Zmiany parametrów formacji 3D

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 23 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Po przeanalizowaniu feedbacku jaki otrzymaliśmy od naszej społeczności postanowiliśmy zmienić parametry kilku formacji. Są to formacje:

  • PIERŚCIENIA: Punkty osłony zostają zwiększone o 120%. Jednocześnie prędkość zostaje obniżona o 5%, szkody od laserów ulegają zmniejszeniu o 25%, a czas oczekiwania na rakiety i wyrzutnie rakiet zostaje wydłużony o 25%.
  • KOPUŁY: Punkty osłony zostają zwiększone o 30% i regenerują się w tempie 0,5% na sekundę. Czas oczekiwania na rakiety i wyrzutnie rakiet zostaje skrócony o 25%. Jednocześnie prędkość i szkody zadawane przez laser zostają obniżone o 50%.
  • X: Liczba punktów hitpoints zostaje zwiększona o 8%. W rozgrywce PvE szkody od laserów zostają zwiększone o 5%, a liczba uzyskiwanych PD jest wyższa o 5%. Jednocześnie gracz nie zdobywa poważania, a lasery w walce PvP nie powodują żadnych szkód.

  Mamy nadzieję, że zmiany te sprawią, iż formacje te będą bardziej zrównoważone i atrakcyjne.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.