Zmiana nicku na forum

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ViperΔ, 6 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

chcesz?

  1. Tak

    11 głos(ów)
    91,7%
  2. Nie

    1 głos(ów)
    8,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ViperΔ

    ViperΔ User

    Bo post musi byc prawidlowy.
     
  2. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Drogi graczu,
    Z racji iż w ankietę wkradły się drobne błędy pozwoliłem sobie ją edytować i tym samym usunąć błędy :)
    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  3. ViperΔ

    ViperΔ User

    Drogi moderatorze,
    dziękuję, że usunął Pan błąd w ankiecie. Mam nadzieję, że takich już nie będzie :)
    Pozdrawiam
    FORUMOWICZ_ViperΔ

    EDIT:
    Panie moderatorze_m4, wydaje mnie sie ze w ankiecie dalej jest blad!!!
    wydaje mnie sie ze powinno byc ''chcesz'' zamiast ''chesz''
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 kwietnia 2019
  4. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    ViperΔ
    Znów pomyłka, tym razem pisząc mój nick. Miałeś go post wyżej, wystarczyło przepisać ;)
    Ale masz "dobre chęci" więc nagradzam cię :)

    2.8. Trollowanie
    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub wywołania sporu. Każdy przejaw takiego zachowania będzie karany.

    2.11. Recydywa
    Jeśli użytkownik po raz kolejny złamie ten sam punkt Regulaminu, to zostanie ukarany podwójną ilością punktów lub blokadą konta na forum. W skrajnych przypadkach użytkownik może zostać ukarany czasową lub permanentną blokadą konta w grze.


    51pkt

    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  5. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Nie ma technicznej możliwości zmiany nazwy użytkownika na forum.

    W związku z powyższym, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.