Sugestie Zbiór moich pomysłów do DarkOrbit

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Wladimir50, 30 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy myślisz, że twoim zdaniem powinny zajść renowacje co do podanych tutaj pomysłów?

  1. Tak

    7 głos(ów)
    87,5%
  2. Nie

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. Nie wiem

    1 głos(ów)
    12,5%
  1. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Witam, naszło mnie natchnienie na napisanie tego tematu i przy okazji podzielenia się z wami moimi pomysłami do gry (o ile takie by kiedyś weszły do gry xD) ale do rzeczy, przedstawię wam kilka pomysłów które mi przyszły mi do głowy, nie będzie ich dużo:



    Odświeżenie misji dziennych

    Pierwszym pomysłem jest odświeżenie misji dziennych, a o co konkretnie chodzi? Dodanie więcej questów odnośnie robienia misji dziennych, zwłaszcza dla 2 gali, ponieważ większość misji skupia się na 1 gali, moim zdaniem myślę ze to byłby dobry pomysł aby odświeżyć format dziennych misji i zachęcić tym samym nowicjuszy do robienia nowych misji :)

    Tutaj przykład jakby mogły wyglądać takie misje:

    - Zniszcz statki StreuneR: 30szt.

    - Zniszcz UberMordon 5szt. i UberLordakia 15szt.

    - Zbierz 100 promerium ze zniszczonych statków wroga.

    Nagrody mogłyby być takie same jak w obecnych misjach codziennych lub nieco troszkę zmienione.

    Nowy format misji tygodniowych

    Moim 2 pomysłem jest odświeżenie formatu misji tygodniowych, jak dobrze wiemy, w misjach tygodniowych nie ma nic ciekawego oprócz robienie wrót i pozyskiwania z nich surowca który przyda się do zrobienia różnych rzeczy w montowni. Powinno zostać to zmienione, ponieważ misje tygodniowe tracą troszkę sens jak masz zamiar robić tylko i wyłącznie wrota między galaktyczne i zyskiwać z nich surowiec a nic innego.

    Tutaj przykład jakby mógł wyglądać zmieniony format lub dodanie większej ilości misji tygodniowych:

    1 Misja:

    - Zniszcz 40 Sibelonów na mapie x-4

    - Zniszcz 20 Boss Devolarium na mapie x-3

    - Zbierz: 300 promerium, 500 duranium ze zniszczonych statków

    - Zadaj określone uszkodzenia wrogim NPC: 20000000

    Myślę ze ta taką misję nagroda mogłaby wyglądać następująco:

    500K PD
    5K Uridium
    2M Kredytów
    i coś tam jeszcze mogłoby się wymyślić

    Przypominam, to jest tylko pomysł, tak na prawdę mogłoby to inaczej wyglądać :)



    Usprawniony system zgłaszania graczy

    Sądzę, że obecny system zgłaszania graczy powinien przejść lekkie zmiany co do zgłaszania graczy moim zdaniem

    Co można byłoby zmienić:

    - Dodanie więcej opcji zgłaszania graczy

    - Opcja która pozwala zaznaczać więcej wiadomości gracza który łamie regulamin gry (max 3) usprawniło by to system zgłaszania negatywnych wiadomości na czacie a tym samym łatwe banowanie takich osobników ;)

    - Dodanie załącznika w postaci screen'a/linku jako dowód raportu do zgłaszania graczy o ile byłoby to możliwe kiedyś :p



    Ścieżka dźwiękowa podczas walki PVP

    Moim ostatnim pomysłem byłoby dodanie ścieżki muzycznej podczas walki PVP, nie wiem, mogę się mylić, ale kiedyś o ile się nie mylę była owa ścieżka dźwiękowa podczas toczącej się walki, kompletnie nie rozumiem czemu została ona usunięta lub wyłączona, dodawała klimatu i w porównaniu do dziś walki PVP nie wydają się tak ciekawe jak to było kiedyś :D


    To w sumie tyle co chciałem napisać od siebie, pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2022