znikł zapłacony comiesieczny "abonament"

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BladeRunner74, 28 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Czy to jest jakas wina gry? czy cos sie po restarcie serwera zrobiło?
    znikł mi dodatkowy pasek i zajrzałem w ustawieniach...a tam nie ma....
    miałem jak co miesiąc wykupiony Premium i podwajacz....a tu znikło a płacone było pare dni temu....
    czy moze to ze względu ze grałem cały dzien(wszystkie wrota) jakaś kara?

    miał ktos podobny problem?
     
  2. w tej chwili cos tam grałem ale przestały działac ustawione przyciski...nie moge przestawić ammo klawiszami tylko kliknieciem myszki....
    nie mozna zmieniać formacji dronów itd....no tak sie raczej grac nie bardzo da....
    mam nadzieje ze bedzie to jakos wyjasnione i powróci działanie a przede wszystkim opłacony abonament i podwajacz....
    ehhhh....
     
  3. odinstalowałem gre, i zrestartowałem ustawienia ....i powróciły działające przyciski ale abonament i podwajacz akurat w event w dalszym ciągu troche straty jest.....

    mam nadzieje ze to bedzie zgłoszone i w jakikolwiek sposób zrekąpesowane....

    po 3 latach wróciłem a grałem od poczatku powstania gry( wiadomo ze sa zawsze jakies usterki ale to zniechęca)

    pozdrawiam i oczekuje...
     
  4. Zary-pl

    Zary-pl User

    Zgłoś to do PT ale nie liczył bym na zwrot premki i podwajacza
     
  5. wąsacz1

    wąsacz1 User

    Czemu posty są usuwane ( te nie wygodne) ,a żadnej odpowiedzi nie ma ze strony BP .Trzeci dzień nie mogę grać.Wszystko jakby było dobrze, a gra działała??? .
     
  6. BP cos robi ze bynaprawic problem wlaczenia sie do gry? wczoraj sie udalo dzis znowu staje logowanie na D
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    musisz napisać do pomocy technicznej i przesłać potwierdzenie płatności. Nie pisz postu pod postem, bo nie jest to zgodne z regulaminem forum. Używamy funkcji edycji, aby dodać coś do swojej wypowiedzi. Dziękuję