zarabianie uri

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika big-99, 26 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. big-99

    big-99 User

    Siema, wróciłem właśnie po kilkuletniej przerwie i stąd pytanie: Gdzie obecnie najlepiej zarabiac uridium? konfiguracja statku: full b02, full lf3, 2x lf4, full irys, aegis
     
  2. silnyJon

    silnyJon User

    palka i składanie alfy bety gammy
     
    -_BK-201_- lubi to.
  3. Zety rób,zety i jeszcze raz zety :)Powodzenia
     
  4. Cupak

    Cupak User

    :D ja bym zapytał tych co latają po kilka godzin dziennie i zarabiają po 100 000 na dzień jak oni to robią i skąd czerpią swoją motywacje o_O :cool: potem zapytał tych uczciwych czy chcą z rywalizować z takimi asami :rolleyes:
     
    MetallicA lubi to.
  5. majkiski13

    majkiski13 User

    kubiki, a jak masz aegisa to tym bardziej kubiki, palladium dobre, jak w grasz w pracy itp :)

    przy wszystkich prometeuszach to bardzo duzo kryche w niecala minute ogarniesz z x1...
    wtedy w 3h 100k urki bedzie...
    ja puki promkow full nie mam, kubiki klepie... z ech.... podlaczajacymi sie botami
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 lutego 2020
    MOD_MIKUS lubi to.
  6. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Tak jak wspomniał mój przedmówca, polecam bić kubiki pod uridium, a w międzyczasie zrobić misje na mapy BL, otrzymasz 10 laserów prometheusa (po 1 za każdą misję).

    @majkiski13
    Nie piszemy posta pod postem. Proszę używać opcji edytuj.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
    Bober lubi to.
  7. Poważnie to piszesz?czy jakaś podpucha?100k urki ,to nie mam nawet teraz :D 99k .Można zrobić 100k w godzinę(dziennie do zrobienia)?delta na koniec plus kilka behemotów.Na samych behemotach zarobisz jak każdy bije uczciwie z BL-ki.Na czysto 100k zarobić ,trzeba jednak poświęcić kilka godzin.Bi łem nawet teraz ,jak wszyscy niby nie mogli się zalogować kubiki,samemu owszem ,ale nuda okropna.50 sztuk znaczy zarobiłem trochę z x-1 bez konkurecnji :0Uberki już ciekawiej,bo nie zasniesz :DJak znajdziesz patent,podziel się proszę .:)Pozdrawiam
     
  8. big-99

    big-99 User

    mam jedna zlozona zete, czekam na podwojne wrota, swoja droga to bez urki nie zrobie wrót :p

    w jaki sposob efektywnie bic kubiki? zazwyczaj jak ktos bije i chce sie podlaczyc to zostaje latwo pogoniony :/
    dodatkowo: gdzie znajde te zadania? zrobilem jedno i wiecej mi sie nie pojawia
     
  9. Kubiki sabuje i bije z x-1/2 jak mi się nie spieszy i nie ma konkurencji(boty nie będą cię odganiać ;) )Postrzelaj do nich trochę i masz Cuby dla siebie..Co do zadań,chodzi o misje specjalne?
    Wrota A,B,G z premką,rabatem wyjdziesz na +,ale każde wymagają przygotowanych środków(masz 300k urki to możesz zarobić na plus).Na tym etapie ,jednak zetki.Jak nie rozwiniesz konta,to też nie nawojujesz zbytnio :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2020
  10. silnyJon

    silnyJon User

    na 1 kubiku 100-300 urki dostaniesz bo na 1 kubiku siedzi 3-5 botów misje dzienne rób dziennie 7-9k urki wyrwiesz + cdd i zielone klucze i energie na zete
     
  11. Zeus_33

    Zeus_33 User

    co to jest za problem nabić 100k dziennie :D jeżeli ktoś gra i ma chęci to jest pikuś :).... ja dziennie zarabiam 300k na dzień i żyje jakoś
     
  12. Cupak

    Cupak User

    no to pozdrów swojego autopilota ode mnie ;) i żyj jakoś....
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  13. Zeus_33

    Zeus_33 User

    dlaczego wszystkich mierzysz swoim poziomem :)?
     
  14. warrriat

    warrriat User

    Polecam bicie alienów typu \\ Mindfire Behemoth // zarobisz na nich ~70 tysięcy uridium na godzinę
     
  15. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no właśnie :) a ubicie 50 behemotów to 300k ;p tak że co to za problem hehe :D:)
     
  16. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit


    Drogi graczu,
    Misje i których wspomniałem są dostepne od Lvl 17. Szczegóły opis znajdziesz tutaj.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  17. warrriat

    warrriat User

    Czemu miałbym bić swój klan to po pierwsze, a po drugie wydaje mi się kolego, że odbiegasz delikatnie od tematu.
    Jak napisał wyżej wielce szanowny administrator w pierwszej kolejności należy zrobić pierwsze 10 lasrów typu prometheus a następnoe montować kolejne. Rób też zety bo zostaniesz z nich zielone klucze potrzebne do budowy wyżej wymienionych laserów.
     
  18. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Szanowni gracze,
    Proszę trzymać się
    tematu wątku.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.