Pytania - prośby do moderatorów //dotyczy tylko forum NIE samej GRY//

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-skylab.193



    W trzecim od dołu linku chochlik poprzestawiał litery i zamiast "elementów" jest "emelentów".


    Po za tym nazwy niektórych z nich nie odpowiadają nazwom nagłówków, na przykład:

    klikamy w link pod tytułem Poziomy poszczególnych stacji skylab, a w oknie które nam się wyświetla napisane jest Produkcja, energia itp



    Może tak ma być, a może nie. Nie wiem i nie czepiam się, ale jeśli rzeczywiście miało być inaczej to właściwie zwróciłem autorowi uwagę.
     
  2. Błąd z "elementami" poprawiony, jeżeli chodzi o te poziomy to wg mnie, chyba powinno tak być, ponieważ dzięki temu wiemy czym dany poziom ulepszenia charakteryzuje się. Na razie tytuł pozostawię, najwyżej zmieni się jeżeli nie będzie odpowiadało :D

    Pozdrawiam
    MOD_Myśliciel
     
  3. Co się stało, że nie działają takie zakładki jak: " Informacje osobiste ",
    " Sygnatura ", " Otrzymane wyróżnienia 'Lubię to' ", " Pokaż wszystkie powiadomienia " i kilka innych ?
     
  4. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Zapewne ktoś z informatyków dotknął się forum. Zerknę jak wygląda to z prywatnego konta i przekażę, gdzie trzeba.


    edit: u mnie działają prawidłowo, masz jakiś komunikat?
    Pozdrawiam
    BA_THOR
     


  5. Wchodzę na przykład w zakładkę " Otrzymane wyróżnienia 'Lubię to' " i wygląda to po prostu tak:



    [​IMG]



    Przeczyściłem przed chwilą przeglądarki i dalej to samo.

    Nie mogę też podejrzeć jakie Trofea są następne do zdobycia. - Wygląd strony jak powyżej...
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2014
  6. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Poczekam do jutra. Może jeszcze u kogoś ten problem będzie występował. Jeśli będzie trzeba dorzucić screen to pozwolisz, że posłużę się Twoim?


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     


  7. Być może i coś grzebią (i jak to w tradycji firmy BP leży nie informują nikogo o tym), ale skoro Twoje konto działa prawidłowo......................


    Ok, zobaczymy jutro. Byle nie po po jutrze. :D


    Co do zapytania o wykorzystanie screena - jak najbardziej.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2014
  8. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Jeszcze jedno pytanie, bo kogo pytam to u niego działa prawidłowo. Czy korzystasz może z jakieś wtyczki blokującej wyskakujące okienka itp? I czy problem występuje na różnych przeglądarkach?


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     


  9. Zgadza się. Powodem nie wyświetlania się zawartości wymienionych zakładek jest Add Adblock Plus w Firefoksie. - Dodatek blokujący wyskakujące okienka.


    Co ciekawe, na moim domowym komputerze ta sama przeglądarka, z tym samym uruchomionym dodatkiem, nie sprawia tych problemów.


    Co może być przyczyną tych rozbieżności ?

    Nic innego nie przychodzi mi do głowy, jak wersja systemu operacyjnego - i co za tym idzie - wersja przeglądarki.
    Na komputerze z którego teraz piszę zainstalowany jest Windows 7 64-bitowy, a na tym w domu 32-bitowy.


    Jak BP będzie chciało się tym zająć, to może to być dla nich wskazówka.
    Ale znając ich, to.............
     
  10. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Ja mam czasem problem z galaxy albo hangarem, mimo tej samej przeglądarki i systemu - raz blokuje a raz nie :eek::eek:
    Może reguły adblocka po jednej aktualizacji trafią tak, że zablokuje coś a po następnej już nie zablokuje albo zmienią coś w samym kodzie strony i już adblock wyłapie
    :oops:



    pozrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
  11. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Kwestia grzebania przy forum w tym wypadku raczej nie będzie brana pod uwagę, aczkolwiek postaram się poruszyć ten temat. Dobrze, że chociaż udało się dojść do rozwiązania zagadki. :)


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  12. FURION606

    FURION606 User

    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2014
  13. BA_THOR

    BA_THOR Guest

  14. Oympic

    Oympic User

    Znalazłem HP Emperor siba w końcu, to co miałem dosłać :)
    XEmperor SibelonEmperor LordakiumEmperor Kristallon
    HP6 400 0009 600 00014 080 000
    Osłona6 400 0006 400 00010 560 000
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2014
  15. Hejtar

    Hejtar User

    Mam pytanie. W ustawieniach była opcja dodania sygnatury do swojego konta. Dodałem ją i nie wiem dlaczego, nie chce mi się ona wyświetlać. Na tym forum nie widziałem ani jednego użytkownika, który by ją miał. Więc po co opcja dodawania ich?
     
  16. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Musisz włączyć pokazywanie sygnaturek kliknij swój nick(na górze po prawej stronie), następnie "podstawowe ustawienia"(po lewej stronie) i zaznacz opcję "Pokaż sygnatury innych użytkowników w ich postach" ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  17. Nowo otrzymywane trofeum różni się od tego, które widnieje w powiadomieniu o nim.

    Miałem tytuł 'Stary wyjadacz', zdobyłem nowy - 'Analityk forum', a w powiadomieniu pokazało że dostałem ten pierwszy.




    [​IMG]



    Przy okazji pytanie:

    Jeśli ktoś zostanie zbanowany, to inni użytkownicy będą o tym wiedzieć ? (pojawia się coś na kształt napisu "Zablokowany" pod avatarem, jak to miało miejsce na starym forum ?)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2014



  18. Także posiadam taki błąd, nie jest to jakieś utrudnienie ale zawsze błąd :)
     
  19. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Od początku z tym coś nie tak było/jest:oops: (np Chodząca legenda forum za 0 pkt)

    Skreślony nick :oops:

    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL