Zmiana adresu e-mail

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika sandra-w1, 10 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. sandra-w1

  sandra-w1 User

  Czy jest możliwość zmiany adresu e-mail i hasła bez potwierdzenia tego na adresie
  e-mail przypisanym do konta i bez wiedzy prawowitego właściciela?
   
 2. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Zdecydowanie TAK,jeśli ktoś włamie się na jakiekolwiek konto właściciela.Są na to sposoby,oczywiście wszystko w tym przypadku podlega pod kodeks karny,jest nielegalne.To tak pokrótce,bo specjaliści potrafią po włamaniu usunąć ślady swojego procederu.
   
  Ostatnie edytowanie: 10 maja 2020
 3. CM_Zero

  CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,

  W zasadzie to tak... Zarówno teoretycznie jak i w praktyce - jest to możliwe. Wymaga to jednak złamania prawa, jak już wyżej zostało wspomniane i jest to jawne przestępstwo. Ogólnie rzecz biorąc to wszędzie da się włamać posiadając odpowiednie zasoby :( Jednak nie sądzę, z pewnych powodów oczywiście, żeby ktokolwiek mógł zostać okradziony w ten sposób z tożsamości bez podawania hasła/loginu/itp. Jeśli chodzi o gry to dzieje się to najczęściej z ww. powodów, lub po prostu nie wylogowania z konta.

  Z poważaniem,
  MOD_ZERO
   
 4. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,
  Zgadzam się z opinią CM_Zero i jednocześnie proszę o nie powielanie tematów.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 5. sandra-w1

  sandra-w1 User

  A jak to udowodnić? Konto nie było udostępniane ani sprzedane.Zawsze się wylogowywałem.Dane konta nie były nikomu udostępniane.A jeśli chodzi o powielanie tematów to tak jak z pomocą techniczną różne zapytania a suma summarum odpowiedź ta sama czyli powielona.Nikogo nie obchodzi fakt że ktoś poświęcił 13 lat na grę.Wniosek - wystarczy trochę sprytu i wiedzy ,ukraść konto komuś i jest się kimś z dorobkiem.A skoro logowanie jest prawidłowe to po temacie przecież nikt nie wnika w szczegóły i jest się bezkarnym.Pozdrawiam wszystkich graczy i nie tylko.
   
 6. CM_Zero

  CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,

  Przykro mi, ale te pytania zahaczają już o schemat działania użytkownika - czyli Ciebie. Nie jesteśmy w stanie odtworzyć tego procesu i domyślić się w jaki sposób konto, jeżeli w ogóle, zostało skradzione. Jaka jest moja opinia na ten temat? Odpowiedź nasuwa się tylko jedna - nie przestrzeganie zasad bezpieczeństwa danych dostępowych. Warto również zauważyć, że wystarczy tylko dostęp do poczty e-mail aby niepostrzeżenie przejąć konto. Także podsumowując - nie sądzę aby ktokolwiek, kto nie posiada danych dostępowych (czy to do skrzynki pocztowej czy samego konta) mógł przejąć konto.

  Z poważaniem,
  MOD_ZERO
   
 7. sandra-w1

  sandra-w1 User

  A coś takiego:
  Konta zablokowane w wyniku exploita. Wasza ekipa Darkorbit
  BA_THOR, 12 kwietnia 2018 Rapor

  To też wina gracza, bo ma słabe zabezpieczenia i zdradza poufne informacje - nie to błąd systemu.
  Poza tym, bo jestem zielony jak zrobić, aby mieć dostęp do poczty e-mail, aby niepostrzeżenie przejąć konto osoby, która zwinęła mi konto. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz czy adres ip tej osoby jest w Polsce?
  Z tego, co widzę to zawsze jest wina gracza. Morał historii jest taki -szkoda czasu na grę a tym bardziej kasy, ale dotarło to do mnie 13 lat za późno. Życzę szczęścia innym graczom i oby nie stracili wszystkiego, co osiągnęli, bo się źle zabezpieczyli.
  Z poważaniem 50005.

  Czy ktoś mi powie, dlaczego przy kradzieży konta to jest zawsze wina gracza, że je stracił a nie bigpoint, że ma słabe zabezpieczenia i jest dziurawy jak szwajcarski ser. Banki mają lepsze zabezpieczenia i u nich można uzyskać dostęp do swojego konta a tu nie – ups.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 maja 2020 o 15:02
  -dshh14- lubi to.
 8. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,
  Nie piszemy posta pod postem, proszę używać opcji edytuj post.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 9. widze ze ekipa glowe w piasek nie udzielajac odpowiedza i gdzie pomoc
   
 10. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  a na jaką pomoc liczysz? Sprawy związane ze zmianą e-maila, czy kradzieżą nalezy zgłaszać do pomocy technicznej. Na forum nie będziemy teoretyzować i dochodzić, czy ktoś podał swoje hasło, czy używa bota i stąd ktoś ma jego hasło, czy ktoś mu się włamał po kliknięciu w link itd itp...

  to wszystko w tym temacie.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę