Opinie Zmarznięty Labirynt

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ankalagon

    Ankalagon User

    z nudów czas chciałem jakoś zagospodarować.:D
     
    TL_Eviana. lubi to.
  2. Ja mam pytanie w sprawie synka.
    On sie pojawia losowo na mapie czy ma swoją mape?
     
  3. .wp.

    .wp. User

    te wrota sa grupowe ?
     
  4. SλώczγK

    SλώczγK User

    po zmianie zerobek zerowy w porównaniu z czasem jaki trzeba poświecić do szukania icków we wrotach więc wypisuje się z tego a trafić synka to jak 6 w totka pet go wogóle nie namierza :D
     
  5. Cupak

    Cupak User

    hehe teraz ten event oceniam na poziomie platusa :p Wczoraj ilość supericków do graczy była 2:1 lub 1:1 dziś jest 1:5 czyli 5 osób bije jednego co jakiś czas i trzeba mieć dużego farta żeby zdążyć przed autopilotami o_O :eek: czyli evencik zakończyłem pierwszego dnia bo teraz to już szkoda czasu na to. Przynajmniej kupiłem sobie dronika którego mi zabrali zmieniając ceny o 300% do góry plutusy jedne :p
     
  6. SλώczγK

    SλώczγK User

    to fakt boty już nawet w labiryncie latają śmiechu warte te ich skrypty :D
     
    Cupak lubi to.
  7. Powinni popracowac z tym eventem nad RNG bo to ich strzał w kolano jest z tym eventem gdzie 'co mądrzejsi' cwaniacy juz system rozpracowali i na godzine walą po 100k uri bo wiedzą gdzie znaleźć ice na mapach. Teraz to się BP nie wygrzebie z tego dna
     
    kris0211. lubi to.
  8. ~NEMESIS~

    ~NEMESIS~ User

    Dno.Szkoda czasu na to badziewie . Nagrody żadne , amo wychodzi więcej w kosztach niż jakikolwiek zarobek , skrzynki bonusowe to jakaś parodia , w koło trzy NPC (widziałem super ice ale się nie dopchałem) , synk to jakaś legenda , przechodzenie przez wrota trwa w nieskończoność , lag za lagiem . Czas stracony . Wypisuje się wole grać na 2-5 i robić misje lepsza zabawa .
    Pozdrawiam .
     
    -dshh14- i Cupak lubią to.
  9. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Ja wczoraj widziałem Synka. Miałem farta i go na szczęście znalazłem bo mi się Synek zgubił jak byliśmy na zakupach przedświątecznych w galerii handlowej.
     
    -dshh14-, kris0211. oraz Cupak lubią to.
  10. REVERS

    REVERS User

    Za mało alienów, w paczuszkach nie ma nic konkretnego - rakietek zamrażających w tym roku nie pozbieramy. Synka złapać trzeba miec szczęście. Za mało za mało i jeszcze raz za mało. jak 6 osób na jednej mapce ickowej jest to jest już za tłoczno.....

    Druga sprawa - BOTY. Bot na bocie już w tych wrotach lata...
     
    -dshh14- i Cupak lubią to.
  11. Aster

    Aster User

    Żelazna zasada BP - jeśli coś jest zbyt opłacalne i fajne dla graczy - spieprzmy to! Tradycja to tradycja! :D
     
    kris0211. i Cupak lubią to.
  12. Turok112

    Turok112 User

    No to świetnie się zapowiadający event zepsuli po jednym otwarciu które trwało 4h.. Czy zdziwiony? spodziewałem się tego :) 11 lat gry siedzi się w tej grze i już mało ich eventów może zaskoczyć. Cieszę się, że miałem okazję ograć te 4 pełne godziny zysku.
     
    Cupak lubi to.
  13. Mogliby dac raz do roku event w ktorym mozna by bylo zgarnąć miliony urki :D ale po co? w ten sposob BP zachęca ludzi do kupna bota ;) nie wspomne o tym, że te boty w tej grze nie są banowane :D tym bardziej ludzi to zachęca
     
    Cupak lubi to.
  14. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja po pierwszym czterogodzinnym otwarciu byłem heapy. Podczas przerwy już czułem co się święci. Teraz jak mam coś lepszego do roboty niż granie w DO wybieram coś bardziej pożytecznego. Z jednaj strony może to i dobrze, że tak zrobili - osobiście widzę w tej decyzji plusy. Patrząc na to własnie z tej perspektywy zostaliśmy ocaleni przez BP przed bezrozumnym siedzeniem przed kompem, przed ich grą i jak autopiloty koszeniu urki dla samego faktu jej posiadania. Sam w sobie event nie powala. Nie jest atrakcyjny. Nie jest to wydarzenie godne zapamiętania - zamulacz, wyciszasz, uspokajacz na okres świąt.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2019
    Cupak lubi to.
  15. ale zabawa ... hehe w labiryncie za ginąłem
     
  16. Cupak

    Cupak User

    Myślę dokładnie tak samo :D
     
  17. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Jest pierwszy Synek :). Wyglądał jak Protegit tylko cały niebieski był :).

    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymano przedmiot: Design statku - Frost Zephyr
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Kosmiczna klasa C (2.019)
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Rakieta mroźnej fali (52)
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Rakieta urodzinowa (632)
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Rakieta urodzinowa (1.048)
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymałeś 1122 PD
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Otrzymałeś 138 poważania
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Twoje osiągnięcie: Zwinny Łowca
    [​IMG]
    21.12.2019 - 14:46[​IMG]Zniszczyłeś statek obcych typu "Synk".
     
  18. gdzie jest ten synk wogole? na jakiej mapie i gdzie on wystepuje? tak samo super ice, przelecialem wszystkie mapy i zadnego nie widzialem
     
  19. Zeus_33

    Zeus_33 User

    hahahahaha kiedyś go znajdziesz znajdziesz go :D:D:D ja w ogóle nie wiem po co tyle map :D na taki event :D

    jeszcze synk który pada na parę salw :D i weź go tutaj szukaj :D jedyne co możesz żyć z nadzieją że pojawi się na tej mapie na której jesteś :D:D:D
     
  20. SλώczγK

    SλώczγK User

    poza tytułem i tak nic więcej nie zyskasz i moim zdaniem powinno być jakieś ograniczenie lvl od 6 do 18 na osobnych mapach eventowych lvl od 18 do 24 na osobnych i od 24 do 28 również na osobnych wtedy każdy by zarobił bo latanie po 16 mapach i bicie jednego icka z 5 flaxami z 1 gali naprawde nie daje zysku :D