Sugestie Zmiana w Kosmicznej Piłce :)

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ΛηοηιмчЅ™, 15 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy propozycja zmian się podoba ?

  1. Pierwsza zmiana - TAK

    2 głos(ów)
    11,8%
  2. Pierwsza zmiana - NIE

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. Druga zmiana - TAK

    1 głos(ów)
    5,9%
  4. Druga zmiana - NIE

    0 głos(ów)
    0,0%
  5. Wszystkie zmiany - TAK

    11 głos(ów)
    64,7%
  6. Wszystkie zmiany - NIE

    3 głos(ów)
    17,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam
    Jako że przez najbliższy miesiąc piłka będzie prawie co dzień to może przydałaby się jej wreszcie zmiana na lepsze i naprawienie minusów piłki. Zmian przydałoby się parę:
    - Pierwsza zmiana to boksy
    - Druga niewidki które latają w porcie i kradną skrzynki graczom walczącym o piłkę

    Co do pierwszej zmiany z boksami chodzi o to żeby skrzynki pojawiały się tylko osobą które piłkę chociaż uderzył przez jakiś czas dajmy 10sec nawet przy samej bramce. Bo dlaczego osoby które tylko stoją na porcie mają dostawać boksy za nic nie robienie :)

    Druga zmiana z niewidkami które podkradają i przeszkadzają w podnoszeniu boksów. Sposób bardzo prosty wprowadzić pole na każdej bramce które niewidki wyłącza tak jak to jest np. przy Hitacu. Zasię trochę większy niż zasięg pojawiania się skrzynek aby też pety nie mogły skrzynki podnieść z daleka.
    Takie pole raczej naprawiło by wszystkie minusy sępów i kradnięcia przez wrogie firmy skrzynek bo co to za zabawa skoro ktoś traci amunicje na obronę piłki a potem cała nagroda ląduje u osób które nic w tym kierunku nie zrobiły aby piłka wylądowała w bramce swojej firmy :)

    Zapraszam bo komentowania i udziela w ankiecie czy pomysł się podoba czy też nie ;)

    Może też macie jakieś pomysł na zmianę/poprawę piłki :)
     
  2. z tym demaskowaniem pomysl nawet dobry to moze byc rozwiązanie gorzej z tymi co by stali bez niewidek to problem dalej by istnial
     
  3. No dlatego też pomysł pierwszy jest opisany aby osoby które biją tylko widziały boksy
     
  4. ViperΔ

    ViperΔ User

    jestem za.
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja też jestem za. I tak spryciarze wymyślą inne sposoby. Potem o kolejne zmiany będziemy się starać, a spryciarze obmyślać kolejne sztuczki. :D Trzeba iść z postępem.:D
     
  6. No nie wszystko się da przewidzieć ;) Dlatego trzeba robić zmiany chodź one zawsze trwają bardzo długo :D
     
    Ankalagon lubi to.
  7. RedCat313

    RedCat313 User

    Według mnie wystarczyłoby żeby skrzynki mogły podnieść tylko osoby z firmy do której wpadła piłka
     
    -V-E-G-A-70 lubi to.
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    dodałbym, że dla każdego co tam siedzi losowo po co najmniej jednej ( żeby się i między sobą nie pokłócili o boxa )
     
  9. Ta i najlepiej jeszcze, żeby każdemu graczowi wypadało po 10 na głowę, żeby było sprawiedliwie xD
    Sugerowanie, że zniesienie niewidek cokolwiek zmieni na piłce. Jedyne co się zmieni to to, że jeden klan, który będzie okupował piłkę będzie miał łatwiejszą drogę do ubijania wszystkich dookoła i zdominowania jej jeszcze bardziej.
     
  10. Jakby tak głębiej spojrzeć na tę rozgrywkę, to cała podstawa konstrukcji akcji pod tytułem 'kosmiczna piłka' jest bez sensu, gdyż chodzi w niej żeby strzelać sobie samobóje. :D
    Ale zostawmy to. Tego nie powinno się rozpatrywać, bo nie po raz pierwszy BP pokazuje że jest na bakier z logiką.


    Co prawda jestem za proponowanymi zmianami, ale mnie bardziej trapi globalny problem praktycznie każdego eventu, czyli dominacja jednego klanu bądź firmy.
    Szkoda że rozwiązywanie tego typu kwestii nie idzie im tak równie dobrze co produkcja nowych designów do statków, P.E.T.ów i wszystkiego co lata...
     
    kris0211. lubi to.
  11. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Zamykam z powodu braku aktywności.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.