Zasady dotyczące zwrotu wrót międzygalaktycznych

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 30 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Bardzo zależy nam na tym by jakość Waszej ulubionej gry była tak wysoka, jak to tylko możliwe.

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami mamy problemy z serwerami. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że niektórzy z Was mają również nie najlepsze połączenia internetowe, jak i również z tego, że nieuczciwi gracze, obciążają niepotrzebnie serwery, na czym cierpli cała nasza społeczność DarkOrbit.

  Aby wynagrodzić Wam nasze problemy z serwerami, postanowiliśmy oddawać życia we wszystkich wrotach, w przypadkach zawinionych przez nas / nasz sprzęt.
  Proszę przeczytać dalej jeszcze to ogłoszenie, ponieważ zawiera ono kilka bardzo ważnych informacji, opisujących w jakich przypadkach zwrot wrót / życia będzie możliwy:

  1. Możliwy jest zwrot tylko całkowicie straconych wrót, jeśli masz jeszcze dostępne życia kontynuuj przechodzenie wrót.
  2. Jeżeli ktoś utracił ostatnie życie podczas problemów z serwerem, to zostanie mu to zwrócone za pomocą skryptu (co może trochę czasu potrwać -> od 1 do 2 dni mniej więcej) więc zanim do nas napiszesz odczekaj minimum 24 godziny.

   Jeśli zrobisz to wcześniej nie będziemy rozpatrywać tego zgłoszenia
   .
  3. Zwrot nastąpi tylko i wyłącznie w przypadku problemów z serwerem (każdy przypadek będzie sprawdzany bardzo skrupulatnie)
  4. Wrota w razie problemów z serwerem będą zwracane manualnie przez naszą ekipę opracowującą Wasze zgłoszenia (ale dopiero po stracie całych wrót a nie pojedynczego życia)
  5. Wrota utracone w danym dniu, będą zwrócone najwcześniejszy jeden dzień po dotarciu do nas zgłoszenia (czyli dodając jeden dzień na ewentualny zwrot skryptem, musicie odczekać ok 48 godzin zanim wrota zostaną zwrócone)
  6. W weekendy może dochodzić do małych spóźnień, za co już teraz najmocniej przepraszamy.
  7. Czas na zgłoszenie reklamacji to 14 dni. Wrota stracone wcześniej niż 14 dni przed zgłoszeniem nie będą zwracane.
  8. Otwarcie nowych wrót tego samego rodzaju, całkowicie blokuje możliwość zwrotu wcześniej utraconych wrót tego samego rodzaju. tzn jeśli gracz straci np.: BETĘ nie wolno otworzyć nowej BETY - inaczej stara przepada bezpowrotnie.
  9. Nie ma technicznej możliwości oddania po raz drugi tych samych wrót.
  10. Notoryczne i natarczywe próby wyłudzania wrót, które nie istniały na koncie gracza będą kończyły się blokadą konta w grze na okres 7 dni.

  Zasady te obowiązują od dnia:

  12.08.2010 godziny 00:01

  Prośby o zwroty wrót wstecz nie będą w ogóle rozpatrywane, a zgłoszenia takie będą zamykane bez rozpatrzenia.

  Mamy nadzieję, że ucieszy Was ta informacja.



  Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy nadal dobrej zabawy,
  Wasza ekipa DarkOrbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.