Dyskusja: Wrota Wieczności

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2020
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  2. Aster

    Aster User

    Zapowiada się ciekawie, tylko błagam BP - nie schrzańcie tego!!!
     
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    Zapowiada się faktycznie ciekawie. Mam pytania :
    1. W tych wrotkach można siedzieć do bulu?
    2. Czy wykonuje się je samodzielnie ( podobno tak )?
    3. Ile razy dziennie można wlecieć w te wrotka, czy ilość jest uzależniona od ilości kluczy czy dochodzą jeszcze inne czynniki?
     
  4. Cupak

    Cupak User

    ciekawa nazwa :p może zawiera jakiś podtekst odnośnie przyszłości DO ;)

    ps. może i świata :D
     
    purgeanarchy lubi to.
  5. no właśnie zapowiada się ciekawie tylko żeby nie popsuli tego eventu bo będzie do kitu ten event
     
  6. AleJazda

    AleJazda User

    event ciekawey
    na testowym byłem w 2H 500k urki tam uzbieralem w tych wrotach
    robi sie je samemu
    aby wskocyzc trzeba miec klucze
    A moje pytanie brzmi
    czy uridium bedzie szlo uzbierac tyle samo uridium z tych wrot czy BP to schrzanił? i zamiast te 500k wyjdzie sie 50k?
     
  7. Ile fal udało ci się zrobić na testowym? Zrobiłem chyba sto ileś tam i testowy zamknęli.Ogólnie wrotka zmiksowane.Na plus.
     
  8. AleJazda

    AleJazda User

    257 i mi sie powtarzalo robilem w ten dzien co dali testowy ale byla fala zbugowana 257 i sie powtarzala caly czas a zas jak to naprawili to przelduzyli serwer ale nie szlo robic wrot takie lagi
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  9. Lednox1

    Lednox1 User

    na testowym leciało tam tylko urka z mobków czy jakieś ammo tez? :)
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    niestety posiadamy tylko te informacje co są w poradniku..
     
  11. Lednox1

    Lednox1 User

    aa, tak czy siak, jeżeli wszystko będzie działać to będzie ładny evencik ;)
     
  12. Aster

    Aster User

    Ojjjjej, to lada moment naprawią ten ''błąd''... ;)
     
    kris0211. lubi to.
  13. Lednox1

    Lednox1 User

    mi sie wydaje ze 30-40k urki na godzinke jak dotychczasowych eventów to spoko zysk ;)
     
  14. silnyJon

    silnyJon User

    za każdym skończeniem wrót następne będą trudniejsze czyli mocniejsze npc ja na testowym miałem problem z przed ostatnia falą gdzie to były npc które stawiały miny + npc które miały mocke taką jak ma venom cyborg wiec za 3 razem robieniem tych wrót może być ostry problem o tak ogólnie vent zapowiada się spoko
     
  15. AleJazda

    AleJazda User

    ja robilem ile wlezie a ze 257 fale robilem z 30 razy to juz przestalem robic bo byl bug ze 257 fala sie powtarzala caly czas xD
    osoboscie nie padlem ani razu w tych wrotach i to nie jest duzy problem je ubic poprotsu wystarczy pociagnac te alieny z dala i jak miny wypuszcza to odlatywac i poleca alienki za toba
    i polecam transfer energii
     
    Wykidajlo46 lubi to.
  16. cały testowy był spoko dopiero jak naprawili zeby alienki były coraz mocniejsze-czyli tak jak powinno byc od poczatku to nie mozna było grac wiec smutek ale pomysł z bosterami super działaja tylko w tych wrotach dopoki sie nie padnie ale moze naprawde sporo uzbierac pod konie biłem cos pod 400 tysi z x4 wiec było bardzo przyjemnie do tego osłony i hp polecam tym co niemaja co robic w domu i maja w h.. bialki albo innej amo zeby pobic o sepro nie wspomne
     
  17. Nie-Mrawy

    Nie-Mrawy User

    Gdzie alieny ich w ogole nie ma...
     
  18. Za mało tych cyborgów na mapach. Zdobycie klucza trochę zajmuje...
     
  19. Ankalagon

    Ankalagon User

    cyborgi lataj na rożnych mapkach i jest ich sporo - trzeba tylko poskakać

    Jak na razie zarobek z tych wrót mizerny.

    Ale ciekawostka pewnie większości znana. Jak jesteście w grupie i siedzicie we wrotkach dostajecie urkę kolegi i na odwrót za ubicie alienków.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2020
  20. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Gdzie można zdobyć ten surowiec Byte Remnant, wypadło mi trochę z wrót, ale na mapach nigdzie nie spotkałem, a troche tego trzeba żeby zaliczyć Cele eventowe,, poprzednio wypadały z Alienów zarówno na mapach jak i we wrotach teraz nigdzie nie ma ??
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.