PRiH

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Bober, 24 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bober

    Bober User

    Witam, ponieważ niedawno wróciłem do gry jak i również do życia na Forum postanowiłem że sie może przectawie w naszej rodzinie Darkorbit

    Mam na imie Oskar, mam 22 lata i gram w darkorbit od gowniarza jak to sie mówi :) Swoją gre rozpoczełem kilka wieków temu jeszcze na serwerze chyba PL1 albo globalu ? :O. Najwiecej czasu spedziłem na serwerze PL2 i troszke mniej ale rowniez duzo na PL3. Byłem w takich klanach jak P:)R, BI, HKM i na pewno w wielu innych jeszcze ale do tych klanów mam najwiekszy sentyment i najlepiej je pamietam.
    Aktualnie jestem Flaxem z EIC (jak zawsze only EIC).
    Moje Hobby to strzelectwo na strzelnicy i oczywiście jazda+ dłubanie w motocyklach (i komputerach)
    Moje poprzednie nicki ktore pamietam (Może ktoś z starych lat sie trafi ;)): BarMan, *BarMan*The*Legends*, ZjaranyBober i kilka innych ktore zapomnialem :(

    Pozdrawiam i do zobaczenia na mapie Only FLAX !

    Zapraszam również do mojego tematu w którym szukam klanu, pisze tam wiecej o mnie ;) https://board-pl.darkorbit.com/thre...ach-przerwy-od-darkorbit.113181/#post-1006918
     
  2. Cześć Oskar