Znikające bonusy

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika *zyguzygu*, 30 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Przepraszam za tytuł, ale nie wiedziałem jak nazwać.
    Od początku ponownej przygody z grą mam ciągłe problemy z nie przydzielaniem otrzymanych nagród, wcześniej to ignorowałem, tłumacząc sobie że żle policzyłem, albo mi się przewidziało, ale teraz zaczyna mnie to drażnić.
    Powiedzmy, kończymy jakiś ewent, otrzymujemy nagrodę, jakiś moduł, po czym sprawdzamy w Hangarze a tam puchy.
    Tak wczoraj, był dzień ze złotymi skrzynkami.
    Patrzę mam 32 części Apisa i 6 Zeusa.
    Zbieram cztery części Apisa i trzy Zeusa, ale sprawdzam, mam 34 Apisa i 7 Zeusa.
    Myślę trzeba poczekać, ale dziś jest bez zmian, nadal nie dodało ile trzeba, sprawdzam w dzienniku i zgada się powinienem otrzymać więcej, o co kaman? i tak w koło.
    Podobnie mam od miesiąca problem ze statkiem w Hali.
    Co drugi - trzeci dzień muszę latać na drugą galę bo nie mogę skoczyć, czemu? bo w tajemniczy sposób, statek który tam był znajduje się na pierwszej i tak w koło.
    Pytam tutaj, nie wyślę wiadomości do suportu bo nie mam takiej możliwości, czemu? dobre pytanie.
     
  2. Stanleyek

    Stanleyek User

    Blędy i lagi są tak częste że już poważnie myślę żeby tę grę opuścić, jest co raz gorzej, dziwne bo obciążenie serwera jest mniejsze, graczy jest mniej z każdym dniem,chyba że to co proponują organizatorzy czyli nowe eventy i inne komplikacje tej gry (niepotrzebne dresy i tym podobne) tak niszczą tą grę że powoli lagi i wyrzucenia z serwera uniemożliwiają normalną grę. Szczególnie to daje sie odczuć we wrotach z jednym życiem, bo tam laga kilkusendowa wyrzuca cię z gry.
     
  3. błąd oni robią że dają 10 szt AI przez caly miesiąc toć to wstyd i hańba, nawet nie ma za co ulepszyć laserów bo za mało akcelatora dają. A co to jest 10 szt AI? Dla mnie to jest nic. A latać na eternale to bez sensu ja nie będę się bił o 5 szt xddddd, toć to śmieszne jest. A z eventu nie zawsze biore AI bo szału nie robią niektóre eventy więc szaleństwa w AI to nie ma

    BP nie wstyd wam, naprawde?
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2022
    -dshh14- lubi to.
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Oni to tam kierują się swoimi wymysłami, co zrobią to mamy i koniec kropka :D
     
  5. Swoimi wymysłami mogą stracić graczy, i zostaną same boty na grze xdddd :D:D:D
     
  6. co firmie BP wychodzi to aktlalizacja botow i tolerowanie oszustow co lataja na klonach to jest ich motto