Wrota ZETA - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Jak dobrze pamiętam to w zecie nie do końca sprawdzi się to. Na ostatniej fali mamy devourera ze stabilną osłonką + okrążającego go alieny. Jeżeli ubijesz wszystkie alieny(ale bez devourera) i padniesz- to po ponownym wskoczeniu znowu trzeba wszystko ubijać od początku. Tak było kiedyś. Teraz mogło się coś zmienić. Mam akurat zetę na bazie to może nawet sprawdzę to.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  2. A w jakim celu niszczysz statek w promieniowaniu, to coś daje?
     
  3. Nie sprawdzaj dalej tak jest ;)
    Po prostu Aspazja zostawia jednego aliena zamiast całej fali żeby go dobić w podwójne nagrody. Pada żeby wyjść z wrót gdy już zostawi tego 1 aliena ;)
     
  4. Aaa.. no tak o to chodziło, musiałem nie doczytać tego o podwójnych nagrodach jakoś nie zaczaiłem na początku, dzięki :p
     
  5. poland102

    poland102 User

    no i po padnięciu w zecie na ostatniej fali..robisz ją od początku a nagrody za alieny znowu lecą...
     
  6. To teraz można 4 razy zrobić ostatnią falę mówisz :)
     
  7. drapacz

    drapacz User

    A nie wiedziałem, że działa do restartu serwerów, ale jesli trzeba odejść od gry na kilka godzin, to to jest rozwiązanie.

    Jak mam jakieś ekstrasy to biję fale do wyczerpania bonusu, zostawiam statek we wrotach i kupuję następne ekstras albo wracam do bazy. I też zostawiam ostatnią falę na dzień podwajania nagród ;)
     
  8. pl12356

    pl12356 User

    Mam okazje sprawdzic czy tak to dziala,wlasnie przez lagi mnie uwalilo cos czego nawet nie widzialem
     
    STATEKWIDMO lubi to.
  9. Turok112

    Turok112 User

    Kurde zete to się szybko robi na SFE koncie.. Pamiętam jak robiłem tego ostatniego Devo mieszałem mu z x4 i rsb na all dodatkach dmg, padał bardzo szybko.. Na tyle szybko, że nie wyleciało z niego nawet 1/2 alienów. Tylko problemem jak dalej widać są lagi.. Kurde taka potężna firma a nie mogą sobie poradzić od lat z lagami serwerowymi..
     
  10. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    A czy ktoś może mi powiedzieć, co ma wspólnego rozmowa o serwerach z poradnikiem do wrót zeta? Temat oczszczam.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  11. pl12356

    pl12356 User

    Ja lubie zety robic,wypada duzo giftow z nich,szczegolnie dobrych dla beginnersow no i proste do robienia sa jak my way home. Zaraz jak tylko koncze joba to lece na flata zeby zjesc dinnera z kidami i my woman( po niej kidsy ida do beda) i mam free time'a. No i jak nie ma lagow na game ani ciekawych eventow to robie sobie zete.
     
    Bazuka50 i poland102 lubią to.