Mimesis Mutiny

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 15 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kumpel111

    Kumpel111 User

    Bo może go stać.
     
  2. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Zgodnie z ostrzeżeniem wiadomość usuwam.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  3. mm70_9

    mm70_9 User

    Temat dotyczy eventu a nie skarg na Polską ekipę... ale tak serio to Oni tylko obsługują to co jest na mapach świecąc oczami przed graczami a nie piszą tej gierki co i jak ma działać. Mnie też irytuje że dochody i punkty z wrót spadły mi o 3/4 ale cóż to tylko gra.
     
  4. Nie-Mrawy

    Nie-Mrawy User

    Za zabijanie NPC są takie same punkty i nagody na mapach 3-4 co na 4-3??
     
  5. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    1) Ten post nie służy do składania skarg.
    2) Sytuacja została zgłoszona i czekamy na rozwój sytuacji.
    3) Tym razem posty tylko usuwam, przed pisaniem kolejnych postów tego typu radzę przeczytać TO, ponieważ kolejna taka próba skończy się banem.

    P.S Rozumiem Wasze zdenerwowanie, ale powiem to jeszcze raz, my ze swojej strony przekazaliśmy informacje pozyskane od Was dalej. Więcej zrobić nie możemy.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  6. Zaraz nam napiszesz że nie możemy wcale żadnych postów pisać lub może zaczną lecieć bany bez powodu i podania przyczyny?

    MOD_MIKUS chciałbym Cię spytać skąd wziąłeś informacje o "zakazie rozpowszechniania nicków innych graczy" ? Może jakieś źródło? Już nie raz i nie tysiąc widziałem jak ktoś pisząc o jakimś graczu używał jego nicku i żaden, absolutnie żaden mod nie zwracał uwagi stąd moje pytanie.
     
  7. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Witam,

    ja nie będę taki dobry jak MOD_MIKUS,

    -*ARON*- , karolek2772 , Pepuś, Laparoskop, *ASLAN*,

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting

    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku oraz wielokrotne powielanie tych samych treści na forum w różnych wątkach.

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51



    Oto powód:

    2.13. Dane osobowe/kontaktowe

    Zakazane jest publikowanie danych osobowych innych osób. Do danych osobowych zaliczamy także wszelkie dane kontaktowe (numery lub loginy do komunikatorów, adresy e-mailowe, itp.). Zabronione jest też podawanie nicku w grze innych graczy oraz członków ekipy.

    Kara:
    31- 51 pkt

    Z poważaniem,
    BA_Matroz
     
  8.  
  9. mm70_9

    mm70_9 User

    Sprawdzał ktoś czy opłaca się kupić licencje bojową za urkę ? W poprzednich eventach nie było wątpliwości a teraz to sam nie wiem bo takie małe ilości nagród... rsb i te rakiety myślę że z rabatem kupię taniej, jest sporo spreya ale na kij mi to. A może coś przeoczyłem ?
     
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    nie opłaca się kupować licencji bojowej.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 marca 2020
    mm70_9 lubi to.
  11. z rabatem i premka masz za 140k uri licencjie a te urke mozna odrobic spokojne na alienkach
     
  12. .Mar3cki.

    .Mar3cki. User

    dla RVA i oleju sie oplaca, jezeli nie masz jeszcze ulepszonych itemow na 16lv
     
    mm70_9 lubi to.
  13. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @REVERS
    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting

    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku oraz wielokrotne powielanie tych samych treści na forum w różnych wątkach.

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  14. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Proszę trzymać się tematu wątku.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    Albo mi się wydaje albo znowu po zmianach nagrody zostały obniżone lub zmniejszona częstotliwość ich wypadania ze skrzynek bonusowych. Może się mylę, wpada amunicja w postaci rakietek ale nie zauważyłem amunicji laserowej oraz nie zauważyłem energii do wrotek.
     
  16. bomba1902

    bomba1902 User

    Jak to jest możliwe, że statek który mamy eskortować mogą bić inni gracze zmniejszając tym nagrody !? Czemu nie możecie po prostu zrobić tak żeby nie dało się go pod żadnym względem namierzyć? Albo dać mu bańki chroniącej takiej jaka jest przy Hi-tac na przykład?
     
  17. warrriat

    warrriat User

    Może dlatego, że gdyby miał bańkę ochronną to alieny nie byłyby w stanie go bić i eskorta nie miałaby sensu.
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Z informacji oficjalnych problem został zgłoszony i rzetelnie coś z nim robią. Natomiast z informacji innej też oficjalnej, z wczorajszego dnia od BA_Matroz wynika, że będą odszkodowania - z treści wynika : że dla osób, które straciły punkty. Straciły czyli ktoś im je np. zabrał, skasował pomniejszył liczbę którą posiadali. A co do "dowcipnisiów" jeszcze nie ma oficjalnej informacji.

    Pomysł z ochroną jakąkolwiek tego frachtowca jest bez sensu, lepiej byłoby aby dali możliwość ubicia takiego gracza, bez możliwości oddania z jego strony, co bije tego frachtowca bez konsekwencji pójścia na "-" - to tak przyszłościowo bo ten event już się kończy na szczęście i będziemy mogli spokojnie poczekać na kolejny niewypał pod względem błędów.
     
  19. warrriat

    warrriat User

    Jest to też kolejny dowód, że eventy z zablokowanym PvP wygrywają nieuczciwi gracze. Na przyszłość powinno to zostać rozwiązane przez wprowadzenie map z możliwością bicia statków i zrobie z tego elementu rozgrywki.
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    Czy ja wiem? Eventy na alienki tez powinny być, nie wszyscy używają botów, nie wszyscy nałogowo biją kryśki czy też inne alieny i czasem trzeba jakoś odkuć się z ammo czy urką na spokojnie tak by było czym się bić z graczami. powinna być zachowana jakaś równowaga pomiędzy jednym a drugim.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.