Co kupić za XYZ uridium? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_TIGER

    MOD_TIGER Guest


    W "Goliacie" podstawa to napędy elitarne oraz komplet laserów więc skup się na tym w pierwszej kolejności, a dalej na osłonach B02 i zakupie PETa.

    Możesz również rozważyć inną opcję, a mianowicie kiedy zdobędziesz już 10-12 osłon w tym momencie zakupić "Kamikaze" i nieco ułatwić sobie dalszy zarobek.

    Pozdrawiam
    MOD_TIGER
     
  2. janbark

    janbark User

    Witam mam pewien dylemat mianowicie uzbieralem w pare dni 80 k urki i co y kupic pp mam 27 i wiec nie kupie za to zbyt duzo :p formacje hmm niepoteprka czy cme ? lub ulepszenia ? klucze odpadaja poniewaz nie mma szczescia a na razie ilasc moich lf4 jest wystarcajaca ;)
     
  3. .karix.

    .karix. User

    Lepiej 50 kluczy wydać na lf4 czy apisa?
     
    MOD_Skipper0pl lubi to.
  4. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Ja bym proponował na Zeusa. Osobiście nie zauważam istotnej różnicy miedzy zbieranie w zwykły dzień, a zbieraniem w czasie akcju specjalnych.

    Pozdrawiam
    Mod_Sabio
     
  5. Proponuję w klikanie tego w Galaxy Gates i złożenie ZET.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
    janbark lubi to.
  6. janbark

    janbark User

    ok jak zawsze Mod Skipper0 sluzy pomoca dzieki ;) najlepszy moderator ale inni tez sa fajni ;)
     
  7. Zakrzagg

    Zakrzagg User

    Mam golca,wszystkie designy z handlu,3 flaxy,14 lf3 i 3 lf2,2 BO2 i 4 BO1 oraz 4 naj gen speeda i 5 G3N-6900 (te od speeda,ale za 50 tys kredytow). Tutaj moje pytanie: mam do wydania ok. 250 tys uridium. Co za to kupić,tak,żeby najlepiej je spożytkować ? :) Z góry dzięki za odpowiedź :>
     
  8. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Kup 2-3 irysy, możesz kupić lf3 ale chyba lepiej za kredki kupić a na razie wyposażyć się w lf2. Kup ok. 5 BO2, reszte z handlu, napędy na handlu dokupisz a pozostałe uri w PP zainwestuj.

    Pozdrawiam
    Mod_Sabio
     
  9. matjar77

    matjar77 User

    witam posiadać będę do wydania 500k urki (byłby milion ale muszę do kupić to i owo)
    posiadam golec+sentinel/aegis
    10 lf-4 + Apis+Zeus+full havo+starafe
    hangar 2 hale, ht 3 hale
    pet 15 lvl(7 laserów odblokowanych)
    formacje(serce,cma,skorpion,krab,romb)
    brak ulepszeń i nawet tego nie piszcie i tak nie zaczne ulepszać

    pp ma 29/30

    Proszę łączyć posty lub dopisywać ważna uwagę do poprzedniego posta.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 stycznia 2014
  10. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest


    No to może PP, ale napisz ile masz.

    Pozdrawiam
    Mod_Sabio
     
  11. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    No to jeszcze PP, jak nie to klucze. Zastanów sie nad tym czego mam nie pisać, chociaż drony. I te 3 lasery w Pecie kup.

    Pozdrawiam
    Mod_Sabio
     
  12. TurboXVIVX

    TurboXVIVX User

    mam do przeznaczenia 300k uri i pytanie polega na tym co lepiej kupić
    CDD (posiadam 17PP)
    Aegisa
    Formacje dronów
    Prolif-des do vegi
    ??
     
  13. Schneider

    Schneider User

    Nie wiem nic o Twoim eq, ale z tego najlepiej CDD
     
  14. TurboXVIVX

    TurboXVIVX User

    stare FE + 2 LF4 (8 irków pet itd.)
     
  15. Schneider

    Schneider User

    to zdecydowanie CDD do 24p, potem formacja (polecam serce)
     

  16. Szanowny graczu, z doświadczenia najpierw podpowiem Tobie że najlepsza z wymienionych jest Aegis, ponieważ jego możliwości są bardzo uniwersalne, z formacją Rombu możesz nie zlatywać nim z mapy tylko stać np: na 2-7 zaznaczać i bić...

    Oraz również możesz nim zagrać równie agresywniej, formacja dronów ćmy oraz konfiguracje ustawione na czołgi bez osłon same Lasery, a hp: regenerujesz, możliwościami Aegisa.

    Pozdrawiam
    Szczęśliwego Nowego Roku
    MOD_Skipper0pl
     
  17. -Yang-[]

    -Yang-[] User

    Ulepszenie dronów to podstawa - jak możesz pisać że nie będziesz ulepszać ?
    Zgadzam się że ulepszenia innych rzeczy są kontrowersyjne jeśli weźmie się pod uwagę koszty w stosunku do uzyskanych korzyści, ale drony naprawdę opłaca się bezwzględnie ulepszyć.
     
  18. Branholm

    Branholm User

    Witam serdecznie,
    Mam do wydania 200k urki i 500 mln kredytów ( nie mam koncepcji co i za ile kupować na aukcji) a posiadam:
    -Agies( bez desinga )
    - 31 lf-3
    - 16 bo-2
    - 8 irków
    - peta z prawie wszystkimi mechanizmami 3 lvl
    - formacje rombu
    - 7 PP
    - brak jakichkolwiek ulepszeń

    Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
     
  19. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Przede wszystkim pp, do 18 najmniej. Kredyty możesz zainwestować w CCD na Aukcji, nie wiem po ile trzeba dawać. Zapytaj w tych tematach:
    Aukcje serwer PL1, Aukcje serwer PL2, Aukcje serwer PL3..

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  20. deidara625

    deidara625 User

    No to wracam dalej z pytaniem...Chodzi o ok. 300k uri.
    I na co je wydać?
    Kupić Aegiska,Apiska czy może formacje serce + ćme (romba mam)?
    Osobiście jestem najbardziej za Apisem.
    Dlaczego? Dlatego,bo:
    -szpanerski jest,
    -drogi,
    -zawsze te 2 sloty jestem do przodu :)
    Do aegisa nie jestem zbyt bardzo przekonany ponieważ poprostu nim latałem i wiem co potrafi i planuje kupić go po apisie.No chyba,że ktoś jasno mi wytłumaczy by zmienić tę kolejność :)

    Moje wyposażenie:
    -Golec/Vega
    -24PP
    -8iris (2 na 3 lvl 6 na 2lvl)
    -formacja rombu
    -2lf4 reszta lf3
    -full b02