Wrota ZETA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ja jak miałem 110/111 to wydałem z 300 energii na ostatnią część. Co do wrót nie są trudne, nawet jeśli zginiecie pozostają Wam 2 życia, więc nie ma się co martwić, słabsze EQ = dłuższe robienie, wystarczy umieć kręcić ;d
     
  2. Do zety wystarczy wolna konfiguracja, bo i tak alieny tam nie są takie szybkie, a ich zasięg strzałów nie jest taki duży, więc można bez problemu robić większość fali bez żadnej naprawy statku.

    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
  3. Heiken

    Heiken User

    ja mam akurat takiego pecha ze jak chce zete stworzyc musze miec min. 2k gg za mniej nie zloze nwm dlaczego a z tego co liczylem to na ok. 1300-1800 gg zeta powinna stac taki ejst % trafienia wrot ale ni dodali ze to ten % jest za dzuy niz w rzeczywistosci
     
  4. cross68

    cross68 User

    na zete średnio od 1200 do 2000 gg
     
  5. Mi brakuje 6 części jeszcze, GG wydałem około... 1300 może. Teraz jak złoże bd robił 6 zete i jak znów nie dostane havo, to robie Epsilony(lf-4) Bo mam tylko 1 havo(gwarantowane z 1 zety) A 5 zet bez havo to troszke skandal. :D
     
    januszfk lubi to.
  6. infex1122

    infex1122 User

    Kumpel miał 15 z rzędu bez havo , nie marudź . xD
     
  7. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Ostatnia fala jest łatwa, polecam obejrzeć dla motywacji :p
     
  8. Ja polecam robić te wrota na konfie full speed + laserki na dronach (bez osłon) na ćmie. Normalnych alienków na mapie nie opłaca się robic z ćmy, ponieważ mają mniej osłon niż hp i i tak w końcu ta osłona spada do 0. We wrotach z kolei mają po tyle samo osłon co hp więc z ćmy widać tę osłonę która zostaje nienaruszona, więc oszczędzamy ammo i czas ;)

    Tak z innej beczki, macie może jakiś sposób aby te havocki częściej wypadały? Brakuje mi 2 i od 9 zet nie wypadł ani 1. 34 zety = 8 havo. kpina ;ccc
     
    Punisher4ce i januszfk lubią to.
  9. Piszesz że 34 zety (8 havo) to kpina . Ja 54 kappy i 8 herków (+1 z misji Demanerów) :( W końcu nie wytrzymałem i kupiłem za 150 :(
    Co do sposobu na havo jakiś tam miałem ale myślę ze to nie był sposób tylko zwykły fart bo inni nie dostawali havocka .
     
  10. 11 zet z rzędu 0 havo. Dziękuję za uwagę ;) na około 20 zet 2 havo i to jest kpina.
     
  11. BP robi sobie z nas jaja. To nie jest możliwe, by na 20 Zet tylko 2 Havocki. Sami ustalają kto co dostanie. Na 6 Zet, które zrobiłem 3 Havocki. Pierwsze 3 Zety=3 Havocki. A teraz kolejne 3 Zety i nic.
     
    januszfk lubi to.
  12. Niby jest 25% no ale bez przesady...
     
  13. Zety są dobre na CDD I Zielone klucze. Lepiej Kappy robić.
     
  14. cross68

    cross68 User

    witam ja z innej beczki odnośnie wrotek np. wrota kappa 66 szt zrobionych i dopiero komplet w tym 24 po kolei puste to jest dopiero przegięcie:)
     
  15. No i to fest przegięcie. Może mi się uda zdobyć 10 Herków do 20 Kapp :rolleyes:
     
  16. LaserFire3

    LaserFire3 User

    Nie o to chodzi, na wrotach mają przekierowanie obrażeń 50/50 (HP/OSŁONA), a normalnie (20/80, albo 30/70)
     
  17. raczej wątpię żeby ci się to udało
    Pozdrawiam
    MOD_zizin_pl
     
  18. Witam. Posiadam golca bastion, mam 7 dronów 6 flaxów 1 irys, 12 lf3 reszta lf2, 2 bo2, wszystkie konfiguracje na drony za kredytki. Czy z takim wyposażeniem dam radę zrobić zety?
     
  19. Jeśli potrafisz kręcić alienki i masz dużo czasu to tak. Najważniejszy jest czas bo przy takim wyposażeniu to długo zejdzie
     
  20. Dam radę je zrobić w jakieś 2 godziny? Biję z x1 mam też torchę x2 x3 x4 ale nie na tyle żeby całe wrota robić.