Opinie Zmarznięty Labirynt

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. warrriat

    warrriat User

    Ja mam większość celi zrobione
     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Licencja to pikuś już mi się o 13 czasu lokalnego serwera zwróciła z nawiązką.
     
  3. Ja 3/27 właśnie zakończyłem uszkodzenia statku i już więcej nie czekam, szkoda mi już boostów jutro zajrzę:(
     
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Całe BP, obiecuje a potem wszystko staje sie inne.
     
  5. A polskie forum jak zwykle sto lat za... brafo BP. 13 lat gry a wy nadal nie potraficie eventu zrobić, i jeszcze ten brak informacji graczy o czymkolwiek, totalna zlewka
     
  6. Turok112

    Turok112 User

    Kurde modułu nie zdobyłem.. Pazerne BP mogli wtem dać pierw testowy, to by nie było potem takiej fali zażaleń..
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Po co testowy jak i tak nie wyciągają z tego żadnych wniosków. Przykład ostatni event poprzedzony serwerem testowym.
     
  8. MetallicA

    MetallicA User

    nie płacz ,zachowujesz sie jak małe dziecko ,
     
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Lukines_10, otrzymujesz blokadę na miesiąc za wykropkowany wulgaryzm.
     
  10. Cupak

    Cupak User

    miałem przeczucie żeby kuć żelazo póki gorące bo taka szansa jak wczoraj zdaża sie raz w historii tej gierki kiedy łaskawcy się pomylą i wyjdzie im coś co mogłoby naprawić tą śmieszną już gre :rolleyes: 400 000 urki dziennie przez 14 dni wyrównałoby szanse między autopilotami a uczciwymi graczami, ale chyba nie taki mieli jednak zamiar jak widac.
     
  11. Turok112

    Turok112 User

    DOKŁADNIE tak jak napisałeś. To by bardzo pomogło dogonić oszustów.
     
  12. ~NEMESIS~

    ~NEMESIS~ User

    Szczęśliwcy....ja stałem pod drzwiami ze dwie godziny i kicha... Nawet nie zobaczyłem co po drugiej stronie.
     
  13. A co z Celami jak już ktoś wykupił???? Niech się jakiś CM wypowie co jak ktoś już wykupił?
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie wiemy. Nie było nawet oficjalnej informacji odnośnie zawieszenia eventu, więc pewnie potrwa
     
  15. Właśnie o tym pisałem, komuś tam wcześniej o czasie informowania X osób którzy mogą cokolwiek napisać tu na forum o tym co się stało.
    Cóż event wstrzymany na czas do odwołania i już zostaje czekać. :cool:
     
  16. Ankalagon

    Ankalagon User

    Naprawią błędy, które są na + graczom ( zmniejszą przepustowość źródełka uridium ). Mogę się tylko domyślać - że to głównie o to chodzi, a to że tam parę kont nieświadomie zostało to kolejne restarty serwerów rozwiążą zapewne sprawę.:D
     
    .-T_H_O_R-. lubi to.
  17. Ha śmiechu warte naprawdę. Event który wypadł znakomicie i zachęcił ludzi do grania i w dodatku był dochodowy, to było zbyt piękne. BP chyba ma taką strategię że jak coś jest dobre i fajne to trzeba to popsuć. Ludzie dobrze się bawią i zarabiają? Bum zmiejszamy respawn stworków. O nie! ludzie dalej dobrze się bawią i zarabiają? No to hop wyłączamy event pod pretekstem naprawy błędów. Jedna wielka komedia i tyle... Czekam tylko na moment kiedy ludzie w BP stwierdzą że muszą samych siebie wyłączyć z gry w celu usunięcia problemów technicznych.
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Znamy wszyscy różne alienki, są lordakie i saimony
    Wciąż pytają się te stworki, w szkole kują zaś mordony
    Strauner zawsze jest nadęty widać jego rola taka
    Kristallon alienim dyrygentem, nie zdejmuje nigdy fraka

    A kto widział dziś Synka? Jak wygląda ten Synk?
    Komu w końcu się uda odpowiedzieć jak z nut?
    Czy to fruwa czy lata? Czy ma kolce czy dziób?
    Czy ktoś widział dziś Synka? Gdzie się schował ten nob?

    Głowę w próżnię kładą icy, vagrant trele treli ładnie
    Falkon lata w LOWobusie, w którym Corsair urke kradnie
    Covict Francuz, bo żabojad spać na jednej nodze może
    Scorcher czeka wciąż na statek, co wywiezie go za morze

    A kto widział dziś Synka? Jak wygląda ten Synk?
    Komu w końcu się uda odpowiedzieć jak z nut?
    Czy to fruwa czy lata? Czy ma kolce czy dziób?
    Czy ktoś widział dziś Synka? Gdzie się schował ten nob?

    A interceptory dla igraszki przedrzeźniają i gaworzą
    Znane są na BL ptaszki, co nie sieją i nie orzą
    A na czacie nastroszona, patrząc okiem złym na wszystko
    Siedzi zasępiona chmurka, bo kochane to ptaszysko.

    A kto widział dziś Synka? Jak wygląda ten Synk?
    Komu w końcu się uda odpowiedzieć jak z nut?
    Czy to fruwa czy lata? Czy ma kolce czy dziób?
    Czy ktoś widział dziś Synka? Gdzie się schował ten nob?
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2019
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Skargę możecie złożyć do pomocy technicznej. Nie siedzę przy kompie 24h, bo mam równiez życie prywatne. Oficjalna informacja, wraz ze zgodą od Community Managera, o możliwości dodania ogłoszenia pojawiła się dzisiaj o 10:48, a na forum 7:55. Umieściliśmy ją tyko dlatego, że dowiedzieliśmy się na własną rękę, iż takie ogłoszenie możemy zamieścić.
    To wszystko na ten temat, zalecam wrócić do tematu, jakim jest event, a nie dokładna data i godzina zamieszczenia ogłoszenia.
     
  20. Aster

    Aster User

    Ooo, widzę że wierszokleta nam się trafił! Moja krew! :D
     
    kris0211. i TL_Eviana. lubią to.