Ogłoszenie Zmiana serwera-problem z zalogowaniem

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 15 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Ponieważ skrypt związany z nieaktywnymi kontami jest nadal w trakcie przeprowadzania, musimy poprosić Was o unikanie zmiany serwerów. Istnieje bardzo duże ryzyko, że Twoje konto utknie na nieaktywnym serwerze, a my nie będziemy mogli pomóc. Pamiętaj o następujących kwestiach: - Bądź ostrożny i nie przełączaj się na inny serwer, gdy grasz na aktywnym serwerze - Nie będziemy mogli pomóc przy użyciu naszych narzędzi, aby przywrócić cię do aktywnego serwera. Dziękujemy za współpracę i uprzejmie prosimy o cierpliwość, do czasu gdy skrypt przebiegnie do końca.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  T0środek lubi to.
 2. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chcieliśmy przedstawić krótką aktualizację dotyczącą sytuacji na nieaktywnych kontach użytkowników. Skrypty wciąż działają w tle, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, które dotknęły użytkowników na serwerach, na których skrypty jeszcze się nie zakończyły. Dlatego stworzyliśmy obejście, aby umożliwić graczom powrót do ich aktywnej instancji po utknięciu.

  Teraz, jeśli wybierzesz "serwer" na stronie, będziesz mógł wybrać serwer na którym grasz i przełączyć się na aktywne konto.

  Gwarantuje to, że nawet jeśli gracze utkną na niektórych serwerach, mogą teraz wrócić na aktywny, dopóki cała fuzja nieaktywnych kont nie zostanie zakończona.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  Legenda i T0środek lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.