Zmiany... Minęło kilkanaście lat!!

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Zeus_33, 29 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zeus_33

    Zeus_33 User

    witam dlaczego gra dostaje różne eventy i inne rzeczy a inne rzeczy nie są w tej grze ulepszane praktycznie w ogóle....

    - Skylab
    produkcja sepromu jest zbyt mała na ten czas, reszta surowców jest nie potrzebna już od paru lat robić możliwość produkowania i wysyłania Xenomitu... ponieważ też stanowi on ważny element gry...
    - Profil pilota
    50pp... co to teraz jest w tych czasach gdzie mija już też kolejne parę lat i dalej nie możemy wykorzystać innych okienek z PP :) punkty PvP powinny być osobne a PvE osobne wtedy mamy dwa warianty i możemy zdobywać pd czy poważanie... czy np ładownie, czy naprawa statku z czasem można dodać tez inne umiejętności za punkty...
    - Handel
    w wielu przypadkach w ogóle to jest nie potrzebne.. Ilości wygrywanych rzeczy są żenujące 1000 amunicji xd to jest dobre na jeden laser w wyposażeniu xd tak samo miny,rakikety,Xenomit 10 szt... xd
    - Bazy Klanowe
    Bazy klanowe nie wytrzymują ostrzału jednej dobrze zorganizowanej osoby xd.. naprawa bazy trwa długo 7000 tyś hp za 500 uridium a ona ma miliony xd po drugie baza może być brana na odległość a moduły są bardzo słabe to w ogóle nie opłaca się budować bazy bo po co?? jak pada w parę sekund
    - Wrota LoW
    zakaz używania kamikadze wszędzie można używać a tam nie można to jest w ogóle bez sensu posunięcie skoro tam jest dużo allienów i są to wrota to nie powinno być takiej blokady... powtarzam że w żadnych innych nie ma problemu xd xd
    - Boostery
    Mamy możliwość zdobywania boostery DLB ale też nie jest łatwo a niestety maja one realny czas czyli nie gramy a czas ucieka, tutaj też bym proponował zmianę że można zatrzymać używanie boosterów lub po prostu dać taki sam przebieg czasu jak mają zwykłe boostery bo 5h latasz i zdobywasz 1h boostera xd
    - Uszlachetnianie Laserów i innych
    Możliwość przełączania sepromu na promerium bo nie zawsze ten seprom jest potrzebny a nie każdy chce go używać na eventach czy nawet na kosmicznej piłce czy wrotach
     
  2. Cupak

    Cupak User

    pomysły fajne ale tylko w sferze marzeń czyli jak wszystko to co mogłoby by dobre w tej grze :D
    Ja bym dodał jeszcze:

    x2 i x3 za kredyty, wtedy może boty by odpuściły :eek: albo i nie :p
     
    =Aspazja= lubi to.
  3. izi932

    izi932 User

    Ta gra już dawno nie ma sensu. A Wy jeszcze coś piszecie o jakimś ulepszaniu. Ludzie zacznijcie żyć a nie wegetujecie przy tej grze tyle lat i nic z tego nie macie. A gra sięprędko nie zmieni sądząc po podejściu przedstawicieli firmy i samych twórców.
     
    *J*A*C*E*K*[]* lubi to.
  4. Nathersis

    Nathersis User

    Seprom masz w nielimitowanej ilości w montowni.
     
  5. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Wybacz, ale zdobywanie Rinusku i Pozostałości do wytworzenia fioletu, nie jest takie łatwe. Od kiedy jest w Montowni Seprom ? Osobiście mogę wyprodukować z moich komponentów (j/w) 2 razy te 5 k sepro, a jeszcze z tego nie korzystałam.
     
    **Perun** lubi to.
  6. .-=V8=-.

    .-=V8=-. User

    Aspazja teraz jest to bajecznie proste. Wystarczy robic wrota wieczności i tych surowców bedzie w brud
     
  7. Nathersis

    Nathersis User

    Od jakichś 2 czy 3 lat? Skoro nie masz tak mocno rozwiniętego konta, by pozwolić sobie na robienie sepromu w hurtowej ilości, to może nie oczekuj że będziesz miała dostęp do wszystkiego co najlepsze i wysyłaj promerium? Masz słabe konto a chcesz mieć nielimitowany dostęp do najlepszego surowca do podkręcania laserów... to tak nie działa.
     
    *J*A*C*E*K*[]* lubi to.
  8. Zeus_33

    Zeus_33 User

    :p:p:p
    Ehhh… wiem ze jest w montowni aczkolwiek po co teraz jest skylab w takim razie ?? To jest tylko namiastka do innych spraw wiem że może jesteś taki maniak ze masz miliony rinusku i pozostałości xd lub od kolegi czy z bugow xd ale ja nie mam xd mam ledwo 500.653 i narzekam bo jednak jakieś zmiany by się przydały, ja nie potrzebuje ani amunicji ani nic innego mam wszystko co mozliwe w tej grze…. Ale pisze to dla innych

    I muszę trzymać dystans bo Eviana czycha Zzz…:p:p:p:p
     
    TL_Eviana. i **Perun** lubią to.
  9. Nathersis

    Nathersis User

    Skylab jest po to, by słabsi gracze mieli dostęp go jakiejś podkrętki. Trudno oczekiwać by ktoś kto zaczął grę, albo grał miesiąc miał mieć dostęp do milionów sepromu z montowni. Tzn. jak się postara to może mieć, ale chodzi o to by początkowy gracz miał "cokolwiek" a jak trochę pogra i rozwinie konto, to będzie miał dużo sepromu z montowni i wtedy może sobie nawet do skylabu nie zaglądać.
     
  10. Zeus_33

    Zeus_33 User

    aczkolwiek w montowni produkcja sepromu jest droższa niż w skylabie wysyłanie ;) wiec moim zdaniem powinni zwiększyć ta produkcje o 6000 wiec było by 15000 w skylabie max… albo powinni zwiększyć ilość produkowanego sepromu bo jednak z 3 dni na full musisz czekać xd ja i tak dużo latam na złocie xd mam takie doświadczenie ze nie czuje różnicy lecz tylko z sepromem szybciej ubijasz xd xd
     
  11. Nathersis

    Nathersis User

    No tak, jest droższa, bo jest celowana w graczy którzy mają rozwinięte konta i te 5k uri ich nie zaboli, a seprom jest im niezbędny, natomiast nie muszą czekać ponad 20h by mieć te 5k tylko 5 sekund.
     
  12. Nie narzekać we wrotach na tygodniu jest często można przy okazji zrobić misję tygodniową trzeba troszkę ruszyć głową a nie latać bez sensu po 3 godz wystarczy 1,5 to i tak jest wystarczająco jak byście mieli tego sepromu za dużo to byście latali po 10 h na mordonach
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Żeby robić Wrota Wieczności, trzeba mieć dużo elitarnego ammo, jeśli nie gra się w D.O minimum 5-7 h dziennie, to i nie ma URI na tę amunicję (obecnie mam tylko 154 k URI). Konto mam takie sobie, co prawda żadnego Promka na pokładzie, ale mi to nie przeszkadza, bo większość broni mam na max lvlu (Parity -,Magma - drille i Hiperplasmoidy, osłony B-03 i wszystkie 10 dronów też) Poza tym nadal mam jeszcze uciułany przez kilka lat Seprom - w laserach grubo ponad milion, w rakietach też z 500 k. Na razie wysyłam go na statek do sprzedaży, ale nie sądzę , żebym miała potem problem , SkyLab pracuje pełną parą i z moim podejściem do gry nie mam obaw, aby mi zabrakło . Co do produkcji Sepromu w Montowni stwierdziłam tylko fakt, że nie jest to aż takie proste, bo jednak poza 100 topowych graczy , to jednak większość to średniaki i oni rozumieją, o czym piszę, a tu zaraz takie spiny. Nie to było moim zamiarem. Jeszcze jedno : nie każdemu jest wszystko jedno, ile razy padnie w grze, ja mam od początku założenie, że przede wszystkim jak najmniej dednięć. Jak na razie coś około 330 od zrobienia konta. Tego kursu nie zmienię.
     
    ~Outsider64~ lubi to.
  14. Zeus_33

    Zeus_33 User

    zauważmy ze temat nie jest tylko dla sepromu :)
     
  15. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,

    Wszystkie posty nie na temat zostają usunięte. Każde następne posty tego typu będą już punktowane - izi932 Ciebie zwłaszcza się to tyczy.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO