Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kube

    kube User

    u mnie od 2 dni od 25 marca od 5:52 nie moge sie zalogowac na mape gry

    2.3. Double posting

    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

    Kara: Upomnienie

    BA_Chmurka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 marca 2021
  2. Cupak

    Cupak User

    zmień hale na inny statek, a potem zrób skok statku na bazie mi to pomogło jak mnie zablokowało
     
  3. kube

    kube User

    [QUOTE="Cupak, post: 101 nic to nie dało
    BA_Chmurka piękna pomoc nie ma co

    Nie pisz postu pod postem. Korzystaj z funkcji "Edytuj"!

    Kara: 1 pkt

    BA_Chmurka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 marca 2021
  4. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    @kube , powielone posty zostały usunięte. Proszę korzystać z funkcji "Edytuj" w razie potrzeby edycji swojego postu.

    W utworzonym przez siebie wątku otrzymałeś zalecenie wysłania zgłoszenia do pomocy technicznej. Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie Ci pomóc w rozwiązaniu problemu z logowaniem.

    BA_Chmurka
     
  5. kube

    kube User

    ale jak pomoc techniczna nic nie pomaga ?
     
  6. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Po to jest pomoc techniczna by ustalić, gdzie leży problem i jak to rozwiązać. Zastosuj się proszę do ich wszystkich zaleceń.

    BA_Chmurka
     
  7. Stanleyek

    Stanleyek User

    Od trzech dni kilka razy w ciągu godziny zostaje przerwane połączenie z serwerem i po kilku sekundach znowu mogę się zalogować, ale niestety konsekwencją są utraty żyć .Najtrudniej jest na mapie gdzie jest tylko jedno życie i od nowa trzeba robić procesor aby znowu można było zacząć mapę od nowa. Czy jest szansa na jakieś rekompensaty?
     
  8. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    @Stanleyek , w tej sytuacji należy wysłać zgłoszenie do pomocy technicznej w celu ustalenia przyczyny przerwania połączenia. Nie można wykluczyć nie tylko problemów po stronie serwera, ale również zakłócenia połączenia internetowego czy problemów związanych z Twoim sprzętem. Istnieje wiele czynników warunkujących problemy z grą.

    BA_Chmurka
     
  9. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    @Next! , usunięto 3 posty, które nie były związane z tematem wątku. Wątek ten nie służy do zgłaszania graczy. W sprawie Twojego zagadnienia wyślij proszę zgłoszenie do pomocy technicznej.

    BA_Chmurka
     
    Filuta27 lubi to.
  10. kizug666

    kizug666 User

    Mail na którego zakładałem konto w grze już nie istnieje, jak zmienić go na innego maila?
     
  11. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Filuta27 lubi to.
  12. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nie wiem czy to tylko u mnie , ale chcąc wejść na mapę R-zone to po kliknięciu na wejdź do kolejki zaczynają się pojawiać na przemian wejdź do kolejki i przerwij co uniemożliwia wejście na te mapy.
     
  13. -dshh14-

    -dshh14- User

    mam to samo
     
  14. Stanleyek

    Stanleyek User

    U mnie nadal brak możliwości wejścia na mapy R-zone, powód jak wyżej
     
  15. Next!

    Next! User

    Tylko, że "pomoc techniczna" nic Ci nigdy nie pomoże!
    Odpisze najwyżej, to samo, co do stu tysięcy graczy: problem jest znany... albo jeśli się wykażesz i napiszesz wszystkie możliwe na świecie szczegóły, to odpisze: podaj szczegóły.
     
    ..słoń.. i -dshh14- lubią to.
  16. Pan_Jakub

    Pan_Jakub User

    Czy utrata przedmiotów (jeżeli będzie taka sytuacja) będą zrekompensowane? Czy jest info kiedy przerwa będzie usunięta i co jest jej powodem?
     
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problemy z logowaniem są zgłoszone do centrali. Jeśli coś utracisz, to nalezy pisać do pomocy technicznej
     
  18. -dshh14-

    -dshh14- User

    Aby przeprosić za problemy związane z eventem, przygotowaliśmy dla wszystkich kod bonusowy:
    Kod bonusowy: GALAXY
     
  19. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Mam takie pytanko, czy tylko ja mam dziś niesamowity problem ze składaniem wrót GG? Robię sobie wrota abg i więcej czasu marnuje na ich składanie niż na same ich przechodzenie. Cały czas mam lagi po próbie wykorzystania energii, a przycisk energii czasami w ogóle nie działa, przelogowywanie się i odświeżanie strony w ogóle nie pomaga. Czy tylko ja tak dzisiaj mam?
     
  20. Cupak

    Cupak User

    ten problem trwa już kilka miesięcy :D ponieważ problem jest znany i przez BP lubiany, dlatego jest olewany