Zerowanie doładowania surowcami osłon i napędów

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -OMEN-, 10 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -OMEN-

    -OMEN- User

    Witam. Po przeskoczeniu przez portal na inną mapę znika mi doładowanie surowcami generatorów napędów i osłon. Wszystko wraca do podstawowych wartości.
    Też tak ktoś ma ?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Problem jest znany i zgłoszony do programistów
     
  3. ART-357

    ART-357 User

    Mam to samo, irytujące szczególnie kiedy sobie latamy i szukamy innych graczy do ubicia.
     
  4. tylko ten problem powstał ponad 2tyg. temu . i nadal istnieje [koronkę przywrócili i wrota na mapy] ale tego nie naprawili!
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wiem, nic nie poradzę
     
  6. warrriat

    warrriat User

    A ja mam rozwiązanie waszych problemów. Problem z podkrętką występuje na kontach gdzie jest ona dokładana na bieżąco. Na żadnym z kont gdzie miałem powyżej 10-12k minut nie było problemu ze znikaniem po przeskoku. Spróbujcie włożyć jednorazowo 2 tysiące jednostek czyli 20 tysięcy minut na podkrętce. Jeśli żal wam surowców ze skylabu to polecam ubić kilka kubikonów/uber interceptorów.

    Zaznaczam, że jest to rozwiązanie jest oparte na wiedzy czysto empirycznej, więc u was może być inaczej.
     
  7. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Jeśli ktoś gra 24h/dobę,może i jest to rozwiązanie.Jest wielu graczy,którzy są aktywni 2-4,może 6/7 godz.dziennie.Wtedy bezsensownym jest pakować surowce w takiej ilości.Lepiej już poświęcić te kilka sekund i podkręcić gen. po skoku.Co do samego problemu:nie tylko to jest irytujące,następny kłopot,to PET.Po skoku automatycznie się wyłącza i trzeba go ręcznie uruchomić.
     
    PiwoToMojePaliwo lubi to.
  8. warrriat

    warrriat User

    Jeśli nie wyrabiasz z surowcami w skylabie to kiepsko. Wystarczy wysłać cały zapas złota czyli 99k i masz podkrętkę na 2 lata.
     
  9. agraf70

    agraf70 User

    Rozumiem Ciebie kolego ale to jest tak jak napisała Aspazja, wiec poco mam tam ładowac ful surowców jak nie latam tyle czasu,( tam czas leci rzeczywisty) tu chodzi o cos co było dobre a teraz jest zepsute. Wiec dla mnie taki komentarz jest nie na miejscu.
     
  10. -OMEN-

    -OMEN- User

    Błąd nadal występuje, ile czasu można naprawiać ? Mało tego pojawiają się nowe, permamentne trudności z logowaniem i lagami.
    Dobrze, że Ci programiści w bankach nie pracują.
    Właściciel chyba powoli przestaje dbać o grę.
     
    ~Outsider64~ lubi to.
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    SkyLab na 20 lvl wbiłam 8 lat temu,surowców mi nie brakuje,sepromu w laserach mam jeszcze 6.4 mln a w rakietach ponad milion.
    Promerium też mi nie brak,co nie zmienia faktu,że za błędy ze strony BugPointu nie JA będę płacić.Kolega -OMEN- słusznie określił stosunek właściciela do tej gry.
     
  12. -OMEN-

    -OMEN- User

    Dzisiaj pograłem trochę na serwerze Global Europa bo tam też mam konto. Surowce nie zerują się po skoku przez portal, lagów też nie stwierdziłem. Tak więc problem dotyczy chyba tylko Polskiego serwera.
     
  13. Temat nieaktywny, zamykam
    MOD_PRODIGY
     
    TL_Eviana. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.