Nowy serwer PVE

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Legenda, 7 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Legenda

    Legenda User

    Kiedy ten serwer ma się pojawić i jaki to będzie?
     
  2. jest napisane na stronie głównej gry gdy się zalogujesz na konto swoje ale nie wiem jak to będzie wyglądać
     
  3. Cupak

    Cupak User

    Player vs Enemy czyli brak Player vs Player tak mi sie wydaje :D zresztą dzisiaj każdy serwer jest juz tylko PVE
     
  4. mm70_9

    mm70_9 User

    A to nie będzie tak że jak wejdzie tylko nowy klient to zainteresowanie grą tak spadnie że pozostaną tylko serwery globalne i może jakieś wyjątki a reszta zostanie dołączona do nowego serwera globalnego...
     
  5. SλώczγK

    SλώczγK User

    jaki nowy klient to co dodali jako klient kilka miesięcy temu zostanie już bez zmian :p miało być unity a jest dupa blada ale to było do przewidzenia :D
     
  6. Dla mnie to troche bez sensu xD gra pvp bez pvp? serwer powinien sie nazywać "farma botów" skoro nie bedzie możliwosci atakowania graczy, to także boty będą miały pełne pole do popisu, bo po prostu nikt im nie bedzie przeszkadzać :D ale nawet jeśli będą gracze ktorzy zrobią na tym serwerze fullki to co wtedy? bedą solowki z alienami robić? czy scigać sie z botami o ranking? już sobie wyobrazam kilka grup walczących chociazby o behemoty na czacie kto był pierwszy i komu sie należy, bo przeciez takiego już z mapy nie przegonisz w zaden sposob xD widze że są zwolennicy tego serwera, ale jak dla mnie ta gra bez pvp nie istnieje :D

    Choć jest jeden wielki + tego wszystkiego :D w końcu te wszystkie płaczki ktorzy narzekają, że ich ubijają gracze, bedą mogli sobie pojśc na ten serwer i sobie bic te alienki w spokoju xD
     
    -dshh14- lubi to.
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    na sf już jakiś czas temu wprowadzili taki serwer. Każdy może sobie na nim wł lub wył tryb walki. Ale aby walczyć z drugą osobą on też musi być w trybie pvp :)
     
    Cupak lubi to.
  8. GrzybuLN

    GrzybuLN User

    Z ciekawości, serwer PvE oznacza brak zadań na ubijanie graczy, brak eventów PvP i tym podobne cechy szczególne czy po prostu "dajemy wam normalny serwer z jednym pstryczkiem, którym możecie przełączać czy walczycie czy nie"?
     
  9. Frosty$

    Frosty$ User


    włączą się szabelki jak będziesz chciał komuś bazę ubić zobaczysz będzie co robić a do misji na 4-1-2-3-4 i 4-4 nie będzie ochrony i na kosmicznej np a jak ktoś nie chce, żeby mu przeszkadzano w wbijaniu np 40 poziomu będzie robił co innego; mnie ten serwer zachęcił np bijesz behemoty i hitaki, icy meteoridy ile chcesz uber kristaliona pod koniec hp też już nikt nie ukradnie np kolejny plus wspólne cubicony skończą się kłótnie o nie kto pierwszy zaznaczy jego i awantury i obrażania się przez graczy, że tylko na żylety pod cubiconem potrafi itp itd jak ktoś nie chce czytać takich rzeczy a korzysta z czatu to serwer dla takich osób kulturalnych
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2020
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    Oni nie będą grać. Będą się logować i sprawdzać ile komu, czego przybyło. A na forum będą się spinać który bot jest lepszy.

    Jak dla mnie takie serwery to totalny bez sens już lepiej w szachy lub warcaby pograć a nie przepraszam w tych grach trzeba myśleć i jest PvP. to może w arkanoida lub puzle :)) Zastanawiam się w jakim kierunku rozwija się ta gra.
     
  11. Rafał1986

    Rafał1986 User

    gdzie mam wejść żeby się zarejestrować na tej rejestracji wstępnej
     
  12. Cupak

    Cupak User

    Szkoda że tak nie było od czasów pojawienia się autopilotów to znacznie zwiększyłoby komfort gry dla tych co grali już tylko z nostalgii do dawnych czasów :eek::eek::eek:
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Jestem naprawdę przeszczęśliwa z powodu wprowadzenia tego serwera, jak tylko go uruchomią, natychmiast tam wbijam na stałe. W końcu będę mogła, jako zapalona alieniara bić sobie spokojnie NPCty. Pozwolę sobie przypomnieć tutaj mój post z 2018 roku : Cytuję:
    Kolejny raz wracam do tematu modyfikacji zasad w grze.
    Lekka zmiana polegająca na wprowadzeniu możliwości przyjmowania lub odrzucania PvP.
    Nie wymienię nazwy gry,w której taka opcja istnieje(kiedyś ją testowałam)bo złamałabym regulamin,ale doskonale się to sprawdza.
    Każdy nowy gracz ma szansę na rozwój konta do takiego momentu,że sam ma chęć spróbować się w walce.
    =Aspazja=, 6 czerwca 2018
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2020
  14. Ooooo czasem niemieccy inżynierowie pomyślą i wydedukują ciekawe rozwiązania.
    Ciekawe jak walki pomiędzy klanami?
     
  15. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    I choć sam nie dostrzegam szans powodzenia na ten pomysł to jednak cichutko się odezwę.
    Jeśli to ma być całkowicie nowy Serwer z innymi zasadami to może niech BP zarzuci Ankietę na temat "Czego gracze oczekują". Pomysły, sugestie, coś nowego, coś starego, co zlikwidować, co zostawić itd.
     
  16. T12

    T12 User

    Ktory to jest global? (ktory to będzie)
     
  17. Frosty$

    Frosty$ User

    po północy się dowiemy z mojej strony nie spodziewam się nawału polskich graczy grałem trochę na serwerze globalnym 7 to na czacie przez kilka miesięcy nikt się nie odezwał po drugie nie sądze by duża ilość graczy nagle porzuciła swoje wykokszone pln konta i od nowa a po trzecie to nie przypadek że jest tylko jedno pl 1 po prostu coraz mniej nas gra
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.