Zmiana zawartości zielonych skrzyń

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika SuSzAk, 2 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Zmiana zawartości zielonych skrzyń jest potrzebna?

  1. Tak, właśnie te przedmioty trzeba wprowadzić

    21 głos(ów)
    80,8%
  2. Tak, ale nie przedmioty, które podałeś (podaję inne)

    2 głos(ów)
    7,7%
  3. Nie, jest dobrze tak jak jest

    3 głos(ów)
    11,5%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuSzAk

    SuSzAk User

    Witam,
    jak wiemy zawartość zielonych skrzyń od długiego czasu nie była zmieniana (chyba odkąd wprowadzili, nano-rzeczy).
    Dlatego chyba najwyższy czas coś w nich zmienić, bo większość osób posiada już pełno LF4, LF3, B02, itp.
    Jedyne co aktualnie jest przydatne z tych skrzyń to nano-rzeczy i niewidki, reszta raczej jest mało przydatna.

    Proponuję aby do zielonych/złotych skrzyń wprowadzić kryształy rozdzielenia, kyhalon, bifenon, tetrathrin oraz olej.

    Są to aktualnie najbardziej pożądane przedmioty i zawsze tak było, że te najbardziej pożądane przedmioty wypadały z zielonych skrzyń, a przynajmniej takie było początkowe ich założenie. Bo w momencie wprowadzenie najlepszą nagrodą z nich były LF4 oraz profi-designy.

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Jak najbardziej popieram potrzebę zmiany,lecz słusznie zauważę,że LF-4 zawsze się przydaje,i co najistotniejsze,nie ma go w aukcjach.
    Osobiście proponuję usunąć ze skrzyń te itemy,które są dostępne w aukcjach,szczególnie komponenty do SBK (moduły),straciłam dziesiątki kluczy na to,czego nie potrzebuję,trzeba też usunąć Xenomit .Z NPC leci go znacznie więcej.
    Reszta da się jeszcze wykorzystać,elitarne ammo zawsze się przydaje.Nie tylko kyhalon, bifenon, tetrathrin i olej przyda się w skrzyniach,równie ważny jest scrap,który jest wyjątkowo trudny do zdobycia.Godzina bicia NPC i tylko 10 szt. a do Montowni trzeba tysiące szt,by cokolwiek złożyć.
    Też mam nadzieję,że BP w końcu zajmie się istotniejszymi zmianami ,niż następne designy do statków czy PETa i dronów.
     
  3. Xenomitu bym nie odbierał,mam ciągle za mało:p Złomfaktycznie leci słabo,ale bez przesady nie 10 na godzinę,20 zbieram w ok 30 minut :)na 4-5 oczywiście .Reszta różnie,kyhalon chętnie widziałbym w zielonych skrzynkach :) 3
     
  4. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Graczy wciąż przybywa a usunięcie laserów i B02 mogłoby znacznie utrudnić rozwój konta takiego nowego gracza. Bifenon wypada dość często z piratów (Dziennie zbieram ok. 100 bifenonu) a olej nie powinien być możliwy do zdobycia z tej skrzyni z powodu istnienia absurdalnego statku który takiego oleju wymaga. Na miejsce xenomitu powinny trafić wszystkie typy surowców z obcych (mucosum itp.). Dalej nie mam pomysłu ale ogólnie pomysł mi się podoba :)
     
  5. mm70_9

    mm70_9 User

    Mnie irytuje jak leci hardware , bo jak się ma wszystkie statki a ma się tego po kilkaset sztuk z każdego rodzaju i nie ma z tym co zrobić. Otrzymywanie kolejnych LF3 i BO2 też się mija z celem a sprzedawanie tego po jednej sztuce to szkoda czasu i nijak nie opłacalne. Pora faktycznie zmienić zawartość zielonych skrzyń albo lepiej dopasować do levela lub wyposażenia gracza,
     
    Legenda lubi to.
  6. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Szczęściarz z Cb.Ja dotkliwie odczuwam brak części do składania różnych przedmiotów w Montowni.Obecnie posiadam po kilka szt. sprzętu komputerowego.
     
  7. poland102

    poland102 User

    ja mam mieszane uczucia
    zbieram tylko złote kufry ale z tego co tam wypada to dla mnie tylko czapki xl i bosterki reszta zupełnie mnie już nie przydatna...
    ale są inni rozwijający konta i dla nich nano złom:) , lf3/4 czy bo2 są wielce przydatne;
    ponadto zwiększenie dropu ciekawych nagród jest nie na rękę BP ;
    reasumując miłe były by sugerowane wyżej zmiany ale zapewne nie zmienią nic:(
     
  8. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Pamiętaj, że nie tylko ty grasz w tą grę i inni gracze (lub Aspazja) nie mają tyle sprzętu komputerowego co ty. Ponadto nie każdy ma full bo2 i lf3. Dopasować do poziomu lub wyposażenia? Pomysł dobry, ale wymaga napisania stu milionów linijek kodu i w najlepszym przypadku będzie mieć drugie tyle bugów.
     
  9. mm70_9

    mm70_9 User

    Wszystko się zgadza... nowy gracz niech zbiera i jest OK ale BP zabrakło koncepcji co zrobić ze sprzętem komputerowym jeśli mamy wszystko poskładane. A co do kodu to bez przesady wystarczy jedna zmienna tak jak przy dresach że jeśli posiadasz na przykład ponad sto danego sprzętu komputerowego lub ponad 100 LF3 czy BO2 to wypłać chociaż 1000 urki i wszyscy zadowoleni.
     
    rrr-roger500-rrr i 15122003 lubią to.
  10. Legenda

    Legenda User

    zaraz dodadza nowe rzeczy za kable itp. to samo sie tyczy sórowców na nowe statki pewnie
     
  11. Królicza

    Królicza User

    Wymaga napisania raptem stu, a nie stu milionów linijek kodu, ale też nie zapominajmy że otwieranie skrzyń to rodzaj loterii. Do doopy taka loteria w której zawsze się wygrywa. Tak więc czasem wpada xenomit, wielu graczom potrzebny jak kotu kapcie, czasem graczowi z kompletem lasera wpada lf3, potrzebne jak niewidomemu farbki. A czasem i jednemu i drugiemu wpadną rakiety - potrzebne jak kulawemu bieżnia. A że xenomit czy rakiety się przydają... Zapałki też, ale gdyby je wygrać w loterii do której los kosztuje 50zł, to nic dziwnego że taki "zwycięzca" poczuje zawiedzenie. A jednak nie zawsze da się wygrać główną nagrodę. Te technologie są dostępne w sklepie, są dostępne do zmontowania, i myślę że tyle ułatwienia wystarczy.

    I jakkolwiek również uważam za niesprawiedliwy pomysł montowni i wyposażenia podstawowego z zielonych skrzyń, bo pamiętam czasy gdy - by to zdobyć - trzeba było ryzykować zbieranymi przez miesiące kredytami, które w przypadku przegranej aukcji przepadały (albo ciułać uridium) - to zbalansowanie gry jest ogromnie ważną rzeczą a bez tego typu pomocy, jak lf3, B02, czy lf4, nowy gracz nie ma realnie żadnej szansy dogonić gracza z wieloletnim stażem.
     
    =Aspazja= i kris0211. lubią to.
  12. RedCat313

    RedCat313 User

    Może by surgeona dodali :)
     
  13. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Zaproponowany pomysł został częściowo wzięty pod uwagę poprzez dodanie do skrzynek pirackich PIB-100, IM-01 a nawet ulepszone lasery LF-4. Zmianę przeprowadzono 6 sierpnia 2020 roku.

    W związku z brakiem aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.