PP pod PvP

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika DEII, 15 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. DEII

    DEII User

    Jednak zmieniłem zdanie i myślę aby iść pod PvP a nie PvE :D Czy mógłby ktoś ładnie rozpisać przydzielenie 20-30 PP? Byłbym mega mega wdzięczny <3 Jutro planuję w końcu zrobić dużo Zet, więc mi wpadnie sporo PP
     
  2. PVP - wymaksować "Manewry unikowe II" jako defensywę oraz "Kalibracja" i "Cybernetyka II" jako atak (dmg+celność) ... resztę i tak będziesz musiał odblokować "po drodze"

    https://board-pl.darkorbit.com/threads/faq-profil-pilota.3001/#post-8981

    ... w sumie zrób dokładnie jak na drzewku pokazowym cybernetyki II w faq - 18pp do odblokowania + 3pp w umiejkę i do tego dorzucasz manewry unikowe I i II +5pp - masz podstawkę do pvp zamkniętą w 26pp

    W sumie edytka:
    ... nie wiem czy wiesz ale 50pp pozwala na posiadanie obu zestawów umiejek jednocześnie i pve i pvp (jak się omija badziewia "ze środka" typu xp / honor / ładownia / boxy oraz bzdury z linii pvp takie jak miny / naprowadzanie rakiet)
    Jeśli planowałeś resetować drzewko to moim zdaniem szkoda - prędzej czy później dojdziesz do tego, a nie sądzę że planujesz kończyć grę za tydzień i chcesz to pvp na już. Nie pamiętam dokładnie ale chyba w 42pp da się wmieścić wszystko co potrzeba
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2024
    W0DZIREJ i DEII lubią to.
  3. DEII

    DEII User

    Super odpowiedź, dzięki wielkie <3