Blad zagineły mi kredki

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika 1lolek, 9 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1lolek

    1lolek User

    Witam zalicytowałem na aukcji o godz 21.30 wzmacniacz osłony oraz powielacz szkód razem ponad 2.300.000.000 kredek na osłonę dostałem odpowiedz

    undefinedAukcja międzyplanetarna09.12.2020 21:34Ktoś złożył wyższą ofertę.Witaj
    Twoja oferta na przedmiot Wzmacniacz osłony (SHD-B01) okazała się zbyt niska. Zaoferowane kredyty zostały przywrócone na twoje konto.
    Ekipa DarkOrbit

    na powielacz szkód żadnej odpowiedzi ?

    kredyty zostały przywrócone na twoje konto. ?

    Jakoś wzrok mi chyba szwankuje żadnego zwrotu nie było
    Proszę o zwrot zaginionych kredytów
     
  2. 1lolek

    1lolek User

    undefinedAukcja międzyplanetarna09.12.2020 21:55Zakupiono przedmiot.Witaj
    Gratulujemy! Twoja oferta na przedmiot Wzmacniacz osłony (SHD-B01) w wysokości 1.222.331.123 kredytów okazała się najwyższa!
    Ekipa DarkOrbit


    Proszę zerknąć na godziny
    undefinedAukcja międzyplanetarna09.12.2020 21:34Ktoś złożył wyższą ofertę.
    undefinedAukcja międzyplanetarna09.12.2020 21:55Zakupiono przedmiot.Witaj Gratulujemy! Twoja oferta na przedmiot Wzmacniacz osłony (SHD-B01) w wysokości kredytów okazała się najwyższa!

    już się znalazło wszystko temat do zamknięcia
     
  3. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,

    Nie piszemy postów w dziale FAQ - wątek przenoszę.
    Jednocześnie zamykam zgodnie z prośbą.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.