Licencja sezonowa

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 29 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Trwający od 1 lipca do 22 września sezon 2 oferuje ekscytujące i ekskluzywne nagrody. Zdobywaj darmowe nagrody lub odblokuj złote nagrody, kupując licencję sezonową za Uridium lub za pośrednictwem naszej sekcji płatności, aby uzyskać jeszcze większe korzyści!
    Ta druga iteracja przepustki sezonowej zawiera zupełnie nowy tytuł, nowy design Horus Cyborg PET i Horus Cyborg Drone Design, niestabilne moduły XSP01 i wiele więcej! Unikalny design statku Horus Cyborg będzie dostępny na stałe w montowni.
    Poradnik: [LINK]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Lipa , że na Solaris Plus nie będzie nowych modułów
     
  3. jacaaa2

    jacaaa2 User

    moze jakies przeoczenie
     
  4. sneake123

    sneake123 User

    witam w faq pisze tak;Nowe moduły
    W projektach montowni można uzyskać nowe zestawy modułów sezonowych. Losowania można również zamienić na mniejszą liczbę statków, dzięki czemu łatwiej będzie można zdobyć pożądane losowania statków.
    moje pytanie jak to zrobic zeby zmniejszyc liczbe statkow do jakich ma wpasc dany moduł???
     
  5. S3nd3r

    S3nd3r User

    Myślę, że to jest źle przetłumaczone, raczej chodzi o to, że do modułu jest przypisane mniej statków, dlatego łatwiej wylosować moduł do interesującego nas statku.
     
  6. kerA-10

    kerA-10 User

    .. w sumie tak interesująca graczy możliwość , a tak kiepsko przetłumaczona-wdrożona...no ale dobry kierunek..
     
  7. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    powie mi ktos co to jest "rezerwa złotej i darmowej licencji"??? gdzie to otrzymam jesli bede mial?? jak to wyglada??
     
  8. S3nd3r

    S3nd3r User

    Podczas odbierania nagród z licencji, na niektórych poziomach jest przedmiot o nazwie rezerwa, a w rezerwie znajdują się klucze lub surowce, kiedy klikniesz odbierz nagrodę, dostaniesz losowy przedmiot, a co dokładnie zobaczysz w dzienniku podczas odbierania nagrody.
     
    -PŁONER- lubi to.
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    Gra warta świeczki, do kupna licencji najbardziej motywuje mnie możliwość pozyskania AI, reszta to tak przy okazji.
     
  10. ViX

    ViX User

    Misje dzienne znikają podczas próby zamiany na inne. Wczoraj problem nie występował.
     
  11. S3nd3r

    S3nd3r User

    Potwierdzam po kliknięciu w zamiane misji dziennej, misja zwyczajnie zniknęła.
     
  12. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem znany, trwają prace nad jego naprawą
     
  13. plugawiec

    plugawiec User

    Witam.
    Czy problem z znikającymi misjami dziennymi został rozwiązany czy programiści nadal nad tym pracują ?
    U mnie dalej misji dziennych nie ma i pytam czy tylko ja tak mam czy ma tak szersze grono graczy ?
    Troszke lipa z tymi misjami bo pukty uciekaja.
    Pozdrawiam
    Z góry dziękuje za odpowiedz.
     
  14. 12gpjaw21

    12gpjaw21 User

    Kolego nie jesteś osamotniony z tym problemem.
    Ja też dalej nie mam dziennych misji licencji sezonowej.
    Myslę że to coś poważnego bo taki stan rzeczy jest już od kilku dni i nic sie nie zmienia.
    Miłego.
     
  15. S3nd3r

    S3nd3r User

    Ile wy w tą gre gracie, że dalej nie wiecie, iż przerwy konserwacyjno naprawcze są raz w tygodniu, zazwyczaj środa/czwartek. Dzisiaj kończy się prosperous, który przy starcie zepsuł misje więc może czekają czy się samo nie naprawi, po dezaktywacji, a jak nie to dopiero w tedy wgrają poprawkę, po co się mają męczyć.
     
  16. Licencja sezonowa trwała do tej pory przez 3 miesiące, przy tej jest informacja o jednym miesiącu. Tak ma być czy to błąd?
     
  17. Ostatnie edytowanie: 2 maja 2024
    -dshh14- lubi to.
  18. tygodniowe mozesz zmieniac i dostajesz od 90 do 110 chyba 120 punktow zalezy od poziomu trudnosci,dzienne tez
     
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    przecież masz jak byk ogłoszenie.. -.-
    https://board-pl.darkorbit.com/threads/licencja-sezonowa.114929/#post-1028789
     
  20. "Jak byk" to było tam napisane - 1 maj - 24 maj stąd padło pytanie kolegi