Zasady weryfikacji kont po wygranej w JPA

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 30 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Miejcie proszę na uwadze, że ogłoszenie zwycięzców bitwy Jackpot na forum następuje dopiero po:

  1. Dokładnej analizie wyników
  2. Dokładnym sprawdzeniu konta zwycięzcy
  3. Potwierdzeniu pełnoletności właściciela konta, które zwyciężyło (przesłanie to następuje dopiero na prośbę ze strony supportu – support kontaktuje się drogą emailową z graczem na emaila zarejestrowanego na zwycięskim koncie)
  4. Przesłaniu przez zwycięzcę pełnych oraz prawidłowych danych bankowych do przelania (przesłanie to następuje dopiero na prośbę ze strony supportu – support kontaktuje się drogą emailową z graczem na emaila zarejestrowanego na zwycięskim koncie) .
  Proszę zwrócić uwagę na to, że od momentu przesłania supportowi prawidłowych danych bankowych oraz potwierdzenia pełnoletności cały proces przelewu, księgowania itp. może zająć około 8 tygodni.

  Jeżeli gracz spełni wszystkie powyższe warunki i na przelanie pieniążków czeka dłużej aniżeli 8 tygodni, w takim przypadku prosimy o kontakt z pomocą techniczną poprzez formularz kontaktowy w grze. Ważne jest zachowanie ciągłości korespondencji z nami odnośnie tej sprawy.


  Dziękujemy z góry oraz serdecznie pozdrawiamy,
  Wasza ekipa DarkOrbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.