Opinie Zimowa akcja specjalna

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 17 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    DO_fb-teaser_winterdec2020.jpg


    Event zimowy rozpoczyna się w piątek 18 grudnia o godzinie 10:00 (czasu LST) i potrwa do 5 stycznia do godziny 23.59 (LST).
    Wydarzenie zimowe DarkOrbit powraca! Czy dasz radę złapać nieuchwytnego Synka i uniknąć nieznośnego Iceterionu w Zamarzniętym Labiryncie? A wszystko to powstrzymując niekończącą się powódź kosmitów Czarnego Światła!
    Uważaj na nowego NPC Iceterion i Skolla w Zamarzniętym Labiryncie, a także na nowe tytuły w rankingach Blacklight. Wydarzenie to zawiera również nowy format przepustki bojowej, w którym zdobyte klucze przepustki bojowej można wymienić na wybrane przez siebie nagrody, takie jak nowy projekt statku Frost Orcus i dostępne wyłącznie w wydarzeniu Niestabilne moduły!
    Więcej informacji można znaleźć w naszym FAQ: [Link]



    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. -OMEN-

    -OMEN- User

    Mam pytanie odnośnie przeskakiwania z mapy na mapę.

    Jak się się na jakiejś konkretnej mapie, a ona jest podzielona na 4 mniejsze ćwiartki i chce się przeskoczyć z jednej na drugą, w obrębie tej samej dużej mapy, to jest na to jakiś sposób ? Jakaś prawidłowość ?
    Co wejdę w któryś portal to wywala mnie nie wiadomo gdzie.
     
  3. Zary-pl

    Zary-pl User

    i tak ma być:) mapy są losowe
     
    CM_Zero lubi to.
  4. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Małe pytanko. Na co najlepiej opłaca się według was, zamienić te klucze licencji bojowej?
     
  5. sokół54

    sokół54 User

    RSB, moduły, zamrażajki

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
  6. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Mówisz o tych modułach za 5 czy 20 kluczy? Zrobiłem sobie dwa na szkody za 20 kluczy i nie powiem *pyk* nie urywa, a słyszałem że te za 5 są jeszcze słabsze.

    Edycja: MOD_ZERO, staraj się nie pisać w ten sposób, nawet jeśli wykropkowujesz słowa.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 grudnia 2020
  7. sokół54

    sokół54 User


    Głównie te za 20 kluczy. Niestety, ale to jest loteria. Możesz wyrwać jakiś super booster na dodatkowe kilkanaście procent DMG, HP czy penetracji osłon. Dzięki temu masz szansę, że będziesz silniejszy w PvP lub PvE. Osoby posiadające wszystko na maxa (lub prawie na maxa) skupiają się w głównej mierze na modułach. :)

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
  8. majkiski13

    majkiski13 User

    mi tam przyda sie rwa, akceleratory i w sumie tyle, reszta to pikus
     
  9. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Akcja specjalna została zakończona.

    W związku z powyższym, wątek zamykam

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.