba być naiwnym żeby myśleć ze szansa na dodatkowe uri zawsze pokryje wydatki na wrota.Gdyby tak było to bp mogłoby się pakować bo by nie zarobili na tych marnych swoich informatyków i na siebie. Z drugiej strony te wrota przy tej szansie trafienia uri to będzie kolejny niewypał i dodatek który zapycha serwer jak wiele innych śmieci od jakiegoś czasu wprowadzanych do gry. Może zamiast siedzieć nad takimi głupotami które zainteresują gracza na krotką chwile lepiej bedzie zając sie botami i tego typu wynalazkami a nie tracic czas na coś o czym szybko zapomnimy.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2015
  5. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    nie chodzi tylko o uri liczy sie wszystko rownierz ammo ktore mozna przedstawic w postaci uri, cdd, klucze wszystko co daja wrota mozna zamienic na ich wartosc w uri w dodatku jak ktos buduje nie za uri a za energie z boxow/palki wyjdzie na plus nawet na kuiperze ale bardziej oplaca sie inne wrota skladac :)
     
  6. macie się czym przejmować ze jeśli ktoś ma wszystko to ma szanse na uri 200tys.
    co maja powiedzieć ci co za kase realna kupila wszystkie dresy teraz sa na aukcji
    moim zdaniem ciekawy pomysl na expa słabych kont lecz sadze iż wrota grupowe powinny się w takie cos zamienic i po ukończeniu powinno być jak z wrotami tunel.. 20h czekania na nasrepne wtedy nikt nie będzie poszkodowany i nie będzie gadal ze ty masz fulke to klepiesz 100x wrotka osobiście wolal bym aby BP wzielo się za oszustow wkoncu by wypadalo 7 lat czekałem az boty skasują to jeszcze ucierpiałem wyzerowaniem punkt.za ubicie alienkow / ale żeby dopisać te co poubijalem w grupowych jak do rangi ich nie liczylo to im ciężko nagle liczy a się nie przejeli wiec zdanie moje niech sobie dodaja co chcą ich zasady ale oszustwo w grze powinni likwidować !!!!!
     
  7. -gustaf-

    -gustaf- User

    Tu masz racje.Kazdy kto zrobil przynajmniej 3-4 i skonczylo sie to bez nagrody wyraza opinie ze koniec z nimi.Jak cos nie zmienia to beda robione przez bezdresowcow ale tych ktorzy sobie z nimi poradza.Moim zdaniem mogliby zmniejszyc nagrode w uri i dodac cos w rodzaju kappy np. x bialki i cos jeszcze a tym samym zwiekszenie szansy na nagrode.Jak kolega wyzej napisal ammo tez sie liczy a w obecnych wrorach nie ma nic na zyskanie tylko strata na ich przejscie.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2015
  8. LIS_LEON

    LIS_LEON User

    Ja przeszedłem te wrota 1 raz i już nigdy więcej na tych zasadach nie zamierzam przechodzić. Powody:
    1. Dużo części - trudno złożyć, lepiej złożyć zetę, bo chociaż jest sensowniejsza nagroda.
    2. Nagroda śmiechu warta i jak zwykle "szansa", mam już po dziurki w nosie albo powyżej uszu tych szans, może wreszcie coś pewnego by dali?
    3. Głupie i nudne, healery i to czego nienawidzę najbardziej, uber sibelony... Na plus wieżyczki i rakietowce ale i tak nie poprawiają ogólnego odbioru. Robiłem z x3 bo inaczej padłbym z nudów jak pies Pluto.
    4. Oczywiście ani dresa ani urki nie dostałem, no cóż, na nic innego nie liczyłem...
     
    *#Aleksiej**## lubi to.
  9. [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2015
  10. ---------------------------------------------------------------
    Ja także ani dresa ani urki nie otrzymałem-kicha ,,lepiej było złożyć inne wrota!! Więcej na szanse się nie dam nabrać.
     


  11. Miało być tak ? :D



    [​IMG]
     
  12. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    tez bym tak chcial :D
     


  13. Jeśli dodatkowo składał za energie uzbierane z minionego eventu, to mu się bardzo opłaciło.

    Ja energii naciułałem sporo, ale nie zamierzam tych wrót stawiać.
     
  14. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    a na ktore przeznaczysz? :p
     


  15. Na Kronosa. :p
     
  16. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    dla saturna? ;p
     


  17. Saturn już dawno wpadł. Teraz chcę po prostu dobić do 20 zrobionych. :D
     
  18. jak żeś to zrobił?XD
     
  19. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    dobic do 20 :D no no :d wj powiedz mi sprawdzic ile razy sie zrobilo mozna tylko przez odnalezienie sie na listach w rankingu czy da sie inaczej?
     


  20. Stare dobre "kopiuj i wklej". :D




    Tylko tak. Ale jak Ci się nie chce siebie szukać to napisz do supportu - może pobawią się za Ciebie. :D