Zmiany dotyczące gry

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Wladimir50, 9 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Witam, powracam po 4 miesięcznej przerwie i widze logując się na DO ze dość duzo się zmieniło jak by jeszcze nic. Przez ten czas sledzilem co tam sie dzieje z grą i widzę dodanie ulepszeń do Prometeuszy totalnie (chyba) już tę grę sprowadziło na dno. A ponad to, warto wracać jeszcze do gry, czy lepiej dać już spokój.
     
  2. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    daj se spokój.
    po to wprowadzono te nowinki, żeby zabić grę i nowicjuszy :)
    wyobrażasz sobie konto początkujące z typem 1v1 co ma promki ulepszone ?
     
  3. heh bo początkujący nie będzie miał szans na ucieczke przed przeciwnikiem co ma promki ulepszone to lepiej dać spokój a z resztą w grze jest coraz więcej botów niż graczy
     
  4. Cupak

    Cupak User

    ale można chociaż misje robić na bitkach codzienną na statki za 4000 urki tylko nie wiem po co :rolleyes:
     
    kris0211. lubi to.
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    W grze jest coraz mniej wszystkiego - botów co prawda może i jest więcej niż graczy ale i one ubywają. Pierwsza gala świeci pustkami. teraz wszyscy bocą na x7 ale i tam tłoku nie widzę.
     
  6. Lukines_10

    Lukines_10 User

    Ogólnie to BP już nawet nie banuje za boty bo to gwóźdź do trumny :) Clienta mieli robić i też już nie zrobią xD podejrzewam że 2020 RiP flash = RiP DO xD
     
    Cupak lubi to.
  7. Cupak

    Cupak User

    i re-run starego klienta :cool:
     
  8. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    jest też inna rzecz, której nie widać na pierwszy rzut oka. ranking graczy :D w niedziele przy robieniu wrót praktycznie stoje w miejscu (ewentualnie spadne o 3-5 pozycji. a w ciągu tygodnia nie grając nawet kilku godzin ide do góry o 10 pozycji. jak to sie dzieje? :D cuda -wianki po prostu, a nie wierze, że regularnie ludzie w takich ilościach zmieniają firmy....
     
  9. Wladimir50

    Wladimir50 User

    jak bardzo bym tego chciał xD a w końcu jutro DO swietuje 13 urodziny chciałbym zeby cos fajnego zrobili miedzy czasiel, ale to malo realne jak na BP
     
  10. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    cosik czuję, że widoczne "zmiany" na mapach powodują, iż skrót DO należy zacząć rozczytywać jako Death Orbit :)
     
  11. Lednox1

    Lednox1 User

    Dlaczego nie przestaniecie grać skoro jest tak źle??? Mi sie ta gra bardzo podoba, szybko idzie sie dorobić, a podstawowy sprzet do walki można osiągnąć już w nieco ponad miesiąc gry, powodzenia dla tych co chcieli by mieć wszystko w tydzien XD
     
  12. Cupak

    Cupak User

    chyba gramy w dwie rózne gry albo nalezysz do zacnej grupy autopilotów o_O
     
  13. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    ja tam zaczalem grac tydzien temu na koncie "z kodu" Batlestar, i gra sie nawet spoko ,2-3 razy dziennie ktos mnie ubije, nawet nie uciekam do portu bo sensu nie ma, botów multum na 2 gali na 1szej troche mniej ,ale ogolnie spoko jest :p misje robie ,uri rosnie i lvl, tylko nie wiem w co inwestowac, bo tyle wydatkow ,ze narazie zbieram uri...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.