Opinie - Moduły ulepszania statku

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 11 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Ankalagon, przejdź prosze do wątku związanego z działaniem forum i opisz tam, ale w kulturalny sposób, ale bez cześci ciała, jakie segregowanie masz na myśli, bo tak jest zbudowane forum, że wszystko segregowane jest wg dat i nie mamy na to wpływu.
  A tutaj wracamy do tematu, który wskazany jest w tytule wątku.
  Dziękuję
   
 2. Sajan41

  Sajan41 User

  Ja mam tylko jedno pytanko. Skąd wziąć booster do Pusata (DMG-VP01) jeśli nie ma go w nagrodach z Hitac, jakiś przyszły event?. Bez sensu jest dodawać coś czego nie da się zdobyć od razu po aktualizacji tylko trzeba czekać.
   
 3. Zeus_33

  Zeus_33 User

  Są w nagrodach specjalnych z wrót międzygalaktycznych :):)
   
  TL_Eviana. lubi to.
 4. Zeus_33

  Zeus_33 User

  jednak szkoda iż moduły do vegi zostały znerfione :(;/ 20% czy tam 25% hp lub dmg tak jak było powinno zostać :) bo i tak zwykła vega z dmg czy pussat nie jest zbyt doskonałym statkiem jeżeli chodzi o dmg i hp :) a tak to też była by jakaś równowaga i różnorodność na mapie między statkami :) :D
   
 5. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  LoS-Ares, Otrzymujesz blokadę na miesiąc za wulgaryzmy i nawiązania do polityki. Zapraszam do Regulaminu Forum.
   
 6. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Andromeda5, Twój post usuwam i grożę palcem. Nie obrażamy innych.
   
 7. Andromeda5

  Andromeda5 User

  Napiszę na swoją obronę, że ja i duża grupa ludzi została pierwsza obrażona co w cytatach pokazałem i do cytatów się odniosłem tylko, nadal te obraźliwe stwierdzenia i insynuacje widnieją, to chyba lekko nie sprawiedliwe.:eek:

  Moduły dobra rzecz i sposób na balansowanie statków, choć te na celność do cytadelki chyba nie do końca działają.
   
  Ostatnie edytowanie: 29 września 2019
 8. Ankalagon

  Ankalagon User

  Do Ekipy DO. Fajnie że pojawiły się moduły ulepszające większość statków. Szkoda, że nie pomyślano np o takich statkach jak Yamato, czy Defcom, Venom, Cyborg. Co do tych dwóch ( venom, cyborg ) a szczególnie co do cyborga mogę zrozumieć dlaczego nie pojawiły się do tej pory ulepszacze. Może i nawet fajną opcją było dodanie ulepszeń do Leonov, Bigboy BB-Solemn, Nostromo, N-Ambasador, N-Dyplomata, N-Emisariusz, Piranha, Phoenix ale zapomniano o Yamato i defcomie. Jeśli już w jakimś sensie odświeżamy stare zapomniane statki, może warto zrobić to również do tych w ogóle nieużywanych ( a przynajmniej nie ujętych bo pewnie zapomnianych na dobre )- może a nuż, również odżyją i będą przeżywały swoją drugą młodość?
   
 9. Stanleyek

  Stanleyek User

  Witam, mam pytanie co muszę zrobić ,aby zdobyć moduł HP-SOL01 do ulepszenia statku. Znalazłem tylko info że dostępny jest w czasie eventu Galaktyczne Zmagania i kosztuje 200.000 kredytów. Proszę o podpowiedzi, z góry dzięki.
   
  Zosiaczek lubi to.
 10. HP-SOL01 był dostępny za cele w poprzedniej edycji eventu, teraz są inne.
  Poprzednia
  W czasie „Galaktycznych Zmagań” można zdobywać nowe moduły ulepszania statku. Można otrzymać je w ramach nagrody z celów licencji bojowej. Rozdawane są następujące moduły:

  HP-SOL01HP+15% hitpointsSolace200 000 kredytów
  HP-C01HP+10% hitpointsCitadel
  C-Elite
  C-Veteran
  200 000 kredytów
  Obecna
  Podczas Galaktycznych Zmagań, istnieje możliwość zdobycia modułów ulepszających statek. Możesz je otrzymać jako nagrody za wykonane cele w ramach Licencji Bojowej. Zostały wydane następujące moduły:
  ModułKlasaEfektPrzeznaczenieSprzedażDostępność
  DMG-GP01
  [​IMG]
  Szkody+ 10% szkód PvPG-Champion
  Goliath
  Goliath-X
  Bastion
  Enforcer
  Saturn
  250,000 kredytówNagroda z celów
  HP-D01
  [​IMG]
  Hitpoints+ 20% hitpointsRozpraszacz200,000 kredytówNagroda z celów


  Musisz cierpliwie czekać aż będzie znowu dostępny podczas jakiegoś eventu
  200.000 kredytów jest to cena sprzedaży nie zakupu.
   
 11. Nie chciało mi się tego wszystkiego czytać ale moim zdaniem na daną chwilę różnice w tej grze między graczami są zbyt wielkie bo np jak typek z dmg 4 bije po 130 k lub więcej a statek który ma np 400 k hp 400 k osłon jest przez takiego gracz ubijany na parę chetów to uważam że trzeba było by zrobić coś w kierunku bardziej dodatkowego hp i osłon dla statków żeby te grę bardziej zrównoważyć bo moim zdaniem ta dysproporcja jest zbyt wielka między hp osłonami a siłą uderzenia statków.
   
 12. izi932

  izi932 User

  Możesz dostać też moduły które dodają dużo hp jak i osłon.
   
 13. Stanleyek

  Stanleyek User

  Proszę o informację na temat niestabilnych modułów, ale od podstaw. Jak je znaleźć w inwentarzu, jak zamontować na statek itp. Przeszukałem forum i niestety bardzo mało informacji znalazłem, Jeżeli takie wiadomości gdzieś są podane to proszę o podanie linków.
   
 14. BA_Chmurka

  BA_Chmurka User

  @Stanleyek , wszystkie informacje związane z niestabilnymi modułami znaleźć można w FAQ dotyczącym akcji specjalnej "Wieczność Blacklight": FAQ - Wieczność Blacklight.

  Niestabilny moduł umieszcza się tak samo jak w przypadku zwykłych modułów ulepszających statek. Poradnik dotyczący umieszczania modułów znajdziesz tutaj: FAQ - Moduły ulepszenia statków.

  BA_Chmurka
   
 15. leser

  leser User

  jakie macie fajne mody? Ja mam +20% hp +3% shd do centuriona zielony
   
 16. Zeus_33

  Zeus_33 User

Poleć tę stronę