Blad Zbugowane zarządzanie statkiem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Sok_PL1, 27 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    Siemanko.
    Mam problem a mianowicie mam na koncie zbugowane zarządzanie statkiem, w hangar normalnie wejdę ale później już na statek nie ma takiej opcji.
    BP nic z tym nie robi a zgłaszałem do nich problem już 2 mc-e temu.
    Powiedzcie mi proszę jak to ogarnąć bo za diabła nie wiem a przydałoby sie coś w statku zmienić.
    Z góry dzięki za wszelkie próby pomocy i za każdą rade.
    Ps. tak jeszcze tylko napomknę że BP nie chce usunąć laserów ani generatorów osłon które nie są potrzebne
     
  2. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    Proponuje 2 wyjścia, jedno na krótką mete powinno zadziałać, czyli zmiany w hangarze logując sie na stronie gry w przeglądarce.
    Drugie, które moim zdaniem powinno pomóc, zakladając, że nie próbowałeś tego. Mianowicie reinstal klienta gry. Względnie wyczyszczenie pamięci podręcznej itd. krótko miałem tez ten klopot, mieliło i wywalało błąd z przyciskiem do restartu hangru. I tak naokrągło. wyczyszczenie pamieci podrecznej pomogło.
     
  3. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    niestety nic nie pomaga na to badziestwo