Wrota ZETA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Robiłem ostatnio zetę, to całą z x1 bez kamikadze, żeby złotko z laserów wyszczelać, to mi wyszło około 1h. Tylko ostatnią mapę z x2 ubery, a devouvera to z x4 na ćmie. Wrota łatwe w robieniu, jedynie co to dużo uri trzeba w klikać.
     
  2. mi idzie dobrze jak narazie 4 zety=2 havo
     
  3. jaka szansa bym z 3-ciej zety dostał drugiego havoka? :p
     
  4. cross68

    cross68 User

    jak masz frata to dostaniesz ale z doświadczenia wiem ze szansa jest 50/50:D
     
  5. PsZemO.o

    PsZemO.o User

    ciezko powiedzieć gram z kolega i trochę rywalizujemy co kto pierwszy osiągnie i z pierwszych 6 zet dostal havok i stoi w miejscu na 24 zrobione. A za to mi zaczely leciec gdzies po 10 zecie jeden za drugim i wyszlo mi 20 zet 10 havo
     
  6. więc gdy zrobię kappe (mam nadzieję że wypadnie herk lub chociaż lf4) to czas na zetki :p osobiście lubię je robić i bo dość szybko się składają :D a jaka jest wasza opinia o tych wrotach?
     
  7. xbutx30

    xbutx30 User

    Wrota Zeta bardzo to bardzo łatwe wrota do przeiścia alieny idom na x1 jak sie bije przynajmiej 4k albo 3k tylko przy ostatniej fali nailepiej być na sepronie i użyć x3 wrota zeta łatwe do złozenia warto je robić :) ja juz przeszłem 3 zety i dostałem 3 havoki :)
     
  8. szczęściarz :O ja 2 zety i havok tylko za pierwszą :(
     
  9. Mati nie denerwuj sie z tymi havockami to ci nic nie da że sie denerwujesz.Ty z 6 zet masz 2 havocki to jena trzecia .Jeśli zawsze bedziesz miał tak , że na 3 zety jeden havok to na 9 havo musisz 18 zrobić.Lub robić sposobami mój jest taki.Jak masz fale z uberami to zawsze zaczynaj od uberów.Jeśli dostałeś hawocka z 1 zety.To znaczy , że nie zawsze robisz te gate tak samo.Jak robiłem tak samo zawsze to mi wypadłu 3 pod rząd z 4 zet teraz obecnia mam zrobione 12 i mam 8 havo na 8 irków.Nie którzy mają tak ,że mogą mieć z 10 zet 10 havo.Czyli tak po polsku trzeba mięc farta i tyle :)
     
  10. Misiek77

    Misiek77 User

    Mam pytanie odnośnie kolejności alienków w zecie.
    Występują tam takie alienki :
    Infernal x10 x9 x5 x6 razem 30
    Scorcher x3 x7 x9 x8 x3 razem 30
    Melter x2 x6 x10 x13 razem 31
    Devourer x1 x1 razem 2 :D
    I to koniec zety czy jeszcze są saimony, lordakie, sibelonity, streunery i kristalliny ? ;)
    I dopiero koniec ? :eek:
     
  11. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    >Tutaj< znajdziesz listę alienów w poszczególnych falach. ;) W 9 fali Devourer ma stabilną osłonę, wokół niego lata 6 Infernalów, jak się je wybije to wtedy on traci osłonę i można go bić. W 10 fali jest podobnie tyle, że po ubiciu jednej grupki(np. Saimonów) Devourer traci na chwilę osłonę, po czym pojawia się kolejna grupka no i tak wybija się je po kolei, jak się wybije wszystkie wtedy spokojnie ubija się Devourera. :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  12. Misiek77

    Misiek77 User

    Właśnie, ale jak jest z tą 10 fala co będę miał tam oprócz devourera ?
    Saimony, kristalliny, streunerki, lordakie, sibelonity czy co będę miał w te 10 fali ? :D
     
  13. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Kliknij w link, który Ci wysłałem tam masz wypisane wszystkie alieny. :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  14. Misiek77

    Misiek77 User

    Wiem już o tym linku, ale wszystkie te saimony itp. itd. będę miał ?
    CHCĘ wiedzieć jakie alienki będę miał w 10 fali saimony czy lordakie czy co ?
    Czy wszystkie alienki i devourer ?
    CO mi z TEgo LINKU SKORO go nie ogarniam...
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2014
  15. Wszystkie alieny pojawią się w pod falach, na początku pojawi się Devourer i Infernale po zniszczeniu Infernali przez kilka sekund nic się nie będzie działo następnie pojawią się Scorchery, po zniszczeniu ich znowu kilka sekund przerwy i kolejne alieny (Streunery każdego typu), potem Lordakie, Saimony itd.:p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  16. my idzie na razie 2 zety = 1 havoc ;/
    Karetka FE robie z x1 na sucho na jednej konfie tzn. 4 napedy + oslonka, w dronach lasery.
    Lecz zeby nie czekac ubilem ostatnia fale z x3 + Seprom
    Kiedys robilem golcem 4 irki 20 LF-3 > Zrobilem na jednej konfie z oslona okolo 50k. Z x1 na sucho
    Lecz zajelo mi to okolo 8h, a karetka 3-4h :)
     
  17. Z!om3k

    Z!om3k User

    Witam poradze sobie z zeta? 31 lf3 16 bo2 Kamikadze na 3. PP ustawione pod alieny. Bez sepromu 5k a z sepromem ok. 7-8k
     
  18. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Z takim wyposażaniem poradzisz sobie bez najmniejszych problemów ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  19. Rooney53

    Rooney53 User


    Nie wiem jak to robisz, ale mi zeta zajmuje 1-2h max, bez podkręcania na golcu, 5 osłon na napędy i reszta napędy, full laserów w dronach na ćmie
     
  20. bo masz Ćme i golca, na karetce bezpieczniej, ale dluzej.