Blad Zbugowana misja "W granicach"

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika stachumachu99, 23 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. Witam
    Nie wiem czy ktoś poruszył ten temat ale misja "W granicach" jest zbugowana. Trzeba w niej zniszczyć 10 impulsów oraz ulepszyć laser/rakiety surowcem "Promerium", nagrodą jest laser "Prometheus". Ze zniszczeniem impulsów jest wszystko ok, natomiast problem pojawia się podczas próby ulepszenia lasera/rakiet, misja nie zalicza tego etapu. Myślałem że tylko ja mam z tym problem, zapytałem na chat i wszyscy piszą że misja jest zbugowana.
     
  2. Zbugowana i nikt nie naprawia od dawna !
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony, czekamy na naprawę.
     
    stachumachu99 lubi to.
  4. janekpsp

    janekpsp User

    Też mam problem z tą misją. Miałem też taki sam problem z poprzednią misją gdzie trzeba było ubić 2 purpose i zrobić ulepszenia. Przerwałem misje i chciałem ją jeszcze raz włączyć ale już jej nie było. Czyli jestem 1 laser w plecy lecz jak są wszystkie misje tego typu zbugowane to i tak nie będzie tych laserów.
     
  5. Przerwane misje Black Ligt nie pokjawiaja sie znow. Blad ! Misjina amunicje nie mozna kontynuowac po przerwaniu . nastepne sa niedostepne !