Opinie Zmarznięty Labirynt

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Już mam trzy Synki. Fakt nic nie dają oprócz satysfakcji że w ogóle się go dopadło. Polecam latać z petem na lokalizacji NPC odpalonej w widoku wszystkich NPC (radary na max) - jak Synk się pojawi to aktualizuje się lista od razu i klikamy na Synka. Wychwytuje Synka nawet na innych mapach. Najlepiej siedzieć na jednej mapie i sobie coś tam ubijać patrząc czy Synka PET nie zlokalizował. Jak go zlokalizował na naszej mapie to speed i może się uda ubić. Z lokalizatorem już Synka widać gdzie jest nawet jak jeszcze wskaźnik nie pokazuje kierunku. Oczywiście latam na czarnym tle (jakość grafy niska) no ale rozumiem że wszyscy wiedzą że to podstawa.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2019
  2. Te frozen super meteoroidy pojawiają się na wszystkich mapkach czy tylko kilku konkretnych? Jak dostać się na tą mapę alcyone? To jest losowe, czy niekoniecznie? Kilkadziesiąt kluczy i nie trafiłem jak dotąd :D
     
  3. .Obelix.70

    .Obelix.70 User

    Losowo. Tzn. jak nie wyjdziesz z labiryntu to te same portale przenoszą na te same mapy, ale przy następnym skoku jest już inaczej. Nawet jak wskoczyliśmy w grupie, to każdy wylądował na innej Atlas-.
     
    ShatteredHeaven lubi to.
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    moratol i słonik.new, Wasze posty nie są na temat wątku, więc zostają usunięte. Pytania odnośnie botów, czy banów nalezy kierować do pomocy technicznej.
     
  5. MetallicA

    MetallicA User

    do POLSKIEJ CZY bespośrednio do hamburga ???
     
  6. warrriat

    warrriat User

    Gdybyś uważnie śledził informacje wiedziałbyś, że nawet jeśli wyślesz do centrali w Niemczech to i tak zostanie to odesłane do polskiej ekipy.

    Swoją drogą nie wiem czego oczekujecie. Może, że Eviana albo inna osoba z dostępem do konsoli administracji wejdzie sobie na mapę i pobanuje ludzi zgodnie z waszym widzimisię. A może, że znowu puszczą skrypt, który zbanuje ludzi po czasie gry.

    A co do eventu to raczej mało opłacalny. Jeśli już robimy event bez PvP to powinno być jakieś inne "utrudnienie". Przykładowo alieny zamiast być kilka razy słabsze powinny bić kilka razy mocniejsze, oczywiście z większym hp, osłonami, dmg jak i również nagrodą. Sam synk/synek powinien być bardziej formą bossa i dajmy na to 5 osób z największym dmg powinno dostać nagrodę.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2019
    TL_Eviana. lubi to.
  7. MetallicA

    MetallicA User

    oczekuje że wreszcie gra zostanie oczyszczona z cwaniaczków ! ale ta gra nigdy nie zostanie oczyszczona ,dlatego ludzie odchodzą ,a co do eventu alieny są dopasowane do każdego slabszego i mocniejszego gracza ,
     
  8. warrriat

    warrriat User

    Na ten moment nie tylko w tym evencie a w całej tej grze nie ma żadnego aliena dopasowanego do mocnego gracza. Chyba, że nie wiem może kubikony albo behemoty uważasz za alieny "dopasowane do mocnych graczy".

    A co do czyszczenia gry z ludzi, których uważasz za "cwaniaczków" to jak już to zostało wcześniej napisane możesz kierować swoje postulaty do pomocy technicznej a pisanie o tym na forum jest niewskazane.
     
  9. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Szanowna Eviano ta gra oszustwo - wszędzie autoboty - co to ma być ?
     
    Cupak lubi to.
  10. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    wina jest po waszej stronie. Traktujecie tę grę poważnie - a to już błąd.
    Co wam daję ta gra? Pieniądze? na pewno nie, raczej wypływ $ z portfela
    Relaks, rywalizacje, adrenalinke, dopaminke? jak się nie podoba znajdźcie inną gre
     
  11. MetallicA

    MetallicA User

    UCZCIWĄ RYWALIZAJCJE ! tego szukają uczciwi gracze !
     
  12. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    I niestety tu masz 100% racji - już znajduję - dzięki za receptę Doktorku :)
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ale ktoś po to wymyślił zasady, reguły, żeby się tego trzymać. Co to znaczy poważnie. A czy poważnie traktujesz chodzenie do szkoły? Czy poważnie traktujesz rodziców? Dlaczego traktowanie czegoś poważnie to błąd? To o czym napisałeś to raczej błąd w rozumowaniu pojęć - Bez urazy. Dlaczego ktoś nie może traktować tej gry poważnie? No nie zabraniaj tego. Równie dobrze można powiedzieć jak się komuś reguły tej gry nie podobają to niech zmieni grę na inną i jaj sobie nie robi, pozwoli uczciwie grać sobie i innym i trzymać się wymyślonych przez producenta zasad.;)

    Ja tylko nie rozumiem dlaczego producent podczas eventu z Labiryntem wstawia Santa-Bot lub ICE METEOROIDS - a najlepsze to to że ice są równolegle z labiryntem. Nie wiem ktoś bije te ice na standardowych mapkach?
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2019
  14. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Kiedyś - a gram dla relaksu od początku tej gierki - próbowałam przechytrzyć koksy (koksy były spoko) - ale koks + autobot - jak do jasnej ciasnej :p mam sobie z nimi poradzić :oops:
     
    Cupak lubi to.
  15. REVERS

    REVERS User

    Event nieudany jak zwykle przez boty, nie wspominając o normalnych mapach gdzie co drugi lata na namierzaniu
     
    Aster i Cupak lubią to.
  16. Aster

    Aster User

    Przez boty to raz, a dwa to przez tą idiotyczną aktualizację, przez którą nie ma już sensu wskakiwać do tych wrót!
     
  17. Udało się w końcu :D jeszcze tylko bachora (synka) nie dorwałem ani razu, ale nie mam czasu się w to bawić :D

    A Waszym zdaniem jest sens wywalać 200k uri na tą całą licencję? Wydaje mi się, że raczej ten stateczek i jakieś 200 rwa nie jest tego warte.
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Przelicz wartość ammo to będziesz wiedział czy się opłaca czy nie.
     
  19. Grywam zbyt mało żeby kupować ammo za uri, poza tym nie zrobiłem tych celów na 100 i 200 mln szkód, gdzie - o ile pamiętam - dawali go najwięcej :p teoretycznie do 100 mln jestem w stanie dobić, jeśli nie będzie mi szkoda czasu na to. Raczej się zastanawiam czy ten zefirek jest cokolwiek wart.
     
  20. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    Jeśli chodzi o szkody to zrobiłem całość czyli te 200mln w 3 godziny łącznie, podzielone przez kilka dni. Głównie 45 minutowe sesje krążenia po labiryncie tu i tam i bicia wszystkiego do innych celów. 20 celów wchodzi luźno. A sam statek jest całkiem przyjemny ale no... Niestety gra działa na zasadzie, że jeden statek jest najlepszy i żaden inny się z nim nie równa.