Zwiększenie DMG

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika GrzybuLN, 13 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GrzybuLN

    GrzybuLN User

    Jakie są podstawy do uzyskania FULL DMG? konkretnie jaka kombinacja statku, formacji dronów, modułów, boosterów itp. daje największą premię do uszkodzeń (na statku innego gracza)?
    Pytam bo latam sobie na Venomie z 24 promkami na 16 poziom reszta magmadrille, drony na 16 z full havo na szkoleniówce, moduł na +12% uszkodzeń graczy, do tego booster +15% DMG i bije pierwszego strzała w okolicach 170k. Tymczasem zdarza mi się od wrogów wyrwać hity 320k+.
    Oczywiste kroki to zdobycie brakujących prometeuszy, ulepszenie wszystkich na 20 i zamiana havoców na spartany, ale wydaje mi się, że to zrobi różnicę max kilkunastu procent. Stąd pytanie gdzie szukać tego brakującego dmg? ;)
     
  2. *ice*.

    *ice*. User

    Dobre pytanie, tylko czy ktoś odpowie ? hehe ...
     
    **Perun** lubi to.
  3. Cupak

    Cupak User

    Tetracannon mój przyjacielu podstawa 600 DMG, żeby go zdobyć trzeba być przyjacielem Cubikona :cool:
     
  4. podstawą jest umiejętność mieszania na full promkach wtedy masz dmg X3 jeśli mieszasz z białki
     
    GrzybuLN lubi to.
  5. doncik

    doncik User

    umiejętność mieszania, czyli ... co ?
     
  6. mi się wydaje że tu chodzi o specjalne wspomagacze i raczej większość wie o co chodzi
     
  7. Odpowiedź godna podziwu "większość Wie o co chodzi" czyli masz problem zapytaj tej większości tylko której:(:(:cool:
     
    **Perun** lubi to.
  8. czyli białka + rsb?
     
    majkiski13 lubi to.
  9. Nathersis

    Nathersis User

    No za 320k to na pewno nie jest to hit z samej białki. Czasami jak zmieszasz białkę + rsb to dmg się nakłada stąd i hity po 400k nie są rzadkością ( widzi to tylko ten co oberwał ), a orcusy 300k z samego RSB mogą strzelić.
     
    majkiski13 lubi to.
  10. doncik

    doncik User

    mieszałem ręcznie na statku z full spartan+promki na 16 - 17 lvl + moduły zwiększające dmg na statki + bosty na dmg i wychodziło zdecydowanie mniej niż 300 więc ?
    Raczej sam tyle nie wymieszasz, jeśli wiecie o czym mówię...
     
  11. bobekkk

    bobekkk User

    Wszystko zależy też od tego jak masz przydzielone punkty profilu , czy masz seprom czy złoto na laserach . Więc PP ustawione pod Pvp , seprom , bostery ze sklepu + DLB na DMG 5% + 40% DMG w graczy z modułu i z samego RSB siadło 472k dmg a z RCB-140 czyli takiego Rsb X7 siadło 502k więc takie bicie przy tych realiach gry jest normą . Przyzwyczaj się
     
    GrzybuLN lubi to.
  12. *ice*.

    *ice*. User

    Zwłaszcza ten moduł + 40 dmg na graczy, tylko mało kto go ma.
     
  13. klocek28

    klocek28 User

    Po 310k to z samego RSB biłem venomem jeszcze przed erą orcusów i nowych modułów
     
  14. z modułem 12 % dawało rade :)
     
  15. klocek28

    klocek28 User

    no moduł, seprom, 2x booster i jeszcze mina infekcyjna