ZAPRASZAM graczy, pytanie serwer

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika HELENA!, 4 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

ktory serwer ??

Ankieta zamknięta 4 lutego 2020.
  1. PL

    58,3%
  2. GL2 (DAWNY)

    25,0%
  3. SKANDYNAWIA 2 (DAWNA)

    16,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HELENA!

    HELENA! User

    [​IMG] WITAM WAS, zrobiłam tabelkę, znalazłam trzy konta, na ktorym polecacie zagrac?? prosze o odpowiedz w ankiecie i opinie !! i prosze adminów o nie usuwanie dopóki nie bedzie 20 głosów...
    bardzo sie starałam by tabelka wyszła przejrzyście ,czasy szkoły dawna za mną :D prosze o komentarz :D |

    PS. jak coś jestem bardziej graczem pod PVE niz PVP, wole misje robic, wrota niz statki ;) lubie grać sama bez zadnych TS itp[​IMG]

    LINK DO FOTO TABELKI : https://zapodaj.net/9611b209c734d.png.html

    PS. PL I SKANDYNAWIA maja premium na miesiac, GL tego NIE MA... nie zdazylam wspiac kodów na święta
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2020
  2. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    brałbym GL2.. premka to tylko premka... wrota sa,to uri naciupiesz, jak grasz sama to po co grac na PL gdzie co chwile bedziesz padać ,albo boty Ci podbiora alieny xD poczekaj co inni powiedza , to moje zdanie
     
  3. Cupak

    Cupak User

    tylko PL :rolleyes: ale ten z 2009 roku :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. na skandynawi też mnóstwo botów , nie polecam do samotnej gry
     
  5. do samotnej gry to juz chyba zaden serwer sie nie nadaje... konta dość słabe.. nie ma co sie okłamywać.. PL serwer wiadomo, ludzi troche jest ,99% Polaków jest z kim pogadać, może trudniejsza misje zrobic... a co do sk2 i gl2 to slabo z Polakami z tego co wiem mało kto tam gra, na gl2 masz wrota do robienia ,ciezko doradzic.. musisz chyba sama wybrać gdzie bedzie najfajniej
     
  6. HELENA!

    HELENA! User

    a moderator jakis moze sie wypowie ????
     
  7. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    śpią po świętach...:D :D :D GL albo PL ,skandynawie odpuść
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie wypowiem się na temat, który lepszy, bo grałam tylko na pl ;)
     
    HELENA! i -PŁONER- lubią to.
  9. HELENA!

    HELENA! User

    a czemu juz nie grasz jesli moge wiedziec?? ;)
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    bo nie mam czasu :)
     
  11. KacproproK

    KacproproK User

    przydał by się jakiś reset wszystkich serwerów xd
     
  12. silnyJon

    silnyJon User

    Reset nie bo ludzie dużo kasy włożyli w tą grę ale możliwość przerzucania swego konta na różne serwery i były by 2 serwery co by się tylko tłukli i były by serwery co byś se na spokojnie palkę zbierał
     
    -PŁONER- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.