Bonusowa mapa

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ZłყPᥲtrყka, 12 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ta mapa bonusowa to jeden wielki *ciach*. To prawdopodobieństwo to jedno wielkie *ciach*. Co to za sens gracz ,który randomowo używa skokówki wskakuje a ja od 4 dni nie mogę. Dobrze żarty : )

    Edycja posta: MOD_MIKUS
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2020
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Chociaż nigdy celowo tam nie skakałam,wydaje mi się,że mam patent,jak zwiększyć szansę.Moje przypadkowe wizyty na tejże mapie nastąpiły,gdy b.szybko i wielokrotnie klikałam LECĄC - w CPU skokowe.Piszą,że nie można skoczyć podczas lotu,ale jeśli zrobimy to w trybie próby szybkiej ewakuacji z danej mapy,jak wyżej napisałam,jest wielokrotnie większe prawdopodobieństwo,że wystąpi awaria CPU i wtedy wbija nas na w/w mapę.
     
  3. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    ZłყPᥲtrყka

    2.2. Język forum

    Na forum obowiązuje standardowy język polski. W przypadkach szczególnych (sygnatura, podpis) dopuszczalne jest użycie języka obcego pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia.

    Wyjątek stanowią nicki (o ile nie naruszają żadnego z pozostałych punktów Regulaminu) oraz terminologia ściśle związana z grą (np. item, event, news, etc.)

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Na razie skończy się na ostrzeżeniu, jednak polecam zapoznać się z regulaminem forum.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Wiecie co? To wyślijcie propozycje do BP niech wszystkiemu co się robi/ co jest w tej grze nadadzą status "prawdopodobieństwa" to wówczas błędy już nie będą się pojawiały w DO. Ja uważam, że zakradł się kolejny błąd w możliwości przeskoku na mapę "???" i nie rozumiem dlaczego masz problem z wysłaniem informacji o sprawdzenie MOD_MIKUS
    Prawdopodobieństwo to jedno ale zapominacie o statystyce, która też o czymś informuje.
     
  5. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Szanowny graczu,
    Żeby mieć potwierdzoną informację o błędzie podczas skakania na mapę "???" nie wystarczy oświadczenie jednej czy dwóch osób. Żeby mieć pewność, że występuje błąd musielibyśmy znać ilość osób i wykonanych przez nie prób (aby policzyć statystykę - niemożliwe jest zrobienie statystyk na podstawie danych od jednej osoby jeśli badanie dotyczyć może 100, 200 czy 500 użytkowników - dane statystyczne byłyby obarczone zbyt dużym błędem). Należy również pamiętać, że prawdopodobieństwo równe 0.1% nie oznacza , że jeden skok na 1000 przeniesie Cię na mapę. Równie dobrze można wykonać 1998 prób, które się nie powiodą, a kolejne dwie zakończą się powodzeniem - co da nam prawdopodobieństwo równe 0.1%.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  6. Dzień 5
    Z grupą wykonaliśmy już jakieś ponad 5 tysięcy skoków i najdalej udalo nam się zawitać na x-1 :)
     
  7. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Rozumiem Twoją i Twoich kolegów frustrację, ale tak jak pisałem wyżej, żeby sporządzić statystykę i mieć pewność co do występowania błędu potrzebowałbym danych od każdej osoby z serwera - co fizycznie jest prawie nierealne.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  8. warrriat

    warrriat User

    Jeśli chcesz udowodnić(lub też obalić) swoją hipotezę odnośnie braku możliwości wskoczenia na mapę bonusową proponuję żebyś zorganizował większą grupę w tym celu.

    Poproś klanowiczy, sojuszników zbierzcie razem jak największą liczbę ludzi. Możesz nawet w tym celu użyć discorda darkorbit lub zaproponować taki wątek na forum lub użyć mniej oficjalnych dróg takich jak grupy o tematyce darkorbit na różnych forach lub serwisach społecznościowych.

    Jeśli komukolwiek z was się wtedy uda wskoczyć, to znaczy że jest to możliwe. Jeśli nie wtedy możecie się zacząć martwić.

    Od siebie dodam, że kiedy my skakaliśmy klanowo w okresie jednego z większych boomów na tą mapę, to dziennie kilka osób od nas tam wskakiwało.
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Proszę podaj ten błąd - nawet nie pokazuj jak to wyliczyłeś, podaj wartość tego błędu statystycznego w oparciu o twoje przykłady liczbowe. Pokaż co to znaczy duży błąd w odniesieniu do jednej tysięcznej szansy na przeskok, na mapę bonusową. Nie rozumiesz też tego, że to co było kiedyś, jest niemożliwe teraz. Masakra jak to trudno wysłać zapytanie o sprawdzenie.

    @ZłyPatryka mam dla was propozycję. Napiszcie do PT wyjaśniając, że na forum was olewają. Może jak zasypiecie ich skrzynki informacjami, że coś jest nie tak to w końcu ten beton pęknie i ktoś bardziej kompetentny sprawdzi co jest grane.

    @warrriat. Kiedyś to ludzie latali na tę mapkę bo było po co - ale to było kiedyś, teraz ludzie latając tam tylko wykonać misję, więc i ilość osób zainteresowanych jest znacznie mniejsza.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2020
  10. Równie dobrze możesz napisać do centrali żeby zresetowali albo odświeżyli skrypt. Co to jest za problem to jest dosłownie chwila.
    Już nie wierze, że bp ma takich szaraków w swoim zespole... Ewidentnie jest coś nie tak albo po prostu z CPU skokowego za kredyty nie da się tam wskoczyć wtedy chyba bym padł ze śmiechu.
     
  11. Podziwiam za wytrwałość i trzymam kciuki za nadchodzący sukces. ;) Bądźcie czujni,wreszcie się uda wskoczyć,oby po dwóch sekundach nie zaliczyć BUM XD . Pozdrawiam.
     
  12. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    obawiam się że 2 sekundy może być za długo :)
    skok, lag i po temacie :)
    kolejne 63 tys skoków, żeby tam się dostać :)
     
  13. Oj tam D.A.R.E.K Ty jak zwykle pesymista.Wskoczy jeden ,drugi i zrobią misje i wszyscy będą zadowoleni.Trzymaj kciuki,a nie tam marudzisz ;) Xd.Pozdrawiam.
     
  14. w czym sa twoje skoki w porównaniu do mnie :D od ponad 5 lat niemoge wskoczyć na ta mape. średnio na dobe dokonuje 1200 skokow. wiec zycze tobie większego powodzenia niż ja mam
     
  15. Jestem poważnie zaskoczony :() .Fakt,faktem skakałem ze dwa tygodnie bez rezultatu,ale w jednym dniu byłem i 3 razy dziennie na ???.Macie wyjątkowego pecha najwyraźniej :).Jednak to było za tych dobrych czasów kiedy skakałem po zasoby "białki".Misję na u protki za drugim skokiem zrobiłem golcem bez przygotowania XD. Później już tylko "spirek" :) Informujcie jak idzie :) umieram z ciekawości i trzymam kciuki ;)
     
  16. Gdzie jest informacja oficjalna o tym w jaki sposób mogę dostać i czym mogę się dostać na mapę bonusową. Nie chcę żadnych odpowiedzi id waszych pracowników, bo nie którzy od was nie znają gry. Chcę link do oficjalnego aktualnego info.
     
  17. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Szanowny graczu,
    Tutaj znajdziesz informacje na temat mapy bonusowej.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  18. Dziękuje ;)
     
    MOD_MIKUS lubi to.
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  20. no ja akurat też mam misje na mapie ??? i jak ja bym tak skakał do skutku to by mi się już dawno znudziło bo ileś można skakać i skakać i wskoczyć nie można gdy też próbowałem z różnych map skakać i nie wskoczyłem
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.