Ogłoszenie Wsparcie dla uchodźców: design drona Promyk – Najczęściej Zadawane Beacon

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika DoriSani, 10 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. DoriSani

  DoriSani User

  Drodzy gracze DarkOrbit,

  W trudnych momentach, Bigpoint, jako firma międzynarodowa, której pracownicy pochodzą z całego świata, zawsze włączała się do zbiórki pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnych niosących pomoc potrzebującym.

  Obecnie mamy do czynienia z problemem, który jest tak widoczny i poważny, że nie możemy go ignorować:

  Według raportu rocznego UNHCR pod koniec 2014 roku aż 59,5 miliona osób zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów w wyniku prześladowań, konfliktów, aktów przemocy lub naruszeń praw człowieka. [Źródło: UNHCR Global Trends 2014]

  Aby uciec przed zagrożeniami, pokonują olbrzymie odległości, mając przy sobie tylko niezbędne rzeczy i zmagając się z niemiłosiernym stresem. Chociaż nie jesteśmy w stanie zmienić okoliczności, które doprowadziły do ucieczki tych ludzi z ich własnych domów, ale możemy przynajmniej zrobić coś, żeby im pomóc!

  Dlatego właśnie wspieramy działania Wysokiej Komisji Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (http://www.unhcr-centraleurope.org/pl/).

  Biuro Wysokiego Komisarza NZ ds. Uchodźców (UNHCR) zostało powołane do życia dnia 14 grudnia 1950 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Agencja jest upoważniona do prowadzenia i koordynacji działań międzynarodowych na rzecz ochrony uchodźców i rozwiązywania związanych z tą kwestią problemów na całym świecie. Jej podstawowym celem jest ochrona praw i dobrobytu uchodźców. Biuro dąży do zapewnienia, aby każda osoba mogła skorzystać z należnego jej prawa do ubiegania się o status uchodźcy i znalezienia bezpiecznego schronienie w innym państwie, z możliwością dobrowolnego powrotu do domu, integracji z ludnością lokalną lub do osiedlenia się w państwie trzecim. [Źródło: UNHCR: O nas]

  Członkowie ekipy DarkOrbit proszą wszystkich graczy o dołączenie do akcji. Stworzyliśmy specjalny design drona o nazwie „Beacon”, którego sprzedaż ma wspierać wszystkich uchodźców na całym świecie niezależnie od wyznania, pochodzenia, czy powodu opuszczenia domu.

  Informacje na temat sposobów wspierania UNHCR można znaleźć na stronie internetowej biura.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  • Akcja charytatywna potrwa od godziny 12:00 we wtorek, 15 września, do północy w środę, 30 września (według czasu obowiązującego w Hamburgu).
  • Ten świecący design drona (można kupić pojedynczy egzemplarz lub zestaw dziesięciu designów) nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę.
  • Design Beacon jest dostępny wyłącznie w bezpośredniej sprzedaży. Można kupić pojedynczy dron albo zestaw dziesięciu designów.
  • Designy dronów działają zarówno w trybie 2D, jak i 3D.
  • Wszystkie wpływy z akcji – włączając wszelkie przelewy i opłaty bankowe, które będziemy w stanie pokryć – zostaną przekazane UNHCR.
  O wszystkim będziemy Was informować!

  Ekipa DarkOrbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.