Ogłoszenie Zaprzestanie moderacji czatu gry

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika DoriSani, 31 lipca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. DoriSani

  DoriSani User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  zdecydowaliśmy się zaprzestać moderowania czatu gry na polskich serwerach DO. Oznacza to, iż w sierpniu wprowadzimy okres testowy, podczas którego moderatorzy nie będą dostępni na czacie gry.

  Nie oznacza to jednak, iż od tej pory osoby łamiące regulamin czatu będą bezkarne.
  • system w dalszym ciągu będzie wykrywał i stosował konieczne kary;
  • jeśli zauważysz zachowania, które na czacie nie powinny mieć miejsca, bądź graczy łamiących regulamin czatu, zachęcamy do zgłoszenia sytuacji do Pomocy Technicznej stosując formularz kontaktowy w grze. Pamiętaj proszę o podaniu niezbędnych informacji: nicku gracza, nazwy serwera, pokoju oraz dokładnej daty i godziny zdarzenia. Pomoc Techniczna może także poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z zaistniałej sytuacji.
  • W przypadku pytań odnośnie banów, procedura się nie zmienia - informacji udzielamy w dalszym ciągu na forum w przeznaczonym do pytań wątku.
  Wraz z wprowadzeniem okresu testowego, zaktualizowany zostanie także Regulamin Czatu dostępny na forum gry.

  Uwaga: zgłaszając sytuację z czatu do PT należy upewnić się, iż stanowi ona faktyczne złamanie regulaminu. Proszę o tworzenie jednego zgłoszenia na każdy problem. Spamerzy mogą liczyć się z czasową blokadą czatu lub konta gry.

  Dziękujemy za współpracę oraz życzymy powodzenia w dalszej grze!
  DoriSani

  signature dorisani.png
   
  Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2016
 2. DoriSani

  DoriSani User

  Witam,​

  w związku z tym, iż okres testowy przebiegł pomyślnie, zdecydowaliśmy się na całkowite zaprzestanie moderacji czatu na polskich serwerach DO.

  Postanowienia wprowadzone w sierpniu zostają utrzymane. Jeśli na czacie zauważysz niepoprawne zachowanie lub łamanie regulaminu czatu/gry, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia (według wytycznych z poprzedniego postu) do Pomocy Technicznej.

  Pozdrawiam serdecznie,

  DoriSani

  [​IMG]
   
 3. DoriSani

  DoriSani User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!
  W związku z pogarszającą się jakością wypowiedzi Graczy na czacie DO zdecydowaliśmy się na ponowne wprowadzanie częściowej moderacji czatu. Oznacza to, iż Admin może pojawić się na czacie w każdej chwili i odpowiednio ukarać graczy, którzy zapomnieli o już o obowiązującej kulturze wypowiedzi i pozostałych zasadach czatu.
  Zachęcam do ponownego zapoznania się z regulaminem chatu!

  Pozdrawiam,​

  DoriSani
  [​IMG]
   
 4. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  W związku z pogarszającą się jakością wypowiedzi Graczy na czacie DO zdecydowaliśmy się na ponowne wprowadzanie całkowitej moderacji czatu. Oznacza to, iż na czat wracają Czat Moderatorzy :)

  Poszukujemy osób na stanowisko CM więcej informacji >>> tutaj <<<.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę