Ogłoszenie Zmiany w nagrodach we wrotach międzygalaktycznych

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 8 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Wczoraj wysłaliśmy aktualizację, która powinna dać podgląd zmian w nagrodach z wrót, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich miesięcy. Nie było żadnych zmian w samej grze wraz z wczorajszą synchronizacją.
  Uaktualnienia, które zostały wysłane, były aktualizacją FAQ bez żadnych większych zmian – z wyjątkiem niektórych wyjaśnień dotyczących otrzymywania nagród podczas wykonywania Wyprawy Wrót lub robienia ich manualnie i oczywiście następująca zmiana, która pojawiła się wraz z funkcją Wyprawy Wrót:
  Jedyną dużą dokonaną zmianą była zmiana rekompensaty we wrotach Kuipera z 200 000 uridium na 10 000 uridium, w przypadku gdy ktoś otrzymał już posiadany design.

  Istniejące FAQ na naszych forach były bardzo nieaktualne, dlatego postanowiliśmy przesłać tą aktualizację. Niestety, wczorajsza aktualizacja FAQ nie była kompletna i brakowało niektórych informacji. Przerobiliśmy FAQ, które wysłaliśmy wczoraj, ponieważ nie było tak dokładne, jak powinno być. Naprawdę przepraszamy za to i za powstałe zamieszanie.
  Jeśli chodzi o zmianę rekompensaty w postaci uridium we wrotach Kuipera, nasz zespół pracuje obecnie nad kilkoma ogłoszeniami deweloperów, aby wyjaśnić, dlaczego zmiana tej rekompensaty w postaci uridium była konieczna.

  Aktualizacji uległy:
  FAQ - Wrota Galaxy Gates
  Podwójne nagrody w GG


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę