Ceny designów na aukcji tygodniowej na serwerze PL2

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -V-E-G-A-70, 11 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witajcie! Właśnie tworzę dla Was filmik, w którym będą przedstawione średnie ceny designów, jakie można znaleźć na aukcji tygodniowej. Filmik powinien pojawić się między 16 - 18. Czy macie jakieś pytania?

    Tutaj jest link do filmiku. Jeśli macie propozycję na jakąś lepszą muzykę to piszcie w komentarzach pod filmem.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2016
  2. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    nie łatwiej to zrobić w formie tabeli?
     
  3. Zrobiłem w formie filmiku, ale masz rację - łatwiej w formie tabeli. Za chwilę zamieszczam. Niestety oprawa graficzna nie jest najładniejsza, no ale to dopiero mój pierwszy filmik z gatunku poradnika.
     
  4. Stwórz w tabelce informacje takie jak kiedy i za ile został wylicytowany dany design. To na pewno pomoże. W >dziale< dyskusji na temat gry są tematy odnośnie aukcji dla poszczególnych serwerów (również dla PL2) i >tam< również jakby ktoś się spytał można podać te ceny lub odesłać do Twojego tematu. Dlatego nie widzę żadnych przeszkód, oczywiście jeżeli temat będzie cały czas aktualizowany i będzie jakaś aktywność wśród innych użytkowników.

    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
  5. Napisałem w tamtym dziale linka do mojego tematu ;)
    EDIT: Na razie prosiłbym o nie zamykanie tematu, gdyż po ilości wejść na filmik i w ten temat, widzę, że coś się kręci ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2016
    BAJKO lubi to.
  6. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Brak aktywności, zamykam.

    Pozdrawiam
    MOD_Matroz
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.