Ogłoszenie Zamknięcie klubu Top Gamers Club - 30 czerwca 2016

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika DoriSani, 30 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. DoriSani

  DoriSani User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Podjęliśmy decyzję, iż z dniem 30 czerwca 2016 zaprzestane zostaną wszelkie działania dotyczące Top Gamers Club. Oznacza to, iż usługi, które do tej pory obejmowały wyłącznie członków TGC, od teraz oferowane będą wszystkim Graczom. Kontaktując się z Pomocą Techniczną wszystkie zgłoszenia rozpatrywane będą na tych samych zasadach.

  Klub TGC niósł korzyści i był skierowany wyłącznie do naszych najlepszych Graczy. Został on założony w celu uzyskania przez nich długoterminowego, dodatkowego wsparcia technicznego. Zdecydowaliśmy jednak, iż wszyscy nasi użytkownicy powinni być traktowani równo. Dążymy do tego, aby wszyscy Gracze mieli ten sam dostęp do informacji oraz korzystali z Pomocy Technicznej na równych zasadach. Odkąd zdecydowaliśmy się zaprzestać dalszych działań TGC, w ciągu ostatnich paru lat temat klubu zdecydowanie ucichł.

  Dziękujemy wszystkim członkom Top Gamers Club za ich wsparcie i zapewniamy, że naszym celem jest zapewnienie jak najlepszego wsparcia dla naszych graczy oraz jak najwyższej jakości usług.

  Pozdrawiam serdecznie,

  DoriSani i Ekipa Bigpoint

  signature dorisani.png
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.