Pytania - prośby do moderatorów //dotyczy tylko forum NIE samej GRY//

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 2 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest



  2. Z poziomu zwykłego użytkownika wygląda to tak:



    [​IMG]


    Z waszego, z racji większych uprawnień, wszystko pewnie jest w porządku - czyli nick zablokowanego jest przekreślony.



    **********************************************************************


    https://board-pl.darkorbit.com//thr...i-nie-zw-z-dzisiejszym-mhh.38607/#post-305297

    Nie winię MOD-a że zamknął temat bo tego chciał jego założyciel, ale czy mimo takich próśb wątki mogłyby pozostawać otwarte chociażby do wieczora tego samego dnia, którego autor pisze słynne "do zamknięcia" ?

    Post napisany został przed 6.00 rano. Trudno wymagać żeby ktoś o tej porze był na forum i udzielił odpowiedzi nawet jeśli ją zna.

    Mógłbym odpowiedzieć na zadane pytania, ale nie mogę bo kłóda już tam wisi.

    Do rozważenia. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2014
  3. BA_THOR

    BA_THOR Guest


    Zapewne tak właśnie jest. Przy okazji kolejnych feedbacków odnośnie działania forum poruszę tą kwestię.


    Zasadniczo ta kwestia, jak kij, ma dwa końce. Z jednej strony masz rację. Z drugiej moderatorzy mają za zadanie utrzymać forum w ryzach. Więc każdy jak tylko może chce się wykazać, by złapać plusa u SMODków i mnie. Więc efekt jest czasem taki, że by załapać plusa przed kimś jak tylko jest szansa zamyka się dany temat, gdy tylko autor o to poprosi.

    Teraz bardziej techniczne dane. Otóż temat nie został zamknięty zaraz o tej 6.48. Tylko znacznie później. Dlatego też myślę, że w tym przypadku wszystko było OK.



    Pozdrawiam
    BA_THOR
     


  4. To... to..... to jest straszne. :eek:


    :D





    Ja widzę tam godzinę 5.48. Mam źle ustawioną strefę czasową ? Jeśli tak, to jaka powinna być właściwa ?



    [​IMG]



    I taka kwestia przy okazji:



    [​IMG]



    MOD_Adimo nadal jest moderatorem ale nie ma jeszcze przyznanych praw by w pełni sprawować tę funkcję (dlatego jego avatar wygląda tak jak wygląda póki co oraz podpis pod nim) czy nie jest już w ekipie i przyjął sobie taki nick po prostu ?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2014
  5. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    No cóż... :p
    Godzina, w której gracz napisał jest OK, ale godzina postawienia posta przez MODa jest inna.
    Nie jest już moderatorem. Zrezygnował z tej funkcji. Było to jego służbowe konto, które winno mieć przekreślony nick. Jak widać u graczy nie ma. Ale z tym to trochę zapewne poczekamy.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  6. Oympic

    Oympic User

    Ta emotka w temacie Reguły korzystania z konta w okolicach końca tematu chyba nie była zamierzona?:)
     


  7. Ale mi chodzi o godzinę w tym Twoim poście:




    Post gracza z prośbą o zamknięcie tematu został zamieszczony o 5.48, a nie tak jak napisałeś o 6.48. ;)




    P.S. Dlaczego w czasie pisania tekstu czcionka ma kolor biały, a po kliknięciu 'Dodaj odpowiedź' zmienia się na szary ? :rolleyes:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 marca 2014
  8. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Z pewnością nie była. Podejrzewam, że wzięła się ona przez przypadek z połączenia jakiegoś znaku specjalnego np. : lub ; i literki. Niestety poprawić jej nie mam jak, gdyż edytować postów ICM nie mogę.
    Możliwe, iż ja mam źle ustawiony czas. W każdym razie już niedługo się naprawi. :)

    Co do forum i kolorów. Tak zostało ustawione w tym schemacie kolorów przez programistów. Domyślny kolor to szary, pewnie by ładnie wyglądało ktoś tak wymyślił. Jest więcej takich wymysłów. Jak kopiujesz kolorowy tekst to on również zmienia kolor i staje się biały po wklejeniu do posta.



    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  9. W poradniku dot. edytora tekstu w tabelce o BBCode warto dodać:
    Kod:
    [s]przekreślenie[/s]
    [url="link"]Nazwa linku[/url]
    [img]link do obrazka[/img]
    [color="(kolor po angielsku)"]
    
     
  10. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Autora poradnika poproszę o zwrócenie uwagi na Twoje sugestie. :) Fakt, te znaczniki bywają przydatne.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  11. Cyborggg

    Cyborggg User

    Siemka mam pytanie odnośnie gry :)
    Do kogo muszę napisać aby zdjęli mi bana z czatu? ciężko mi jest się skomunikować z kimś a wyloty na galę to czasami porażka ;x
     
  12. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Możesz napisać do supportu lub w dziale >>Skargi<<, jednak jeżeli ban został nałożony zgodnie z regulaminem to nie liczyłbym na przedterminowe ściągniecie ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  13. Cyborggg

    Cyborggg User

    Ok dzięki wielkie za pomoc Drizzt :) pzdr
     
  14. ...tak tylko wpadam podzielić się pewną refleksją z wami, którą niekoniecznie trzeba sobie brać do serca, aczkolwiek dobrze by było gdyby ktoś wyraził swoje zdanie na ten temat (ale nie nalegam :p).


    Otóż stwierdzam, że konstrukcja forum jest stronnicza (to określenie nie oddaje w pełni tego co mam na myśli, ale innego na tę chwilę znaleźć nie mogę - wagary na języku polskim mszczą się teraz :oops: - dlatego poniżej znajduje się rozwinięcie), gdyż posty można jedynie "lubić".

    Dlaczego jeśli któryś mi się nie podoba, to nie mogę sobie kliknąć opcji "nie lubię" tak jak ma to miejsce na znanym portalu społecznościowym ?

    Czyżby zrobiono tak dlatego, bo przewidziano że posty ekipy też byłyby wtedy 'hejtowane' ? :rolleyes:
     
  15. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Z tym pytaniem to już raczej do Xenforo trzeba iść. Niestety przyjęliśmy nowe forum w takiej wersji i nie mieliśmy najmniejszego wpływu na to jak ono wygląda od strony technicznej, w tym lubieniu postów i braku opcji ich "hejtowania". :)


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     


  16. Aha, OK, yhymm... :rolleyes:




    A takie pytanie, żeby nie spamować:


    Da się zablokować możliwość śledzenia nas przez inne osoby ?
     
  17. Zapewne niektórzy mieliby mnóstwo minusów od anonimowych dawców. I multikonta...
     
  18. Oympic

    Oympic User

    Chyba miało być wspaniale napisane, mała literówka :)
    Temat Serwer testowy - Zmiany w Scoremageddonie
     
  19. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Oympic lubi to.


  20. Słowo nie zostało uznane za niegodne powtórzenia (wyłącznie ton wypowiedzi się nie spodobał o_O), więc myślę że spokojnie mogę to zrobić.


    Za określenie " niedorobieni " ban tylko na 5 dni ?

    Gracz nie jest nowy na forum i jak sam napisałeś, było to już kolejne jego przewinienie.


    Dlaczego mnie potraficie za byle co dać max. ilość punktów, a za takie zachowanie autorowi cytatu którym się posłużyłem, nie ?



    (Kolego Pegasuse19[IRA], nie pomyśl sobie że chcę abyś dostał większą karę. Posłużyłem się jedynie Twoim przykładem w nadziei, że może w końcu tym razem zrozumiem o co w tym chodzi.)