Lynk zwany Dynamitem

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika LynkDynamit, 21 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam wszystkich zgromadzonych :D
    Moja godność Arkadiusz, a w grze od kilku lat już znany jako ζιηκ.

    Przygodę w DarkOrbit rozpocząłem 3.391 dni temu (wpis z dzienniczka pierwszego konta z dnia 21 stycznia 2008 roku). Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy siedziałem sobie w podstawówce na świetlicy , czekając na mamę i na komputerku z kolegą klepaliśmy mordony na PL1 w barwach MMO. Bardzo dużo znajomych wtedy w to grało, bo DarkOrbit dopiero weszło na rynek i było niesamowicie popularne. Z tej okazji chciałbym zapalić znicz za stare dobre Dark Orbit 1.0 -> [*]. Chyba każdemu dobremu graczowi, który pamięta tamte czasy, kręci się łezka w oku gdy się wspomina :(. Koledzy zaczęli się z czasem wykruszać tak samo jak duża części społeczności gry, tylko ja zostałem i oto jestem :> Moje pierwsze konto ma zatem już blisko 10 lat. Nic na nim się nie dzieje, bo wkrótce po starcie kariery przeniosłem się na PL2. Grałem z dłuższymi lub krótszymi przerwami, a rok temu ostatecznie skończyłem karierę na tamtym koncie. Od dwóch miesięcy jestem czynnym graczem serwera Polska 3 i już dość dobrze rozwinąłem konto. Mój stosunek do gry wciąż niezmienny - gra powinna dawać radość, a nie być wyścigiem szczurów.

    _______________________________________________________________________________________________

    Szybkie Q&A, dla nielubiących prozy :p

    1. Kim jesteś i co tu robisz?
    Jestem Arek, mam 19 lat, mieszkam w Łodzi. Nie wiem co tu robię, ale skoro to czytasz to najwidoczniej coś mnie przy tej grze wciąż trzyma. Może sentyment?

    2. Jakie masz konto?
    A co dokładniej chcesz wiedzieć?

    3. No jakie masz wyposażenie, gdzie grasz?
    Gram przeważnie w swoim mieszkaniu :p
    A jeśli chodzi o serwer to Polska 3. Moje konto ma na chwilę obecną (21 stycznia 2018r) 10 dronów ubranych w Havoki, 16 LF-4, 30PP, wszystkie najważniejsze formacje dronów, całkiem grzecznego i dobrze rozwiniętego PETa oraz wiele innych rzeczy o które możecie pytać pod postem :p

    4. Jaka firma / level / klan / ranga?
    Venus Resources Unlimited, prawdopodobnie do końca życia

    5. Jaki level?
    Na ten moment posiadam level 17. Zbliżam się do levela 18, ale nie skupiam się na expieniu. Tyle co z wrót w weekend wpadnie tyle mam expa.

    6. Jaki klan?
    [ ☠ ] Black Angels
    serdecznie zapraszamy - VRU, PL3

    7. Jaka ranga?
    Ranga nie gra, mój przyjacielu :)

    8. Ile grasz już w DarkOrbit?
    Za pół roku minie 10 lat

    9. W jakich klanach byłeś w swojej karierze?

    Na serwerze Polska 1 nie byłem w żadnym klanie.
    Na serwerze Polska 2 zacząłem w klanie [SOL]. Na początku kariery mocno skakałem pomiędzy klanami i firmami. Jednak pamiętam swoją przynależność w klanach takich jak:
    klany EIC: Solid Security EIC, PLAY-FIGHT, Xtreme-Team2,
    klany MMO: Mars Attacks, Bractwo Tytanów, Szybki Atak, Bojowy Oddział Marsa,
    Klany VRU: Mroczna Trójca, Chlor Skład, Euro-Łowcy, NzV.
    Szczególnie w pamięci zapadła mi przynależność do klanów [^EŁ^] EuroŁowcy oraz NzV
    i CHS. To właśnie te klany na stałe zatrzymały mnie na VRU.

    10. Co robisz oprócz DarkOrbit?
    Studiuję Fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
    Oprócz tego uprawiam kulturystykę, jestem trenerem osobistym.
    Przez 8 lat trenowałem zawodowo Judo, zdobywając liczne puchary i mistrzostwa. Największym osiągnięciem jest 1 miejsce na Pucharze Europy z Berlina, w maju 2015 roku. Niestety kontuzja na stałe zatrzymała mnie w tym sporcie i dlatego przeniosłem się na siłownię. Trzeba się dostosowywać :p
    Moją pasją jest także astronomia i motoryzacja.

    11. Jaki rozmiar buta?
    43
    _______________________________________________________________________________________________

    Na forum nie jestem żółtodziobem tak jak na to wskazuje obecna ranga. Na dawnym forum udzielałem się w dużym stopniu pod nickiem €*X*0*R*I*$, chociażby robiąc forumowiczom. Wciąż się tym zajmuję, więc jeśli chcesz mieć swoją własną sygnaturkę - wstaw posta w temacie Prosimy o Sygnaturki, a na pewno się Tobą zajmę :)

    No... Myślę, że starczy już tej charakterystyki :p Pomimo, że już trochę mnie znacie - witam Wszystkich po raz kolejny i życzę miłej gry oraz dużo osiągnięć w DarkOrbit :cool::) Zapraszam wszystkich tym samym do rozmowy poniżej :p
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2019
  2. Ghost_User

    Ghost_User User

    Pierwszy! Jak widzisz sygnaturę zastosowałem. Sam chciałbym zagrać w oryginalne DarkOrbit które podobno było takie super. I zazdroszczę wyposażenia, bo sam na 17 mam chyba 7 LF-4 i to głównie z kalendarza :confused:
     
    LynkDynamit lubi to.
  3. Cieszę się, że jednak sygnaturka zagościła :p Takie coś motywuje. Nawet w wolnej chwili mam ochotę zająć się tymi niebieskimi neonami :p
    A o LF-4 sie nie martw. Z czasem same przyjdą. Otwieraj skrzyneczki na Helix LF-3 Day, zrób pierwszego Epsilona w dzień podwójnych nagród, jak jeszcze nie robiłeś (za pierwszym razem prawie zawsze wpadają LF-4) :p
     
  4. Ghost_User

    Ghost_User User

    Helix-LF3?
    Zrobiłem na razie tylko Alfę, aktualnie zbieram części do Zety. Mam ich 13 (chyba), ale w Epsilonie mam 11. Powinienem kontynuować budowanie Zety czy zmienić plany?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 stycznia 2018
  5. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Tamten temat już zamknięty, jeśli będzie trzeba go odnowić to tylko po kontakcie z pomocą techniczną. Witamy na forumach :D

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
    MOD_TORO i LynkDynamit lubią to.
  6. Na tym etapie to tylko Zety, Zety i jeszcze raz Zety. Lataj na boxy z podwajaczem albo na palladium. Jak się postarasz to 2 Zety na tydzien złożysz.

    Helix LF-3 Day to synonim do Helix LF-4 Day. A wziął się stąd, że podczas tego dnia przede wszystkim potrójnie lecą LF-3 a nie LF-4 :p
     
    Ghost_User lubi to.
  7. gigamen

    gigamen User

    Witam witam i o nic nie pytam, bo modkom chyba przeszedł fetysz:rolleyes:
     
    LynkDynamit lubi to.
  8. Fetysz na co? :p
     
  9. gigamen

    gigamen User

    Fetysz rozmiaru stóp
     
  10. Stopa marne 25cm (rozmiar 43). Akurat w tym mnie matka Natura nie obdarzyła :p
     
  11. gigamen

    gigamen User

    To nie spodziewaj się, że MODki będą się tu udzielać xD
     
  12. Gdy kota nie ma, myszy harcują :p
     
  13. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ja tam lubię małe stópki xD
     
  14. gigamen

    gigamen User

    To do Żbika idź, koty mają małe łapki:p
     
  15. BigPoint dziękuję za 5 części do Zeusa z 255 skrzynek :D Pokazaliście chojność :D
    Dobrze że do Apisa mi wpadło z 15 części, BO PRZECIEŻ JESZCZE GO NIE MAM -.-
    Może zmieńmy nazwę eventu z Szansy na Zeusa, na poczwórną Szansę na Apisa :)
     
  16. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ale owłosione :eek:
     
    LynkDynamit lubi to.
  17. gigamen

    gigamen User

    Ogolisz i będą dobre:D
     
    LynkDynamit lubi to.
  18. Witam autora :D
    Doskonale wiem co to jest sentyment do tej na ten moment patologicznej gry :D
    Też moja przygoda w ten tytuł zaczęła się w szkole kiedy na informatyce zaczynaliśmy budować konta i robić misje które przyjmowało się gdziekolwiek się było :D Wielkie prostokątne devo i szare mordony w kształcie walca z obracającymi się ostrzami <3 I jeszcze szata muzyczna nadająca klimat :D
    No ale czasy mijały pasów się zapominało i wracało na chwilkę :D w 2013 bodajże kumpel spytał w co bym mu polecił pograć na necie i rzuciłem luźno dark. I tak wciągnął mnie do gry na koncie założonym 02-05-2013 gram od ok grudnia 2013/stycznia 2014 do początku 2017 grałem regularnie. Potem zaczęło mnie odrzucać(mając prawie wszystko zaczęli dodawać dupereli pełno :( ) i przeszedłem na foruma.
    I tak gram sobie co jakiś czas i odbieram nagrody z kalendarza :D
     
  19. Jak za dzieciaka zaczynałem w to grać, to bardzo emocjonalnie podchodziłem do tej gry. Byłem nią niesamowicie zafascynowany. Każde zarobione przeze mnie 100 kredytów dawało mi taką satysfakcję... Z początku nie myślałem o kupowaniu Uridium. Chociaż bardzo często myślałem o inwestycji w Pakiet Korzyści - Uridium :p Myślałem wtedy, że owe 80k U, które ma przybyć na moje konto pozwoli mi kupić Goliatha i będę wymiatał na mapach :D

    Z takich wspomnień to jeszcze pamiętam jak mój kolega w końcu zarobił 200k kredytów na BigBoya. Tak cholernie mu zazdrościłem :p Nie zapomnę jak przez 15 minut naprawiał 128k HP Robotem Naprawczym I, bo wtedy zarobienie 5 000 urki na, najlepszą wówczas, REP-3 było dla nas czymś nieosiągalnym. Jak mieliśmy już jakiś lepszy statek (Nostromo lub BigBoy) i nas zestrzelili to wytrwale lataliśmy po x-2 i zbieraliśmy skrzynki, żeby mieć 500 Uridium na naprawę :D

    Mieliśmy już wyżej niż 10 levele, a nie znaliśmy II Gali. Nigdy nie zastanawiałem się co jest za portalem na środku prawej belki na 1-4 (MMO to firma w której zacząłem), a gdy już zdecydowałem się przeskoczyć - czekali na mnie tam gracze z FE (nie było skokówki - trzeba było lecieć przez bitewne i ryzykować życie) :oops:

    Oj kiedyś to były czasy... Wszystko takie inne, nowe, nieświadome... Można o tym wspominać godzinami, a szkoda, że nowi gracze tego nigdy nie doświadczą i nie zrozumieją.
    DarkOrbit to jedyna gra, której początki pamiętam i gram prawie nieustannie od samego jej powstania. Mogę się spokojnie nazwać starym wyjadaczem :p

    Tyle osób narzeka na zmiany, ale jednak odnoszę wrażenie, że większość tych Elit na serwerach to właśnie starzy gracze, którym czas zatrzymał się w pewnym momencie, a jedyną ewolucją był przeskok z TeamSpeaka 2 na TeamSpeak 3 :p Od lat siedzenie z klanem na kanale i bicie tego co zawsze... Niby taka nudna gierka, a jednak coś nas - pierwotnych graczy przy niej trzyma i nie puszcza :) Paradoksalne i piękne zarazem :)
     
  20. Tak i ten płacz jak nie było urki na koncie żeby się naprawić i bodajże jedynym wyjściem było kupno nowego statku(nie pamiętam więc jak mi się miesza popraw :D) w sumie niektórzy poszli dalej i z ts na discord :D Pamiętne wydarzenie to gdy na koncie gdzie grałem z kumplem z nie wiadomo skąd pojawiło się 100k uri :eek: Wiadoma szybka decyzja Goliath K2 i ten szpan w szkole :D A potem lipa bo zbyt skomplikowane hasło i się zapomniało :D
     
    LynkDynamit lubi to.