Wrota ZETA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj można zamieszczać propozycje swoich poradników do wrót Zeta bądź nanosić poprawki co do poradników innych użytkowników forum.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Zeta jest bardzo prosta z wyjątkiem ostatniej fali.
    8 pierwszych przechodzę w aegis w nietoperzu - bunkier - ale w dronach laserki na full.
    Mam sporo fl4 - mi wystarcza amunicja x1.
    Ostatnią i przedostatnią falę robię jednak w rombie i amunicji x3.
     
  3. -mmojest-

    -mmojest- User

    ej a jakie są tam alieny i czy dałbym rade z vega desing revenge 6 dronów flaxów ( niedługo 1 iris ) z X1 wale 1700 wyrzutnia jest z sepromem osłonke mam 76k . to jak?
     
  4. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Choć są to wrota dość łatwe, to jednak mógłbyś mieś problemy z falami 5 i wyższe a 10 raczej nie do zrobienia dla Ciebie. Musisz dozbierać troche laserów i osłon (ze 150 k przynajmniej).

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  5. -mmojest-

    -mmojest- User

    ech to jeszcze troche potrwa ale na szczęscie mam dobry skylab 2k w pojemności więc kasa popłynie pokupuje se irysy itp. w swoim czasie w przy okazji dałbym rade z alfą bo jestem na 16 fali i dalej są devy sibelony i inne wiec prosze o odp i dzięki za odpowiedz w sprawie zety i odpowiedz za następne pytanie pozdrowiam ;)
     
  6. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Devo są powolne i mają mały zasięg to dasz rade(siby podobnie jak devo), ale potem masz mk/sibelonity a do nich też lepiej mieć te 150 k osłony. Kolejość masz taką:
    devo, mk, siby, sibelonity, dk, proty.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  7. -mmojest-

    -mmojest- User

    ok dzięki wielkie i życzę szczęśliwego nowego roku
     
  8. Witam, mam złożoną swoją pierwszą zetę na bazie. Moje wyposażenie to goliath Dimisher ze starą, pełną fulką. Mam na całą zetę odłożone 40k x2, 8k x3 i 2.5k x4 amunicji. Chciałbym dowiedzieć się, jak przetrwać ostatnie, trudne, fale i ile mi zajmie około cała zeta. Moja pierwsza konfiguracja to: maks lf3 na statku i dronach, 2 napędy i 13 generatorów osłony. Druga konfiguracja to: maks lf3 na statku, maks napędów i maks generatorów osłon na dronach. Mam wszystkie dodatki i około 15 użyć cpu stabilna osłona. Coś zmienić w konfiguracjach? Dziękuję za wszelką pomoc.
     
  9. Donatan

    Donatan User

    Zete fajnie się robi na ćmie-szybko idzie.Co do czasu to nie wiem ile ci zajmie,mnie fale zajmują 15-30 minut a ostatnia z 40 minut(goliath,venom,4lf-4 reszta lf-3,full b0-2 ,ćma).Dokup ćmę na zete,przyda ci się.Ja robie na jedej konfie full speed i maks dmg z ćmą,a na drugiej czołg
     
  10. sebalip7

    sebalip7 User

    Siema dam rade z zetą
    Golec designy z handlu
    18 lf-3 reszta lf-2
    2 bo2 reszta bo1
    Full Speed
    2 irki
    6 flax
    pet kamyk 2lvl
    Jak ustawić konfy?
     
  11. Donatan

    Donatan User

    Dasz rade,
    co konf:to czołg i ucieczkowa,ja robię zete na ćmie szybko idzie.
     
  12. Szymoncena

    Szymoncena User

    jak dlamnie dałbyś rade tylko uciekaj po całem mapie ;P i niech cie alieny gonią
     
  13. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    ile urki 106/111 ?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2014
  14. Po ile klikać w gg ?
     
  15. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak jak wynika z >>tego<< składając zety najlepiej klikać x100 ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  16. Donatan

    Donatan User

    10k-20k około,ręki sobie nie dam sobie uciąć
    Po 1,5,10,100 klików mozesz
     
  17. czy 6 zet i 2 havoki to źle ?
    według mnie to pech :mad:
     
  18. Donatan

    Donatan User

    jejku ja mam 4 zety i 3 havoki,drugi będzie miał 15 zet i 1havock i co?Widocznie rób dalej zety i tle w temacie
    W jakim celu ten spam?
     
  19. czekam aż ktoś inny sie wypowie,bo twoje wypowiedzi zazwyczaj nic nie wnoszą
     
  20. __WILKEN__

    __WILKEN__ User

    mogłoby być lepiej;p ja z 9 zet mam 4 havoki i uważam to za niezły wynik;D